Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Hitlera je danas mnoštvo. Premijeri 70-80% svjetskih vlada danas su Hitleri. I ti si na njihovoj strani, ti si "mini-hitlerić"

Upravo tako!

Da, činjenice su da ti nemaš ime i prezime tog lihvara koga je Hitler sa pravom po tebi maknuo. Znamo samo za masu nedužnih ljudi

Kakvi lihvari, ne radi se o bogacenju, vec o satanizmu! Nije se on borio samo da spasi ekonomiju vec da spasi svet od satanista, to sam i govori. A to sto je on ubijao sve bez razlike i staro i mlado i nevino, jer nije mogao da dokazuje ko je kriv a ko ne, to je druga stvar koja se treba osuditi! Ali i izraelci su cinili isto kad su tamanili ispred sebe, pa je on u tome video primer.. On je sve radio kako su i oni radili, terao im je inat, cak je skovao pricu da su nemci "sveti narod rasa", dok su jevreji pricali da su oni sveti narod.. Majka mu je bila jevrejka!
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398

MEDICINARI DA SE POLAKO OPROSTE OD SVOG POSLA! ROBOT IZVEO OPERACIJU NA SVINJAMA PO PRVI PUT​


Nazvana „STAR“, mašina je izvršila operaciju na životinjama uz minimalnu pomoć ljudi.
...
Pregled šavova nakon operacije otkrio je da je STAR „proizveo znatno bolje rezultate od ljudi koji su izvodili istu proceduru“, kaže Akel Krieger, docent mašinstva na Johns Hopkins’ Whiting School of Engineering.
...
Istraživači planiraju da nauče mašinu da sprovodi veće delove operacije sve dok ne bude sposobna da sama izvede celu proceduru od početka do kraja. Ako je verovati naučnicima koji stoje iza ovog projekta, mogli bismo biti samo pet godina udaljeni od prvih ispitivanja na ljudima.

To uopšte nije loše. Znaš li Mire, koliko je težak posao lekara koji vrši ovako složene zahvate i operacije? Ne znam zašto sve gledate sa negativnog aspekta.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Kakvi lihvari, ne radi se o bogacenju, vec o satanizmu! Nije se on borio samo da spasi ekonomiju vec da spasi svet od satanista, to sam i govori.

Hitler teoretičar zavera. Jedan od značajnijih. Isto kao i sada Q-Anon. Kada bi sada ustao Hića, bio bi uz Q-Anon a Tramp bi mu bio saveznik u SAD-u.

A to sto je on ubijao sve bez razlike i staro i mlado i nevino, jer nije mogao da dokazuje ko je kriv a ko ne, to je druga stvar koja se treba osuditi!

To što je činio onako usput. Ipak se on borio za pravu stvar. To ne treba imati dilemu :).

E moj Mire. Kada se lude ideje prihvate, tu nema više ni kraja ni početka. Sve je u glavi takvog čoveka ispravno i sve je dozvoljeno. Zato se bojim za svakoga ko je upao u teorije zavere i ko se proglašava borcem za ovaj svet pa u to ime zapravo na kraju spreman da pobije pola tog sveta.

Ali i izraelci su cinili isto kad su tamanili ispred sebe, pa je on u tome video primer.. On je sve radio kako su i oni radili, terao im je inat, cak je skovao pricu da su nemci "sveti narod rasa", dok su jevreji pricali da su oni sveti narod.. Majka mu je bila jevrejka!

Vidiš li koliko nelogičnosti. Majka mu Jevrejka pa on ubijao Jevreje a Nemce uzdizao. E moj Mire. A Jevreji tamanili sve pred sobom malo ranije..a on video uzor u njima. Mire.....
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
A zašto ti sudiš bez dokaza?
Imamo zločine koje je počinio Hića a nemamo opravdanje za takve zločine. Prvi put čujem u životu od tebe danas da je Hitler ima pravo na neke od zločina te da su neki zaslužili. Pa kada več tako tvrdiš, gde su ti dokazi za pojedince da su to zaslužili..bilo Jevreji bilo drugih nacionalnosti koje je Hića maknuo?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Imunitet nije savršen već ti rekoh..jer ne spasda u ono "sve dobro beše" nakon stvaranja..... Ne postoji ništa "savršeno" nakon pada u greh.

