Trovanje istine

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297

Nisi ni znao šta je to.

Farizejska projekcija.

To ste vi jer kada vi nama kažete da mi držimo zakon iz legalizma onda dokazujete da bi ga vi držali iz legalizma.

Opet jedna dimenzija u razm. ili kršite zakon ili bi ga držali iz legalizma. Nije vam poznato da se zakon drži iz ljubavi prema Bogu.

Kod vas je ili fanatizam ili liberalizam. Ili apstinencija od seksa kao kod časnih, sveštenika ili razuzdanost.

Ovo je tipičan simptom bolesti trovanja istine. Trovatelj istine, istom žestinom kojom nasrće na istinu, nasrnut će i na onoga tko tko ga razobliči, baš kao ovaj ovdje na mene.

a zaobišao si drugi dio mog koment. gdje navodim konkretan primjer činjenice sa kojom se ljudi mogu dovesti u zabludu.

Na koncu, tko i što su trovatelji istine? Krist = Istina ("Ja sam Put i Istina i Život"),

zato imate najveći kriminal i svijetu (broj ubistava) i veliku bedu.

Haos, protesti. Djela, djela. Gdje su vam dobra djela?

dakle, trovatelji istine su antikristi - (I sad su se već mnogi antikristi pojavili. Odatle znamo da je posljednji čas. Od nas iziđoše, ali ne bijahu od nas.)

Vidimo to po favelama. Eto ko truje istinu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ovo je tipičan simptom bolesti trovanja istine. Trovatelj istine, istom žestinom kojom nasrće na istinu, nasrnut će i na onoga tko tko ga razobliči, baš kao ovaj ovdje na mene.

Upravo tako, jer trovatelji istine, i nisu ništa drugo do sluge, emanacije laži. Otelotvorenje tame. Iste one tame, kulta smrti koji su svojom slobodnom voljm prihvatili i postali ne gospodari (a mislili su i svojoj oholosti da će se to dogoditi) nego robovi.

Put tame je put koji ego miluje, ušima prija, hrani sujetu.

Na koncu, tko i što su trovatelji istine? Krist = Istina ("Ja sam Put i Istina i Život"), dakle, trovatelji istine su antikristi - (I sad su se već mnogi antikristi pojavili. Odatle znamo da je posljednji čas. Od nas iziđoše, ali ne bijahu od nas.)

Nego kako da su antikristi, sluge lažnog svetla, emanacija tame.

Ps. Zar nije pisano: "Gospod je Sunce i štit", zar On nije samo Svetlo, a oni se "trovači istine" na pomen sunca sablažnjuju? Onome ko čak i ne poznaje teologiju, ko PIsama nezna, sama činjenica da se sledbenici Ellene Gould Harmon White na sunce koje ne malo puta pisci knjiga Svetoga Pisma, koriste kao opis Boga, sablažnjavaju i napadaje dobijaju, govori mnogo.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
zato imate najveći kriminal i svijetu (broj ubistava) i veliku bedu.

Haos, protesti. Djela, djela. Gdje su vam dobra djela?

Evo još jednog simptoma kod trovatelja istine, koji se pojavljuje u trenutku kad je trovatelj direktno razobličen, kao sada ovdje. Pogledajte, u istoj rečenici, nesretnik miješa govor, riječi - svijet i beda.

Prije sam pisao kako trovatelji istine uvijek završavaju tako da izvrše veliku nuždu po svojim vlastitim tvrdnjama. Ovako: :)

Zato vas Bog ponižava pred nama da vidite šta su posljedice usvajanja reformacije kada dođete u SAD, a već su vidjeli šta su posljedice vjernosti papi i RKC.

Zbog toga i bježe iz svojih katoličkih država.

A sada velika nužda:

SAD je pod kontrolom Vatikana. Vlast.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Evo još jednog simptoma kod trovatelja istine, koji se pojavljuje u trenutku kad je trovatelj direktno razobličen, kao sada ovdje. Pogledajte, u istoj rečenici, nesretnik miješa govor, riječi - svijet i beda.

vrlo važno što mešam, ti ne možeš da osporiš ove činjenice. One dokazuju vašu duhovnu bedu.

da izvrše veliku nuždu po svojim vlastitim tvrdnjama.

pa dobro sam rekao, ment. pražnjenje.

A sada velika nužda:

kao i ovde. Vlast jeste SAD pod Vatikanom, kao što je i skočio kriminal dolaskom katolika u SAD, Iraca i Italijana najviše.

I sada dolaskom Latinoamerikanaca. ono što je negativno je vaše u SAD, naše je pozitivno.

protes. Puritanci su doneli blagoslov SAD i duhovni i materijalni. Vi samo kriminal, jad i bedu.

trovači istine. Što je kod vas to ste doneli u SAD.

i rosptvo na Jugu je vaše, anglikanci imaju duh katoličanstva. Imaju protest. obred sa katoličkim relikijama.

Nisi ni znao šta je anglikanizam.
 
Natrag
Top