trazim savet.....

Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Eto zasto nevolim Fejs, svega ima...
Situacija je slicna, u ideji, samo sto zaboravimo da se u nasim glavama radja, samo nasa prica sa nasim ocekivanjima, ali, da li je to i cinjenica ?
Nije stvar Trenda, iako sam, licno, protiv ustaljenih normi, ponasanja i misljenja, jednostavno je stvar licnosti, biti prema sebi iskren i stajati iza svojih postupaka, valjda nas to cini odraslima, biti spreman svoje postupke nositi na ledjima, priznati sutra, ako pita ?
Lazi su ipak za neozbiljne, a valjda zelimo misliti o sebi da smo mudriji i ljudskiji i da mozemo misliti glavom, umesto necim drugim...
Druga strana medalje je prilicno ruzicasta-zar ne mogu i one ?
Savesti uvek treba opravdanje, osveta je nalakse, zar tvoji drugovi nemaju koju zgodu sa tesenjem povredjenih tudjih saputnica, ili nisu pricali o tome, djentlmenski ?
Zavodjenje je igra, bez granica, samo cesto slabiji igrac ostane prazan, povredjen, zedan...
Tesko je biti fin, sve ostalo je lako, i dobro je podeliti nedoumice sa strancima bez lica, to zna da bude kao lek bolesnom,
Nas najveci prijatelj i neprijatelj, su na istom mestu-u nasoj glavi. Jedino moramo nauciti da slusamo i razlucujemo
Eto, mozda izgleda konfuzno, ali valjda ima i rep i glavu ?
Zelje su usud coveka, kad ostvarimo jednu, krenemo za drugom, nema im kraja, obicno do zadnjeg casa, kako pesnici znaju zborit, protrcimo kroz zivot, misleci da idemo za ljubavlju, i naravno opet nista ne naucimo, pa sve iznova, u krugu, u tocku
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Ama nije to poenta:D
Nego bi li ti postavio temu da si slucajno sreo bivsu i razmjenio koju rijec s njom?
Ili da planiras da se nadjes s njom na kafici?


to je vec individualno....od coveka(zene) do coveka (zene)....
imao sam prilike da sretnem nekoliko bivsih...
to su bili neplanirani susreti...
ja o njima pricam....
ali sasvim korektni susreti.
bez raznih insinuacija...
jer su par susreta bili svakodnevni.....
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Bla bla... whatever. Erika i vladrm su u pravu. End of story, ili kraj priče... :) Kako vam volja...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
to je vec individualno....od coveka(zene) do coveka (zene)....
imao sam prilike da sretnem nekoliko bivsih...
to su bili neplanirani susreti...
ja o njima pricam....
ali sasvim korektni susreti.
bez raznih insinuacija...
jer su par susreta bili svakodnevni.....

Ma nisam ja tu dosla bilo koga da osudjujem ili velicam....sve je to stvar licnog izbora i da...sve zavisi od covjeka...ali ja sam samo htjela da kazem da on nije pominjao slucajni susret niti kafu...
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
To je onda druga stvar.

meni nije cilj da ga branim....ako mu je cilj da prevari ili sta jos...tu ga ne mozemo spreciti...
ja sam pricao o susretu izmedju dvoje bivsih...bio on slucajan.

a vrlo lako sa desi.....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Nemoj da dozvolis da te odvrate....Vecina forumasa su zene mislim sigurno ti one nece dati zeleno svetlo yes3

Lepo je biti porodican covek ali moras dati sebi malo oduska....Ili ces imati jednu slatku avanturicu iza sebe i vratices se topli krevet svoje zene ... Ili ces da popijes kafu,ispricas o starim vremenima,ozivis uspomene i otici kuci zadovoljan jer si istrazio tu opciju a ipak ostao veran....

Svaki muskarac sirokih shvatanja ce ti reci isto...:) Kakav je zivot s*eban i ovoj Srbiji sansa za uzitak ti je Halejeva kometa...Ovu ne smes da propustis matori :yea: Sledeca je za 75 godina...A ti neces biti nista mladji :acute:
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Lepo je biti porodican covek ali moras dati sebi malo oduska....Ili ces imati jednu slatku avanturicu iza sebe i vratices se topli krevet svoje zene ... Ili ces da popijes kafu,ispricas o starim vremenima,ozivis uspomene i otici kuci zadovoljan jer si istrazio tu opciju a ipak ostao veran....

Jeste. Ali odmah da te razuverim, nema ovaj šmeka za to ;) On da ima šmeka, uradio bi šta je naumio, ne bi otvarao temu i tražio podršku kao neko dete. Posmatraj stvari malo out of the box. Nema od toga ništa... Takav je u stanju da povredi i ženu i decu i da bez ikakve poente ostavi lom iza sebe, kao slon u staklarskoj radnji... Šmeker odradi šta mu je na duši, ne priča nikad nikome i niko oko njega ne oseti. Ili to ne uradi uopšte. Eto, toliko su proste te stvari.... Labilan je on da to odradi bezbolno...
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Otvorio sam ovu temu,s jedne strane sto se radi o meni a s druge strane ovo moze svakom da se desi i ne vidim sta je lose u tome sto razgovaramo o tome.Ovaj forum je izuzetno posecen i ne vidim sta je lose u tome da cujem sta drugi misle.Ne slazem se sa "Valiantom"kad kaze da trazim podrsku jer ja sam ovu temu i poceo sa namerom da pricamo o njoj pa mozda je cak neko i imao slicnu situaciju.Smatram da je neozbiljno i nepromisljeno kad neko kaze da je takav u stanju da povredi i zenu i decu a da ga nikad nije video u zivotu i verovatno bi ti pozavideo svaki psihoanaliticar.Najverovatnije je ovakvo misljenje dala zenska osoba i bas bih voleo da mi odgovori kako bi se osecala da ide s nekim"smekerom" i da je taj smeker vara iza ledja a kad dodje kuci,naravno,transformise se u jednog porodicnog coveka.Na kraju,ipak smatram da ljudi treba da razgovaraju o svemu pa i o ovome.
 
Natrag
Top