Covece Bozji! Ja ovde govorim o "relativnom savrsenstvu", bio je savrsen za uslove koji su vladali nakon pada u greh, jer je nakon pada stvoren! Dakle, za te uslove je savrsen! Nemas dokaza da nije!

Tebi zaista nije dobro. Ti zelis da pobedis u raspravi bez ikakvih dokaza i logike! Sam sebe ubedjujes da si u pravu..


Mire, kada ćeš da prihvatiti činjenicu da je pad u greh učinio da je sve truležno i raspadljivo? Nema savršene odbrane od zla koja se događaju svim živim bićima pa i bolestima. Imunitet nije dat da bude savršen već da bude zaštita u novonastaloj situaciji.

A kada ces ti dokazati da je Bog sadista i da je hteo coveka da muci bolestima dok ne izdahne??? Gde to pise?

Ovo sto zagovaras je upravo tvrdnja da je Bog zeleo coveka da podvrgne mucenju!

Shvati vec jednom - NE BI MU BOG NI DAO IMUNITET DA NIJE ZELEO DA GA ZASTITI OD USLOVA KOJI SU SE NAKON GREHA POJAVILI! I KAKVA BI TO BILA ZASTITA AKO JE ONA "DELIMICNA" PA TREBA DA MU DODATNO POMAZE???

DAKLE BOG JE COVEKU DAO IMUNITET KOJI JE SAVRSEN ZA USLOVE U KOJIMA SE NASAO! ZA TE PRIRODNE USLOVE!


Imunitet nije dat da bude savršen već da bude zaštita u novonastaloj situaciji.

Znaci Bog je coveku dao nesavrsenu zastitu? Pa kakav je to onda Bog???

Savršenstov je kada Bog bude obnovio svet i kada greha, bolesti i svega zla ne bude više. Tada će opet Bog reči "sve dobro beše".

Jao, Jovane pa ti skreces namerno okolo naokolo temu, da bi zavrnuo i uvrnuo sve, da se ne vidi ono ocigledno. Samo bezis od sopstvenih misli i onoga sto ti ja dokazujem, sam sebe ubedjujes kako si ti u pravu, a veze sa logikom nemas. Pa zasto to radis? To je stvarno sramota!

To uopšte nije loše. Znaš li Mire, koliko je težak posao lekara koji vrši ovako složene zahvate i operacije? Ne znam zašto sve gledate sa negativnog aspekta.

To je dobro? U buducnosti ce doktori ostati bez posla! I ne samo oni, vec 90% ljudi ce biti zamenjeno robotima i izgubice svoja radna mesta! Pricao sam o tome ranije, mi polako ulazimo u eru robotizacije, a onda sledi povezivanje coveka sa masinama, i tehnokratsko drustvo! Na karaju sledi cipovanje..

Sve je u glavi takvog čoveka ispravno i sve je dozvoljeno. Zato se bojim za svakoga ko je upao u teorije zavere

Ti si zaludjen, tebi su isprali mozak.. Vidim da nisi dostojan mog truda, ti mozak ne koristis.. Izvini sto sam se trudio do sad..
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Samo bolesnici i moralne ruine mogu biti protiv toga da se stvari revidiraju sukladno otkrivenim činjenicama.

Kada smo kod revizija, danas bar na našim prostorima se vrši takva revizija gde se zločinici predstavljauu žrtvom a žrtve zločincima. Takva revizija nije novo saznanje i razumevanje već se radi o totalnom izvrtanju činjenica.

Postoji zdrava revizija. Recimo kod pojedinih istoričara na prostorima bivše SFRJ. Takva je primetna kod čuvevenog profeora istorije Branka Petranovića. Ako znaš ko je Branko Petranović..jedan od naših najboljih i najtemeljnijih istoričara od 70-tih godina 20-tog veka, specijalista za istoriju Jugoslavije..posebno II svetski rat. On je kasnije krajem 80-tih i početkom 90-tih zaista malo drugačije gledao na neke pokrete oslobođenja u II svetskom ratu. Ali on nije kao neki promenio priču za 180 stepeni. E to je zdrava revizija.

