Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Za sada kod mene u DE update su po nekih 21Mb po pokrajini...
Ono sto povremeno naletim da nije tačno su naravno ta ograničenja brzine ovo ostalo za sada bolje od Here (moje zapažanje).

Ostalo ćemo da vidimo u vožnji...oko novog update.

Screenshot_20190109-221011_TomTom.jpeg

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Da i ja sam uočio da je mapa jako dobra ali izgleda imaju neka stara ograničenja brzine ono kao nekad bar u selima kad nije bilo znakova kroz selo 50 a sada kad imaju znakovi većinom ograničenje 70 na mapi prikazuje 50 tu je neka greška i treba im javiti da to isprave inače drugo je odlično.

Gdje ubaciti u tomtom ova ograničenja brzine u koji golder ili mapu
 
Učlanjen(a)
31.10.2013
Poruka
159
Koliko ima Renault i VW vozila u Srbiji?

Ima ih dosta i sva su polovna. Koliko se novih vozila kupuje u Srbiji? Kad bi ti rekao podatak koji sam čuo od Renault Srbija ne bi verovao koliko je Srbija minorna. Evo ti za razmišljanje - Peugeot Srbija je bankrotirao i nema zvaničnog distributera godinama. Šta misliš koliko smo Peugeotu zanimljivi kao tržište?

HERE je vlasništvo Nemačke auto industrije. BMW naručuje gde treba mape "raditi". Od Balkana po neki klijent traži Dalmaciju (a ne i ostale delove Hrvatske). Zamisli koliko treba HERE da obiđe Crnu Goru da ima sve puteve a zatim da kupe adresne brojeve. Koliko crnogoraca će kupiti mape? Ne bi ni gorivo nadoknadili.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
TomTom NDS 1.1.3

Apk + obb


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Srpski glas - Jovanka

Ako vec imate srpski glas - Predrag - onda sa linka - Srpski glas - Jovanka - Link -skinite fajl -110.7z - raspakujte ga i folder - 110 - zamijenite sa postojecim u - com.tomtom.gplay.navapp.nds/data/voices.
Kada pokrenete navigaciju dobit cete obavjestenje da glas nije kompatabilan sa... ali to ignorisite.
Sada cete u podesavanjima - glasovi - imati - Jovanka - mada ste selektovali - Predrag.

Srpski glas - Jovanka - Link

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Da dodamo samo sta je novo.




TomTom 1.1.3 (07.02.2019)

new:

- Improved user interface and information display when viewing the map or following a route
- Simplified and improved settings structure
- More efficient map management
- Selected points of interests (e.g. restaurants, etc.) can be constantly shown as markers on the map

P.S Samo sam pregazio staru 1.6 verziju i sve radi. Izgleda mi kao da je grafika ljepsa i da brze radi.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
TomTom NDS 1.1.4

Apk


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Srpski glas - Jovanka

Ako vec imate srpski glas - Predrag - onda sa linka - Srpski glas - Jovanka - Link -skinite fajl -110.7z - raspakujte ga i folder - 110 - zamijenite sa postojecim u -com.tomtom.gplay.navapp.nds/data/voices.
Kada pokrenete navigaciju dobit cete obavjestenje da glas nije kompatabilan sa... ali to ignorisite.
Sada cete u podesavanjima - glasovi - imati - Jovanka - mada ste selektovali - Predrag.

Srpski glas - Jovanka - Link

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
TomTom NDS 1.1.5


Apk + obb


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Srpski glas - Jovanka

Ako vec imate srpski glas - Predrag - onda sa linka - Srpski glas - Jovanka - Link -skinite fajl -110.7z - raspakujte ga i folder - 110 - zamijenite sa postojecim u -com.tomtom.gplay.navapp.nds/data/voices.
Kada pokrenete navigaciju dobit cete obavjestenje da glas nije kompatabilan sa... ali to ignorisite.
Sada cete u podesavanjima - glasovi - imati - Jovanka - mada ste selektovali - Predrag.

Srpski glas - Jovanka - Link

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.02.2019
Poruka
1
TomTom NDS 1.1.5


Apk + obb

[Hidden content]

Srpski glas - Jovanka

Ako vec imate srpski glas - Predrag - onda sa linka - Srpski glas - Jovanka - Link -skinite fajl -110.7z - raspakujte ga i folder - 110 - zamijenite sa postojecim u -com.tomtom.gplay.navapp.nds/data/voices.
Kada pokrenete navigaciju dobit cete obavjestenje da glas nije kompatabilan sa... ali to ignorisite.
Sada cete u podesavanjima - glasovi - imati - Jovanka - mada ste selektovali - Predrag.

Srpski glas - Jovanka - Link

[Hidden content]
Can you upload to dir50 please?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
@ mrpickles22
Ne moze. Ako ti ne odgovara nemoj ni skidati.
Jos smo dosli do toga da trazite na koji hoster da se postavlja.
Potrazite negdje na drugom mjestu.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
TomTom NDS 1.1.6

Apk + obb


Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Srpski glas - Jovanka

Ako vec imate srpski glas - Predrag - onda sa linka - Srpski glas - Jovanka - Link -skinite fajl -110.7z - raspakujte ga i folder - 110 - zamijenite sa postojecim u - com.tomtom.gplay.navapp.nds/data/voices.
Kada pokrenete navigaciju dobit cete obavjestenje da glas nije kompatabilan sa... ali to ignorisite.
Sada cete u podesavanjima - glasovi - imati - Jovanka - mada ste selektovali - Predrag.

Srpski glas - Jovanka - Link

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top