U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
zasto kada skeniram losmijevim skenerom sve dupla imena mi skenira na pr. avram
avram
antonio
antonio
itd.jel zna nekoi mnogo sporo mi skenira nije kao pre kada je mnogo brze skenirao hvala
 
Učlanjen(a)
01.02.2015
Poruka
29
zasto kada skeniram losmijevim skenerom sve dupla imena mi skenira na pr. avram
avram
antonio
antonio
itd.jel zna nekoi mnogo sporo mi skenira nije kao pre kada je mnogo brze skenirao hvala
Moguće da ti je blokirana IP adresa. Tada se obično usporava skeniranje. Probaj restartati ruter pa onda ponovo ili ubaci proxy u skener.
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Kad je brzina skeniranja u pitanju mozes da promijenis
global_timeout=0 ili neka druga vrijednost (1).
ako je nula onda skaner salje zahtjeve bez zadrske u vremenu, stavis li jedan onda svake sekunde.
nemoj da me hvatas za rijec ali isprobao sam to prije i znam da ovo utice na vrijeme slanja zahtjeva.
mislim da imas dobro Bokijevo objasnjenje na 2 stranici ovdje.
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
ja mislm da je uzaludno skenirati sa tim kombo listama jer nema vise ovi jednostavni U/P.....nisu vise davaoci linija tako naivni...mozda jos nesto ulet skeniranje MAC adresa ali i to sve manje
 
Učlanjen(a)
13.11.2017
Poruka
147
Procitao sam negde da samo jednom mesecno je najbolje da se skenira(Mozda gresim).I da vam kazem mi jurimo samo nase a ima i liste iz Arabije koje imaju dosta nasih kanala i za odlicnom kvalitetu i da ne nabrajam dalje .
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Hvala momci puno ,samo jedan je server i to traje predugo skenira mi od 12 sati danas i tek jedo slova ;I; stigao zaustavicu ga i srecna vam nova 2018 godina
 
Natrag
Top