Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ovi i dalje nastavljaju covid agendu.

Juče preminulo 17 od "bezopasnog" covida u Srbiji. A za 2019 od sezonskog gripa preminulo ukupno 29 ljudi. I onda se čudiš što je COVID19 i dalje tema. Ok, tebi umrli od COVID19 ne igraju neku ulogu u tvojoj teološkoj misli, važno je da pričaš svetski dopadljive priče o agendama moćnika, protiv Bil Gejtsa, svetovni ljudi to odlično prihvataju i ti misiš da im propovedaš evanđelje. Ne, ti propovedaš ovosvetsku nauku, koja se rado sluša ali veze sa duhovnošću veze nema.

Ako pak malo razmisiš i ako ti je stvarno stalo do jevanđelja, onda ga ispravno navešćuj. Zar ne vidiš u ovome upravo poruku Božiju, a ne agendu ljudsku? Zar ne vidiš da upravo ovaj virus jeste Božije dopuštenje da se ljudi obrate ka Njemu? A ti umesto ka Njemu i na pokajanje pozivaš ljude da krše mere, odupiru se medicini, i da krive neke ljude za ovo. Ti odvraćaš ljude od preispitivanja i propovedaš bunt protiv sistema. Ali Prorok kaže "ne, ne idi za ovim narodom kada kaže buna"...ne idi za ovim narodom...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Najduhovniji ste vi klanjatelji Billa Gatesa.

Siguran sam da je Bile Gejts spreman da razgovora o promeni karaktera. A ti? Nešto si mi pobegao od ove teme. Sve ćete pričati, i o zaverama, i o ustancima,svetskim agendama ali samo ne o promeni karaktera. Znam, to je teško, a ovo je lako..to ne zahteva promenu karaktera pa volji Božijoj.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Siguran sam da je Bile Gejts spreman da razgovora o promeni karaktera. A ti? ..... Znam, to je teško, a ovo je lako..to ne zahteva promenu karaktera pa volji Božijoj.

Možemo i o promjeni karaktera, nego reci kad misliš promijeniti stav da je posve normalno gurati onu stvar u guzicu.

I kad već potežeš Billa Covida, što misliš o njegovim izletima i druženjima koja je organizirao pedofil Epsteinom? I znaš li da ga je i žena zbog toga ostavila? I promoviraš li i opravdavaš li i pedofilska orgijanja, kao što se zalažeš za javno defiliranje i orgijanje pedera?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Sve sam rekao o njemu, a priča oko njega i Epstajna, naravno, tabloidne priče. Nije vredno pomena.

Nego ljudi vole pikanterije a ne vide bitne, važnije događaje.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Sve sam rekao o njemu, a priča oko njega i Epstajna, naravno, tabloidne priče. Nije vredno pomena.

Nego ljudi vole pikanterije a ne vide bitne, važnije događaje.

Ti si očito zaljubljen u Billa Covida pa ne vidiš ni ono što je očito. Ipak mu žena više zna o njemu od tebe, a ona se razvela od njega zbog njegovih seksualnih nastranosti.

Nego reci kad misliš promijeniti stav da je posve normalno gurati onu stvar u guzicu?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Potpuno nevažna stvar. Pogledaj malo, pretraži ako te to interesuje, ali pogledaj i neki sajt za pretragu tačnosti ove informacije. Ali za sebe pretraži jer je nebitna tema, neću o tome sigurno sada.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Potpuno nevažna stvar. Pogledaj malo, pretraži ako te to interesuje, ali pogledaj i neki sajt za pretragu tačnosti ove informacije. Ali za sebe pretraži jer je nebitna tema, neću o tome sigurno sada.

OK, ne ćemo o pedofilu Billu Covidu, ali da čujemo ono drugo - kada misliš, ako uopće misliš, promijeniti stav da je posve normalno gurati onu stvar u guzicu?
 
Natrag
Top