Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Navodi se neka "mrznja" kao razlog, i predstavlja ga se kao ludaka, a uopste se ne radi o mrznji, niti je on bio lud, vec o cinjenici da su jevreji unistili nemacku i svetsku ekonomiju, da su podrivali iznutra, da se iza njih kriju satanisti.

Odlično..dokaz? Kako su to Jevreji uništili Nemačku ekonomiju pre Hitlera? Zar to nije teorija zavere koju je Hića verovao i zaludeo se time bez i jednog dokaza.

To je ono sto je hitler govorio, kao i to da su oni neprijatelji sveta, nasi neprijatelji.. On je zeleo da oslobodi svet od satanista!

On želeo da oslobodi svet satanista. A beše ono sa svojim saradnicima hteo da obnovi pagansku germansku religiju i o hrišanstvu pričao mnogo loše. Ti to nazivaš borbom protiv "satanista"?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ne znam šta je skretanje teme ako tvrdim činjenično da je čovek pao u greh i da nije savršen. To kaže Pismo. Ti bežiš od te činjenice...misliš da i dalje živimo u Edenskom vrtu. Ne znam šta da ti kažem Mire. Tvoj stav je nerealan. Razumeo bih te da si ateista pa neveruješ u pad čoveka i nesavršenstvo. Ali kao hrišćanina te ne razumem. Jednostavno ne razumem negiranje činjenice da pad u greh je doprineo nesavršenstvu.

Izvrces, okolo naokolo namerno, zamlacujes me i pravis blesavim, konstantno izbegavajuci ono sto govorim! Ti mnogo govoris da zaobidjes pitanja.. Ne misli da je ovde neko slep!

Hoces li ti vec jednom odgovoriti na moja pitanja? Evo jedno po jedno, jer s tobom drugacije ne vredi:

1) Reci mi zasto je Bog coveku stvorio "prilagodljiv" imunitet koji moze da "uci" i sam sebe zastiti, ako on mora jos natprirodno da mu pomaze?

2) Zasto bi Bog coveku u startu stvorio nesavrsen imunitet, i kakva bi to pomoc bila? Zar ne bi to Boga nacinilo nesposobnim?

3) Zar ne bi bilo bolje da mu nije ni stvarao tako jadan imunitet, kad mora jos "dodatno da mu pomaze da prezivi"? Sta ce mu takav imunitet?

4) I ako mu je namerno nacinio tako jadan imunitet u pocetku, cemu bi to sluzilo, osim da ga podvrgne mucenju?



Odlično..dokaz? Kako su to Jevreji uništili Nemačku ekonomiju pre Hitlera?

Pitaj jevreje, oni sami tvrde da su unistili nemacku ekonomiju, sami o tome pricaju.. A nedokazanima ne treba ni dokazivati.. Ti si ovde samo zato da "fejk cekiras" a ne da normalno razgovaras. Sta god da ti covek napise, ti odma skaces da udaris kontru bez razmisljanja, kao da je to tvoja duznost. Ponasas se kao Tripo, ko djavo da je u tebe usao..

A beše ono sa svojim saradnicima hteo da obnovi pagansku germansku religiju i o hrišanstvu pričao mnogo loše. Ti to nazivaš borbom protiv "satanista"

Kakva paganska religija? Borio se na svoj nacin! Terao je kontru jevrejima, oni su sebe hvalili da su sinovi Boga, on je tvrdio da su to nemci - bela rasa, otuda i prica o arijevcima..

A kako je drugacije mogao da stvori otpor, nikako nego da podigne svest u narodu i podstakne nacionalizam! A jevreji su nacionalisti najgori!

Ovde niko ne pravda to sto je on radio, vec moramo da razumemo razloge zbog kojih je to radio. Jedino na taj nacin mozemo prepoznati gde se krije neprijatelj..

Tebi je slucajno sto su na vrhu svih institucija sveta jevreji, meni to nije slucajno!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Imamo zločine koje je počinio Hića a nemamo opravdanje za takve zločine. Prvi put čujem u životu od tebe danas da je Hitler ima pravo na neke od zločina te da su neki zaslužili. Pa kada več tako tvrdiš, gde su ti dokazi za pojedince da su to zaslužili..bilo Jevreji bilo drugih nacionalnosti koje je Hića maknuo?

Gdje su ti dokazi da sam ja ovakvo nešto ustvrdio???? Citiraj moje riječi gdje ja tvrdim da je "Hitler imao pravo na neke od zločina". Srami se, 'čovječe'. Kako možeš ovako izmišljati?

Ja sam samo tvrdio da su postojali Židovi koji su zlorabeći teška vremena činili izuzetno prljave stvari i tako se bogatili na sirotinji. Nigdje, baš nigdje, nisam napisao da ih je zbog toga Hitler imao pravo zvršiti zločin na njima na način kako je to učinio. "Sine oca laži", okani se kršćanske duše, odlazi od mene, moj Bog je Isus Krist.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Kada smo kod revizija, danas bar na našim prostorima se vrši takva revizija gde se zločinici predstavljauu žrtvom a žrtve zločincima.

