Trovanje istine

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Zašto si onda citirao sve redom otpadnike, lažne učitelje i pogane crkvene oce kako bi dokazao Trojstvo?

Zato što kao i njegov "duh proroštva" ne može razaznati u šta konkretno veruje (osim u senku, "istražni postupak", Isusa kao brata sataninog, i tome slične "vizije"), već pomenute. Uostalom, njegovo, tačnije EGWističko Trojstvo je trijada bića koja su nekako "Božanstvo" (copyright Ellen Gould Harmon White i njen kult.ltd)
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Upravo tako. Pustiti trolove da laprdaju.
I ja mislim da je pametnije da ga blokiram, pa nek vrsi nuzdu sam po sebi, da vise ne gledam tu sramotu, prevrce mi se stomak vise od njegovih gadosti.. Lepo mu pokazem sta je radila njegova protestantska amerika i sta radi i danas, a on izvrsi nuzdu sam po sebi, i jos tvrdi da nije piskio po sebi, nego po nama..

Ne vredi, taj se nikada nece dozvati pameti i vratiti Bogu kad ni sramotu ne oseca!

Sestro, on i banane ne jede,, one naime poboljšavaju probavu i smanjuju dijareju, a on to ne želi.
Ma strucnjak za zdravu hranu, 'magistar medicine' gos'n Tripo, ne zna da banana izaziva lucenje histamina koji dovodi do alergija, pa prekomerno kljukanje sa bananama moze izazvati i osip i gusenje! Toliko o 'zdravoj hrani'! :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ma strucnjak za zdravu hranu, 'magistar medicine' gos'n Tripo, ne zna da banana izaziva lucenje histamina koji dovodi do alergija, pa prekomerno kljukanje sa bananama moze izazvati i osip i gusenje! Toliko o 'zdravoj hrani'! :)

Pa kada kao i svi bukvalisti ne zna da je ključ u balansu, u umerenosti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Pa kada kao i svi bukvalisti ne zna da je ključ u balansu, u umerenosti.
Ma kakav balans, pojedes malo svinje i opoganio si se! Ne smes ni da okusis to, ni vino taman posla, jednu kap popij i gadno si zgresio! Zato i fantaziraju da Timotej nije pio vino zbog bolesti, nego sok. Ludost, kao da sok pomaze stomaku? Zato i ne uzimaju vino kod euharistije nego sok! I jos tvrde da Hristos nije pretvorio vodu u vino. Eto dokle coveka odvede fanatizam!

Isti su fariseji, optereceni su slovom kao i oni. Zato su ovi prali ruke ko sumanuti a ovi zaziru da okuse vino i svinju!

A Hristos im kaze -

"Ne pogani coveka ono sto ulazi u njega, vec ono sto izlazi.. iz srca..."
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Zato i fantaziraju da Timotej nije pio vino zbog bolesti, nego sok. Ludost, kao da sok pomaze stomaku? Zato i ne uzimaju vino kod euharistije nego sok! I jos tvrde da Hristos nije pretvorio vodu u vino. Eto dokle coveka odvede fanatizam!

Da su za sok umjesto vina pronašli argument u Starom zavjetu, OK, "neosunećeni Židovi" rekao bi čovjek, nego oni svoj "đus drinking", potpuno suprotan Bibliji, baštine iz spisa Ellen White. Strašno.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Kako Nelsim truje istinu.

Telo i duh ne cine dusu, dusa je treci komponent.

Postanak 2,7 duša je spoj dvije komponente.
 
Natrag
Top