Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
A tvoj smisao je smrt deteta!
Ajde sad, kazi sta je gore? Da umre majka ili dete?

Ne vredi s tobom o dubokim temama, tebi treba kratko i jasno ko detetu, jer ti zaista ne razumes koliko ti je jadno razmisljanje!
Reci mi smatraš li da je detetu potrebna majka ili smatraš da ona je nebitna za psihofizički razvoj deteta? Tu ti je pola odgovora.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Nije važna samo čoveku koji nema ljubavi prema porodici. Decu možeš dobiti i posle

Tebi zaista nije jasno? Svaki zivot je dragocen! Nemas ti prava ubiti ni jedan jedini! Nije u pitanju ovde ocuvanje porodice u smislu da bude sto vise dece, vec ocuvanje tog jednog jedinog zivota!

Vec sam rekao, normalnu majku kada pitas zeli li da joj spasu dete ili nju, odgovorice dete! I to je prirodno, a nije prirodno i nije normlano da spasavas samog sebe!

U zivotinjskom svetu, zivotinja gine braneci svoje gnezdo ili mlade, a isto tako i normalna zena brani plod svoje utrobe!

Samo ti hoces spasiti majku! A to je iz sebicnih interesa!

Ti bi majku ubio a dete ostavio da odrasta bez majke i tako stvoriš mogućeg delikventa jer majčina ljubav je najpotrebnija detetu. Kao malo dete da si, pa ne vidiš posledice toga što zagovoraš. Voliš li tvoju majku?

Dete ima oca, a ako nema oca ima rodjake, ako nema rodjake ako je odgovorno drustvo pobrinuce se za dete. Ti se zaista pravis lud!

Reci mi smatraš li da je detetu potrebna majka ili smatraš da ona je nebitna za psihofizički razvoj deteta? Tu ti je pola odgovora.

Gde je tu odgovor? Nije potrebna majka, apsolutno nije, ima oca, a i da ga nema, ti blage veze nemas sa odgajanjem dece, zato bolje cuti!

Ne pričamo o rođenom detetu nego o detetu u stomaku.

PRICAMO O DETETU KOJE IZADJE IZ STOMAKA I KOJE JE STARO 9. MESECI!

NE PRAVI SE LUD!


Na njega se ne može primeniti "oko za oko, zub za zub"

NA DETE STARO 9. MESECI SE ITEKAKO MOZE PRIMENITI ZAKON "ZIVOT ZA ZIVOT" I "OKO ZA OKO" - SRAM TE BILO!

TI NE CENIS ZIVOT! KAKO TI MOZES BITI TAKAV A CITAO SI BIBLIJU, NIJE MI JASNO!?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Tvoj rigidan stav o mnogim stvarima te dovodi da iskompromituješ svoju sposobnost.

Hvala ti Bože što si me podario "rigidnim stavovima", pa suosjećam sa svakim ljudskim stvorenjem a pogotovo najnevinijima i najnezaštićenijima - nerođenom djecom - i što mi daješ snagu da ustrajem u borbi za njihov život. Daj mi Bože tu snagu do kraja moga života i ne dopusti da me pokolebaju djecoubojice koje traže "pravo žena na ubijanje vlastite djece".

Bože, molim Te smiluj se i ozdravi sve one koji na bilo koji način sudjeluju u ubijanju djece, te se smiluj i ozdravi ove koji su nasrnuli na tvoja stvorenja i na Tvoju volju, Bože. Bože, Ti si stvorio muško i žensko, i Ti si odredio da budu jedno i Ti si, Bože, odredio da im žena rađa potomstvo, a ovo sotonini čine sve da ne bude po Tvojoj volji, Bože, inzistirajući da muškarci zatrudnjuju i rađaju.

Voliš li tvoju majku?

Kako bi je volio da ga je abortirala!?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Daj mi Bože tu snagu do kraja moga života i ne dopusti da me pokolebaju djecoubojice koje traže "pravo žena na ubijanje vlastite djece".

A sta je sa pravima muskarca?

Zar to nije njegova krv i meso, i zar to nije njegovo dete? Ko daje pravo majci da odlucuje a ocu zabranjuju da odlucuje?

Vidis, upravo je ovde satanska inverzija, da se zena stavi u prvi plan, a Biblija kaze da je muz gospodar i onaj koji odlucuje a ne zena!

U bibliji se izraz "roditi" odnosi na muskarca, jer on je taj koji donosi zivot a ne zena!

Kako bi je volio da ga je abortirala!?

Bas! A sta da je Jovana majka abortirala i da se nije rodio, pitaj ga da li bi onda branio odluku svoje majke?

Bolje bi mu bilo bez majke, nego s 'majkom' koja ima maniju ubijanja djece u utrobi.

Boze me sacuvaj, bas pre neki dan pricam s njom o tome, i sta se ovde pise, zena se zgrozila..

Koliko je to neprirodno i umobolno, zamisli zenu koja sebe bode iglom da bi ubila svoje dete i sprecila porodjaj.. To su neke zene i radile pre nego sto medicina nije usavrsila postupak!

Da povracas!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Tebi zaista nije jasno? Svaki zivot je dragocen! Nemas ti prava ubiti ni jedan jedini! Nije u pitanju ovde ocuvanje porodice u smislu da bude sto vise dece, vec ocuvanje tog jednog jedinog zivota!

Vec sam rekao, normalnu majku kada pitas zeli li da joj spasu dete ili nju, odgovorice dete! I to je prirodno, a nije prirodno i nije normlano da spasavas samog sebe!

U zivotinjskom svetu, zivotinja gine braneci svoje gnezdo ili mlade, a isto tako i normalna zena brani plod svoje utrobe!

Samo ti hoces spasiti majku! A to je iz sebicnih interesa!



Dete ima oca, a ako nema oca ima rodjake, ako nema rodjake ako je odgovorno drustvo pobrinuce se za dete. Ti se zaista pravis lud!



Gde je tu odgovor? Nije potrebna majka, apsolutno nije, ima oca, a i da ga nema, ti blage veze nemas sa odgajanjem dece, zato bolje cuti!



PRICAMO O DETETU KOJE IZADJE IZ STOMAKA I KOJE JE STARO 9. MESECI!

NE PRAVI SE LUD!



NA DETE STARO 9. MESECI SE ITEKAKO MOZE PRIMENITI ZAKON "ZIVOT ZA ZIVOT" I "OKO ZA OKO" - SRAM TE BILO!

TI NE CENIS ZIVOT! KAKO TI MOZES BITI TAKAV A CITAO SI BIBLIJU, NIJE MI JASNO!?
Majka je majka. Ako to ne shvataš, ja tu ne mogu pomoći.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Detetu majku ništa ne može zameniti. Ako se rodi a majka umre, psihofizički razvoj deteta nije potpun. Ništa majku zameniti ne može.

"Poštuj oca i mater". Otac i majka su iznad deteta i to je normalno. Nije obrnuto.
 
Natrag
Top