Dokaz za ovo? Zašto bi netko tebi vjerovao na riječ, sada kada je očito da si ti ovdje u službi oca laži, zaposlen na radnom mjestu "trovatelja istine".

P.S.
Dakle, molim dokaz da današnji "revizionisti" (ovo je inače boljševička etiketa neistomišljenika) zločince predstavljaju žrtvom a žrtve zločincima.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Pitaj jevreje, oni sami tvrde da su unistili nemacku ekonomiju, sami o tome pricaju..

Znači dokaz rekla-kazala.

Kakva paganska religija? Borio se na svoj nacin!

Pa ne znaš, vidim. Da, tvoj borac protiv satanizma je maštao da obnovi germansku religiju.

1) Reci mi zasto je Bog coveku stvorio "prilagodljiv" imunitet koji moze da "uci" i sam sebe zastiti, ako on mora jos natprirodno da mu pomaze?

2) Zasto bi Bog coveku u startu stvorio nesavrsen imunitet, i kakva bi to pomoc bila? Zar ne bi to Boga nacinilo nesposobnim?

3) Zar ne bi bilo bolje da mu nije ni stvarao tako jadan imunitet, kad mora jos "dodatno da mu pomaze da prezivi"? Sta ce mu takav imunitet?

4) I ako mu je namerno nacinio tako jadan imunitet u pocetku, cemu bi to sluzilo, osim da ga podvrgne mucenju?

U jednom je odgovor. Nema savršenog prirodnog imuniteta, nakon pada čoveka u greh. Ti ovo izgleda ne priznaješ, i očekujem od tebe uskoro da počneš pričati kako pada nije ni bilo i kako je to sve simbolika.

Ja sam samo tvrdio da su postojali Židovi koji su zlorabeći teška vremena činili izuzetno prljave stvari i tako se bogatili na sirotinji.

Ja sam te pitao, odakle ti dokazi da su takvi postojali? Kao drugo pitah te da li ih ima samo među Jevrejima, pa je Hitler samo Jevreje za to optužio. Da ne pričamo o metodama, plemenitim metodama koje je primenjivao tvoj broac za slobodu.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ja sam te pitao, odakle ti dokazi da su takvi postojali?

Iz izvora po kojima je i Hitler postojao. :)

Kao drugo pitah te da li ih ima samo među Jevrejima, pa je Hitler samo Jevreje za to optužio.

U to vrijeme u Njemačkoj uglavnom su to bili Židovi.

Da ne pričamo o metodama, plemenitim metodama koje je primenjivao tvoj broac za slobodu.

Hitler je 'tvoj borac za slobodu', a ne moj. Evo ti i dokaza za to iz pera adventističkog autora Dr. Zdravka Plantaka:: :mig:

Adventisti u Njemačkoj su podržavali nacističku vanjsku politiku, pa čak i rat. ... Kad je Austrija pripojena Njemačkoj, njemački adventisti su izjavljivali kako su "sretni što su se Austrijanci vratili u domovinu ". Izražavali su vjeru da je uz Božju pomoć "naš sposobni Führer Adolf Hitler postao osloboditelj Austrije". Nakon okupacije Čehoslovačke 16. ožujka 1939., adventisti još uvijek nisu imali nikakav prigovor nacističkoj vlasti. Čak su nalazili i opravdanje za nacističke okrutnosti. Kada je došlo do napada na Poljsku, koji je cijela Europa prepoznala kao čin agresije, Sinz [adventistički autor] je napisao da je, s obzirom na 'neljudske muke koje je naš narod pretrpio među tim strancima', njemački napad vjerojatno bio opravdan. Adventisti su nastavili podupirati Hitlera i slavili su njegov 51. rođendan 11 dana nakon što je rat na zapadu eskalirao njemačkom invazijom na Dansku i Norvešku 9. travnja 1940. godine.

Kao što je Erwin Sicher s pravom zapazio u "Adventističke publikacije i nacistička iskušenja ", adventisti su na brojne načine zakazali kad je u pitanju njihov odnos prema nacističkom režimu. Već 1928., prije nego što je Adolf Hitler došao na vlast, adventisti su agitirali za snažnog Firera. Članci i članci u adventističkim časopisima napisani su o idealom njemačkim Fireru.

Prvo su adventistički pisci u časopisima pozdravili ponovno rođenje Njemačke, a onda se to ponovilo glasovanjem. Tako je Adventistički grad Friedensau glasovao 99,9 posto za Nazi stranku. .... Istaknuti adventistički pisac i urednik različitih adventističkih crkvenih listova, Kurt Sinz, vidio je u Hitlerovoj snažnoj vladavini djelo koje je osmislio sam Bog. Otto Bronzio otišao je i korak dalje, tvrdeći u službenom adventističkom listu "Der Adventbote", da je "nacionalsocijalistička revolucija nešto najveće od svih vremena, jer je održavanje čistoće naslijeđa temelj njezina etničkog života".

P.S. Evo ti još i dokaza da Hitler 'nije moj'.

Adolf Hitler:
„Crnac sa svojim fetišom daleko je superiorniji od katolika koji vjeruju u transupstancijaciju.

