trazim savet.....

Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Vec dugo vremena imam averziju prema facebook-u ali,buduci da sam odrastao u drugom gradu,imao sam zelju da pronadjem neke stare drugove i drugarice i saznam nesto o njima a facebook je po meni idealno resenje za takvo nesto.Par sekundi,nakon sto sam ukucao ime i prezime jedne osobe,pojavila se njena slika,slika moje ljubavi iz srednjoskolskih dana.Da ne duzim mnogo,dalji rasplet vec mozete da predvidite,krenule su poruke,caskanja,fotografije i na kraju momenat kada me zove da se ponovo vidimo.Imam izuzetan brak,klince i nebih voleo to da izgubim ali s druge strane bih voleo i da se vidim s njom,izgleda bolje nego u dvadeset godina.Ne ocekujem podrsku sa zenske strane ali muskarci bi trebali da me razumejuDa li da idem ili ne,sta mislite?Naravno,samo na par dana.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Eno ti sad problema!:???:
Ja bi na tvom mjestu stavila prst na celo i dobro razmislila je li vrijedno?
Ipak ona je BIVSA sto je kljucno i nije bezze BIVSA!
Zar vrijedi mislis li ti?
Izvini sto sam zena te odgovorila ali ...
Lijepa pa sta?Treba da izgubis sve zbog ljepote?:???:
tvoj je to izbor i ma sta ti mi rekli ti ces uraditi kako si naumio ali...u lazi su kratke noge;)
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Druze,teska dilema...

Defintivno moras da odes!Mislim prilika je sjajna,pitanje je da li je vredno rizika...?Ako si siguran da ce ostati vasa slatka tajna idi uzivaj jbt :D

Ako ne odes bice ti krivo do kraja sigurno,ako odes mozes i da se izvuces sa najboljim od oba sveta :dance2:A cak i da budes uhvacen postoji sansa da se izvuces...:yea:

Idi bre,zivot je avantura...:blum3:
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Aha da je nisi tražio ne bih je našao, sada tražiš podršku da uradiš ono što si već naumio
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Isti ovakav "problem" sam video na jednom drugom forumu, samo što je tu drugarica pisala o nekom svom drugu koji je bio u dilemi pred kojom si i ti suočen. Možemo sada ovde da pišemo eseje o tome da li treba to da uradiš ili ne, moj ti je savet da ne stavljaš na kocku kako si i sam rekao, izuzetan brak i da zaboraviš na tu srednjoškolsku ljubav i okreneš se svojoj porodici. Većina nas ima najlepše uspomene iz srednjoškolskog perioda i rado bi se vratila u to vreme, međutim to nije moguće. Veruj mi da nema ni teoretske šanse da će ti biti isto kao tad, sve i da se vidiš s njom. Druga je stvar ako je tvoj brak ustvari loš, ali si ubedio sebe da je izuzetan (ako je izuzetan, što će ti druga?) pa bi da tražiš sreću negde drugde, ali je onda pošteno prema sadašnjoj ženi da prvo s njom rasčistiš stvari.

Čini mi se da bi ti samo hteo jednu malu avanturu, ja sam apsolutno protiv toga, iako je većini muškaraca koje znam prevara sasvim normalna stvar. Meni nije, tako da se ovoga puta slažem sa B&B i Erikom. Ne znam kakav je tvoj stav inače po pitanju prevare, ali ako si dosad bio protivnik toga, savest ti neće dati mira ako ipak postupiš suprotno svojim stavovima.

Jasno je da emocije nisu matematika i da ne može čovek jednostavno da se programira koga će da voli, ali dobro razmisli šta dobijaš, a šta možeš da izgubiš.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ma brate idi,ali povedi i ženu i decu sa sobom.
Muahahahahah kako sam samo podao >: )
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
OK.Pretpostavio sam da ce saveti biti ovakvi,Nasi zivoti se pretvaraju u jednu kolotecinu koja je dosadna i predvidljiva i svaki izlazak iz te kolotecine se cini interesantnim a ja imam priliku da izadjem iz nje,bar na kratko i zato mi se sve to i cini interesantnim.Vec sam u kontaktu sa nekim drugarima koji ce da mi posalju pozivnicu,kao proslava neke godisnjice,pa cu na osnovu toga i da skoknem tamo na dva,tri dana.Nije mi cilj da spavam s njom,po svaku cenu,jednostavno bih da unesem neke promene.Znam da sve to moze da bude opasno pa zato s jedne strane stavljam prst na celo a sdruge,kako kaze Vibe Tribe:moras da ides po svaku cenu,dobra prilika za zezanje.Planirao sam da odvedem suprugu tamo,da joj pokazem gde sam proveo detinjstvo ali ako odem,uskoro,ici cu naravno bez nje.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
-.^
...............Brate ne kapiram...imaš ženu koju voliš a opet bi da je prevariš...
Jel to neki modni trend za koji ja ne znam?
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
E moj Zonki trazi leba preko pogace, a posle kad im se desi efekat bumerang ima da se cese gde ga ne svrbi.
 
Natrag
Top