Šta je novo?

Trovanje istine

• Začetnik teme stvarnoslap
  • Datum pokretanja
mire000

mire000

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
10.024
Kad god ga uhvati panika, stavlja ovog kezavog zutog. Za to izgleda leka nema.. Zaista ni Hristos kezavim farisejima nije pomogao koji "skrgutahu zubima" na njega, pa nece ni ovome.. Ja sam od njega odustao.. Treba ga ostaviti nek se valja u blatu, koje je izabrao.

tripo 41

tripo 41

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
12.532
Kad god ga uhvati panika, stavlja ovog kezavog zutog. Za to izgleda leka nema.. Zaista ni Hristos kezavim farisejima nije pomogao koji "skrgutahu zubima" na njega, pa nece ni ovome.. Ja sam od njega odustao.. Treba ga ostaviti nek se valja u blatu, koje je izabrao.
Jadno i bedno.

Za razliku od tebe ja stavljam vaše izjave koje su suprotne Bibliji.

Otero sam vas od Biblije pa se morate baviti sa mnom.

mire000 said:

A po tebi da bi se neko zvao "DUSOM" - mora imati telo!

To su sinovi Vale, koju dade Lavan Rahilji kćeri svojoj i ona ih rodi Jakovu; svega sedam duša. Post. 46, 25

DarthShone

DarthShone

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
5.404
Panika? Panika?! On iz panike nije ni izlazio, nikada. Boji se da mu "ćata" na "istražnom postupku" ne uzme za zlo što nije uspeo da dovoljno "ovaca" ukrade iz Isusovog, dakle Božijeg, tora, pa da ga onda neće nagraditi "večnim, hiljadugodišnjim" životom u izobilju, kada je svaki dan subotnje izležavanje u moru novca.

tripo 41

tripo 41

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
12.532
Panika? Panika?! On iz panike nije ni izlazio, nikada. Boji se da mu "ćata" na "istražnom postupku" ne uzme za zlo što nije uspeo da dovoljno "ovaca" ukrade iz Isusovog, dakle Božijeg, tora, pa da ga onda neće nagraditi "večnim, hiljadugodišnjim" životom u izobilju, kada je svaki dan subotnje izležavanje u moru novca.
Jadno i bedno bavljenje nečijom ličnošću.

mire000

mire000

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
10.024
Za razliku od tebe ja stavljam vaše izjave koje su suprotne Bibliji.
Dajes ih u zatvorenoj grupi, gde imaju pristup samo tvoji adventisti.. Prava demokratija..

Otero sam vas od Biblije pa se morate baviti sa mnom.
Oterao si ti adventiste od Biblije, a Boga od sebe.. Dok ovde hoces nas da oteras sa foruma svojim nasrtajima!

Jadno i bedno bavljenje nečijom ličnošću.
Zaista je jadno Milose, sto se ti bavis nasom licnoscu i licnoscu svestenika u nasoj crkvi. I sto pljujes tudju licnost svuda.. U svojim knjigama jedino o tome i pises, i dajes psiholoske analize ljudi i srpske nacije.. Jad i beda!

TI teologiju i ne poznajes. Tebi je sve politika lazno zapakovana u religioznost! I Jurivaka te je upozorio da ne mesas veru sa nacijijom i politikom! Zapravo si ti obican fanatik i religiozni ekstrem, poput Miroljuba Petrovica!

Kako ti se ono zove knjiga "prokletstvo nacije"? Naslov sam govori!

Da je ovo moj forum ne bi ovde pisao ni dana, jer ti je sve politika i ponizavanje ljudi..

Ti si uvreda za razum!

DarthShone

DarthShone

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
5.404
Zaista je jadno Milose, sto se ti bavis nasom licnoscu i licnoscu svestenika u nasoj crkvi. I sto pljujes tudju licnost svuda.. U svojim knjigama jedino o tome i pises, i dajes psiholoske analize ljudi i srpske nacije.. Jad i beda!
Nije on samo Miloš. Miloš je jedan od "njih" koji se kriju iza naloga "Tripo41"

TI teologiju i ne poznajes. Tebi je sve politika lazno zapakovana u religioznost! I Jurivaka te je upozorio da ne mesas veru sa nacijijom i politikom! Zapravo si ti obican fanatik i religiozni ekstrem, poput Miroljuba Petrovica!
Miroljub Petrović je drugi od "njih" koji se kriju iza naloga "Tripo41".

Ti si uvreda za razum!
Svi koji se kriju iza naloga "Tripo41" su uvreda za razum.

Oterao si ti adventiste od Biblije, a Boga od sebe.. Dok ovde hoces nas da oteras sa foruma svojim nasrtajima!
Adventisti i nisu ikada bili bliski Bibliji, da jesu, ne bi poverovali lažima Ellen Gould Harmon White.

Što se tiče "njega", on Boga nikada i nije tražio, tražio je da drugi njega "bogomdanim" priznaju.

Da nas otera? Ahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Nema od toga ništa, jer pod jedan providni su mu pokušaji, a pod dva, nikome i ne pada na pamet da ode sa foruma ili da dozvoli da mu neko takav kao što je "on" namesti igru.

Dajes ih u zatvorenoj grupi, gde imaju pristup samo tvoji adventisti.. Prava demokratija..
Brate, grupa ne postoji. Laže i mulja kao i "duh proroštva" mu. Ponavljam grupa ne postoji.

tripo 41

tripo 41

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
12.532
mire000 said:

DUSE VICU POD OLTAROM" u otkrivenju I Bog razgovara sa njima! Po vama je razgovarao sa "samim sobom"!

Krv viče, kamenje i drveće u Bibljii.