Ova koju ti potenciraš je jedna revizija koja recimo Hitlera može razumeti...da su to specifični povjesni trenuci..da je to kompleksna ličnost i da je imao dobre namere samo je malo pogrešio..e takve revizija nije revizija već fanatačan pokušaj da se prekroje činjinice.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Vidiš li koliko nelogičnosti. Majka mu Jevrejka pa on ubijao Jevreje a Nemce uzdizao. E moj Mire

Da, pa i Isus je bio jevrej, pa je za svoje jevreje rekao - VAS JE OTAC DJAVO! A mnogobosce je uzdizao i govorio za njih da su bolji, i da su oni SINOVI BOZJI!

Sta te cudi sto je hitler uzdizao nemce? Pa i on je video koliko su ovi zli! Zato im je terao kontru!

Ti uopste ne razmisljas Jovane, izvini sto sam se trudio oko tebe..
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Jao, Jovane pa ti skreces namerno okolo naokolo temu, da bi zavrnuo i uvrnuo sve, da se ne vidi ono ocigledno. Samo bezis od sopstvenih misli i onoga sto ti ja dokazujem, sam sebe ubedjujes kako si ti u pravu, a veze sa logikom nemas. Pa zasto to radis? To je stvarno sramota!

Ne znam šta je skretanje teme ako tvrdim činjenično da je čovek pao u greh i da nije savršen. To kaže Pismo. Ti bežiš od te činjenice...misliš da i dalje živimo u Edenskom vrtu. Ne znam šta da ti kažem Mire. Tvoj stav je nerealan. Razumeo bih te da si ateista pa neveruješ u pad čoveka i nesavršenstvo. Ali kao hrišćanina te ne razumem. Jednostavno ne razumem negiranje činjenice da pad u greh je doprineo nesavršenstvu.

To je dobro? U buducnosti ce doktori ostati bez posla! I ne samo oni, vec 90% ljudi ce biti zamenjeno robotima i izgubice svoja radna mesta! Pricao sam o tome ranije, mi polako ulazimo u eru robotizacije, a onda sledi povezivanje coveka sa masinama, i tehnokratsko drustvo! Na karaju sledi cipovanje..

Ako će mašina raditi doprinosiće budžetu države od koga će svi imati koristi...ne shvataš. Na kraju krajeva ako budeš imao robota i tehniku koja će ti omogućiti obradu zemlje, takođe ćeš imati hrane i moći ćeš se baviti više duhovnim stvarima.

Ja samo pretpostavljam dobre stvari ovoga. Videćemo. Ali problem je što vi sve gledate sa strahom i zebnjom. Nepotrebnom. Od svega se aman plašite.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ova koju ti potenciraš je jedna revizija koja recimo Hitlera može razumeti...da su to specifični povjesni trenuci..da je to kompleksna ličnost i da je imao dobre namere samo je malo pogrešio..e takve revizija nije revizija već fanatačan pokušaj da se prekroje činjinice.

Nije on malo pogresio, on je mnogo pogresio! I niko ne revidira istoriju, niti se oseca pozvanim da to cini ili da rehabilituje hitlera! Ono sto sam ja hteo istaci, jeste da se kriju pravi razlozi zbog kojih je on ubijao jevreje. Navodi se neka "mrznja" kao razlog, i predstavlja ga se kao ludaka, a uopste se ne radi o mrznji, niti je on bio lud, vec o cinjenici da su jevreji unistili nemacku i svetsku ekonomiju, da su podrivali iznutra, da se iza njih kriju satanisti. To je ono sto je hitler govorio, kao i to da su oni neprijatelji sveta, nasi neprijatelji.. On je zeleo da oslobodi svet od satanista! A zasto se o tome cuti, zasto se to u istoriji ne pominje??? To treba da se zapita svaki posten i iskren covek..
 
Natrag
Top