Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
Pričamo o Jevrejima, i tvom opravdaju Hitlerovih mera protiv teških lihvara.

Lihvara ima u svim narodima, tako da ne možeš opravdati Hitlera, koji je za to optužio samo Jevreje.

To je inicijalna teorija zavere koja ga je dovela do onakvih mera koje je sprovodio. Isto i sada pričate za svetsku elitu koju naravno po vama čine Jevreji. Iste su vam polazne osnove a metode obračuna sa targetiranim ljudima kada bi vam se dala vlast bi bile slične.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Pričamo o Jevrejima, i tvom opravdaju Hitlerovih mera protiv teških lihvara.

Ja uopće nisam ocjenjivao Hitlerove mjere, ja sam samo konstatirao kako su postojali "Židovi 'teško-vremenaški' profiteri" koji su se najprljavijim rabotama bogatili na sirotinji, i to baš zlorabeći njihovo siromaštvo.

I nisi mi odgovorio, pa te ponovo pitam?

A bi li ti istrijebio lihvarstvo? Ili bi ti lihvarstvo ipak dopustio samo Židovima uprema gojima?

Lihvara ima u svim narodima, tako da ne možeš opravdati Hitlera, koji je za to optužio samo Jevreje.

U to vrijeme najviše takvih bilo je Židova. A Hitler je uklonio i "svoje Njemce" koji su se time služili. To su naprosto činjenice.

Isto i sada pričate za svetsku elitu koji naravno po vama čine Jevreji. Iste su vam polazne osnove a metode obračuna sa targetiranim ljudima kada bi vam se dala vlast bi bile slične.

Nisu Židovi vlasnici najvećih svjetskih kompanija i bankarskih institucija zato što ja tako kažem, nego zato što tako stoji u vlasničkim listovima tih kompanija i banaka.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
To da je najviše bilo među Jevrejima je opet pretpostavka zasnovana ni na čemu. To je pretpostavka zasnovana na tome da su mnogi Jevreji bogati.

I sada, odmah sumnja...tipa mora da su lihvari. To je pogrešna teza.

Što se lihvara i ostalih prekršioca zakona tiče, sve po zakonu. Ko je prekršio zakon, ko je stekao nešto na nezakonit način a da se to utvrdi ne pretpostavku već konkretnim dokazom, naravno da bi bili pozvani na odgovornost.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
To da je najviše bilo među Jevrejima je opet pretpostavka zasnovana ni na čemu. To je pretpostavka zasnovana na tome da su mnogi Jevreji bogati.

I sada, odmah sumnja...tipa mora da su lihvari. To je pogrešna teza.

Što se lihvara i ostalih prekršioca zakona tiče, sve po zakonu. Ko je prekršio zakon, ko je stekao nešto na nezakonit način a da se to utvrdi ne pretpostavku već konkretnim dokazom, naravno da bi bili pozvani na odgovornost.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
To da je najviše bilo među Jevrejima je opet pretpostavka zasnovana ni na čemu.

To nije zasnovano na pretpostavci, nego na istim izvorima i dokumentima koji svjedoče da je Hitler postojao.

To je pretpostavka zasnovana na tome da su mnogi Jevreji bogati.

I sada, odmah sumnja...tipa mora da su lihvari. To je pogrešna teza.

Riječ je o povijesnim činjenicama, a ti svoju alergiju na činjenice rješavaj negdje drugdje. :)

Što se lihvara i ostalih prekršioca zakona tiče, sve po zakonu.

Jedino se Židove ne smije podvrći ovome zakonu, po tebi.

P.S. I što Talmud kaže za vas Židove što se tiče lihvarenja? Smijete li vi Židovi lihvariti i Židove ili lihvariti smijete samo goje?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.395
Znači ide ad hoc sud. On je bogat, mora biti lihvar.

Znam za te pretpostavke. Ali ja pitam za činjenice gde je pokazano da je neko prekršio zakon.

Ti si za bezakonje, sud bez zakonskih osnova za tako nešto.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Znači ide ad hoc sud. On je bogat, mora biti lihvar.

Znam za te pretpostavke. Ali ja pitam za činjenice gde je pokazano da je neko prekršio zakon.

Ti si za bezakonje, sud bez zakonskih osnova za tako nešto.

Nisi mi odgovorio zašto vi Židovi mislite da je Bog vas Židove stvorio da lihvarite gojime (nežidove), i da ih tako uništavate?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249

ILON MASK OTKRIO GLAVNI PRIORITET TESLE: HUMANOIDNI ROBOT KOJI MOŽE DA RADI SVE​

Tesla-Bot-Humanoidni-robot-5


Govoreći tokom razgovora o zaradama u sredu, Teslin suosnivač i izvršni direktor, Elon Musk, najavio je da kompanija daje prioritet razvoju svog humanoidnog robota — probno nazvanog „Optimus“ – u 2022. On je opisao projekat kao „ veoma važan. ”

Prvi put predstavljena u avgustu prošle godine, mašina koja takođe nosi naziv Tesla Bot, zasnovana je na istoj tehnologiji veštačke inteligencije koja se koristi u Teslinom softveru za pomoć vozaču. Njegova predviđena upotreba bi uključivala obavljanje opasnih, ponavljajućih, fizičkih zadataka umesto ljudi.

Projekt je toliko važan u očima Elona Muska da bi mogao imati “ potencijal da vremenom bude značajniji od poslovanja s vozilima. ” Tokom početnih ispitivanja, mašina će verovatno biti dobro korišćena u Teslinim fabrikama, „ pokretnim delovima po fabrici ili slično ”, objasnio je Teslin izvršni direktor u sredu.

Prototip se može očekivati već ove godine.

Uvođenje ove vrste robota moglo bi imati dubok uticaj na globalnu ekonomiju, tvrdi Musk. Prema preduzetniku, mašine bi na kraju mogle eliminisati nedostatak radne snage dok sa druge strane bi mogle i da zamene sadašnju radnu snagu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
U jednom je odgovor. Nema savršenog prirodnog imuniteta, nakon pada čoveka u greh. Ti ovo izgleda ne priznaješ, i očekujem od tebe uskoro da počneš pričati kako pada nije ni bilo i kako je to sve simbolika.

Ja sam odgovorio i rekao da je imunitet "savrsen samo u prirodnim uslovima", a ne i u gradskim (veštačkim) za koje nije ni stvoren! Dakle, namerno manipulises mojim recima!

Kada sam rekao da je imunitet "savrsen" nisam mislio u svim uslovima, a ti izvrces kao da sam ja to tvrdio! To pokazuje koliko si ti manupulativan!

Ponovicu pitanja, na koja ti ne smes i ne mozes odgovoriti:

1) Reci mi zasto je Bog coveku stvorio "prilagodljiv" imunitet koji moze da "uci" i sam sebe zastiti, ako on mora jos natprirodno da mu pomaze?

2) Zasto bi Bog coveku u startu stvorio nesavrsen imunitet, i kakva bi to pomoc bila? Zar ne bi to Boga nacinilo nesposobnim?

3) Zar ne bi bilo bolje da mu nije ni stvarao tako jadan imunitet, kad mora jos "dodatno da mu pomaze da prezivi"? Sta ce mu takav imunitet?

4) I ako mu je namerno nacinio tako jadan imunitet u pocetku, cemu bi to sluzilo, osim da ga podvrgne mucenju?
 
Natrag
Top