trazim savet.....

Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Zar su se pogubili ,kad ih trazis. Udji na facebook i bices ko na heroinu(gledaces ko ti pise ,liste prijateljai naravno beskonacne i besmislene chatove),veruj mi bio tamo i skinuo se (jednostavno ponistio nalog).
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
I? Kako je bilo na "gledanju od par dana" (Tebe citiram)? Pričaj šta si sve vidio.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Otvorio sam ovu temu,s jedne strane sto se radi o meni a s druge strane ovo moze svakom da se desi i ne vidim sta je lose u tome sto razgovaramo o tome.Ovaj forum je izuzetno posecen i ne vidim sta je lose u tome da cujem sta drugi misle.Ne slazem se sa "Valiantom"kad kaze da trazim podrsku jer ja sam ovu temu i poceo sa namerom da pricamo o njoj pa mozda je cak neko i imao slicnu situaciju.Smatram da je neozbiljno i nepromisljeno kad neko kaze da je takav u stanju da povredi i zenu i decu a da ga nikad nije video u zivotu i verovatno bi ti pozavideo svaki psihoanaliticar.Najverovatnije je ovakvo misljenje dala zenska osoba i bas bih voleo da mi odgovori kako bi se osecala da ide s nekim"smekerom" i da je taj smeker vara iza ledja a kad dodje kuci,naravno,transformise se u jednog porodicnog coveka.Na kraju,ipak smatram da ljudi treba da razgovaraju o svemu pa i o ovome.

Tebi je na ovoj temi dosta toga rečeno, a ti si ovim postom pokušao sve to da uprostiš i pojednostaviš.
Ako ljudi treba da razgovaraju o tome, što nisi porazgovarao sa suprugom oko toga, nego na forumu ;) I tako.... sve najbolje, radi šta hoćeš :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Jeste. Ali odmah da te razuverim, nema ovaj šmeka za to ;) On da ima šmeka, uradio bi šta je naumio, ne bi otvarao temu i tražio podršku kao neko dete. Posmatraj stvari malo out of the box. Nema od toga ništa... Takav je u stanju da povredi i ženu i decu i da bez ikakve poente ostavi lom iza sebe, kao slon u staklarskoj radnji... Šmeker odradi šta mu je na duši, ne priča nikad nikome i niko oko njega ne oseti. Ili to ne uradi uopšte. Eto, toliko su proste te stvari.... Labilan je on da to odradi bezbolno...

Zanimljivo razmisljanje,
ali evo poredjnje: crvljiva jabuka, lepa socna, crv unutra, otvoris jabuku, izbacis crva i ostane ti da na miru pojedes jabuku ...
Mucnine u zelucu izbacimo i nema ih, iz glave isto-pricom, i opet nema ih. Zapadna izmisljotina psihoanaliticara koja daje izuzetne rezultate.
Problem koji jednom izgleda neresiv, drugi bolje vide i sagledavaju i pomazu resenjem, kao u sahu, posmatraci pokraj stola bolje vide resenja situacije i najbolji potez, igrac-redje.
I uvek su odgovori slicni, nasi, kada postoji obaveza, da je nema, ne bi bilo ni nedoumica ?
Dobro je da smo razliciti...
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Znam jedan slican primer, gde je muz prevario svoju zenu, a mislio je da ona nikad nece saznati. Ta jedna avantura napravila mu je haos u zivotu. Razveo se od zene, a deca dve godine nisu htela da pricaju sa njim. Svako ima pravo na svoj zivot. Ja to nikada ne bih uradio. Zene ovakvim idiotima ne treba da prastaju, jer ako su jednom to uradili, pozelece posle nekog vremena da urade to opet.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Znam jedan slican primer, gde je muz prevario svoju zenu, a mislio je da ona nikad nece saznati. Ta jedna avantura napravila mu je haos u zivotu. Razveo se od zene, a deca dve godine nisu htela da pricaju sa njim. Svako ima pravo na svoj zivot. Ja to nikada ne bih uradio. Zene ovakvim idiotima ne treba da prastaju, jer ako su jednom to uradili, pozelece posle nekog vremena da urade to opet.

Istina...ako si mu rekao:mrgreen:
"Sve je postalo moda,ovo su djavolja posla,vise nije bitna istina..."
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
417
Simo, ne pravi sebi probleme.Ako ti je stalo da nadjes "nesto sa strane" onda nadji neku osobu koju do sada nisi poznavao.Ta koja vec zna tvoj bracni status i sve o tebi prvom prilikom pokusace da te rastavi od supruge ne da bi ona bila sa tobom vec iz samo njenih znanih razloga,mozda samo cak i da te gleda kasnije kako se patis.Ne veruj zenama i ako krenes u tu avanturu budi spreman na sve i svasta.
 
Natrag
Top