P.S. :mig:
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Tvoj izvor je pretpostavka. Ni jedan konkretan nemaš da su ti koji su stradali na najgnusniji način zaista bili krivi. Ti zapravo od žrtve praviš krivca, na bazi pretpostavke tipa "pa bilo ih je".

A pitam te ako već opravdavaš Hiću za trebljenje lihvarstva, je li to samo kod nekih Jevreja?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Tvoj izvor je pretpostavka. Ni jedan konkretan nemaš da su ti koji su stradali na najgnusniji način zaista bili krivi. Ti zapravo od žrtve praviš krivca, na bazi pretpostavke tipa "pa bilo ih je".

Moj izvor je isti koji je i tvoj. :mig: Isti izvori govore o "Židovima 'teško-vremenaškim' profiterima" i Hitleru i onome što je Hitler činio. Drugih izvora nema. Postojite samo vi "trovatelji istine" koji iz tih izvora na najprljaviji način izvlačite samo ono što vama paše. Dakle, činite još prljaviju stvar od laganja. Jer od laganja je samo prljavije selektivno iznošenje istine - iznošenje onoga što ti paše uz prešućivanje onoga što ti ne paše. Tebe, izgleda, otac laži jako cijeni, jer te je osposobio i za ove najprljavije rabote - ti si 'specijalac' oca laži.

A pitam te ako već opravdavaš Hiću za trebljenje lihvarstva, je li to samo kod nekih Jevreja?

A bi li ti istrijebio lihvarstvo? Ili bi ti lihvarstvo ipak dopustio samo Židovima uprema gojima?

I što kažeš na ovo:

Adventisti u Njemačkoj su podržavali nacističku vanjsku politiku, pa čak i rat. ... Kad je Austrija pripojena Njemačkoj, njemački adventisti su izjavljivali kako su "sretni što su se Austrijanci vratili u domovinu ". Izražavali su vjeru da je uz Božju pomoć "naš sposobni Führer Adolf Hitler postao osloboditelj Austrije". Nakon okupacije Čehoslovačke 16. ožujka 1939., adventisti još uvijek nisu imali nikakav prigovor nacističkoj vlasti. Čak su nalazili i opravdanje za nacističke okrutnosti. Kada je došlo do napada na Poljsku, koji je cijela Europa prepoznala kao čin agresije, Sinz [adventistički autor] je napisao da je, s obzirom na 'neljudske muke koje je naš narod pretrpio među tim strancima', njemački napad vjerojatno bio opravdan. Adventisti su nastavili podupirati Hitlera i slavili su njegov 51. rođendan 11 dana nakon što je rat na zapadu eskalirao njemačkom invazijom na Dansku i Norvešku 9. travnja 1940. godine.

Kao što je Erwin Sicher s pravom zapazio u "Adventističke publikacije i nacistička iskušenja ", adventisti su na brojne načine zakazali kad je u pitanju njihov odnos prema nacističkom režimu. Već 1928., prije nego što je Adolf Hitler došao na vlast, adventisti su agitirali za snažnog Firera. Članci i članci u adventističkim časopisima napisani su o idealom njemačkim Fireru.

Prvo su adventistički pisci u časopisima pozdravili ponovno rođenje Njemačke, a onda se to ponovilo glasovanjem. Tako je Adventistički grad Friedensau glasovao 99,9 posto za Nazi stranku. .... Istaknuti adventistički pisac i urednik različitih adventističkih crkvenih listova, Kurt Sinz, vidio je u Hitlerovoj snažnoj vladavini djelo koje je osmislio sam Bog. Otto Bronzio otišao je i korak dalje, tvrdeći u službenom adventističkom listu "Der Adventbote", da je "nacionalsocijalistička revolucija nešto najveće od svih vremena, jer je održavanje čistoće naslijeđa temelj njezina etničkog života".
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
I dalje od tebe čujem samo antisemitske parole i ništa drugo.

Zabunio si se. Ovo što sam gore ostavio nisu moje rečenice, to je napisao subotar Zdravko Plantak - subotar tvoje gore list. Evo ti još jednom:

Adventisti u Njemačkoj su podržavali nacističku vanjsku politiku, pa čak i rat. ... Kad je Austrija pripojena Njemačkoj, njemački adventisti su izjavljivali kako su "sretni što su se Austrijanci vratili u domovinu ". Izražavali su vjeru da je uz Božju pomoć "naš sposobni Führer Adolf Hitler postao osloboditelj Austrije". Nakon okupacije Čehoslovačke 16. ožujka 1939., adventisti još uvijek nisu imali nikakav prigovor nacističkoj vlasti. Čak su nalazili i opravdanje za nacističke okrutnosti. Kada je došlo do napada na Poljsku, koji je cijela Europa prepoznala kao čin agresije, Sinz [adventistički autor] je napisao da je, s obzirom na 'neljudske muke koje je naš narod pretrpio među tim strancima', njemački napad vjerojatno bio opravdan. Adventisti su nastavili podupirati Hitlera i slavili su njegov 51. rođendan 11 dana nakon što je rat na zapadu eskalirao njemačkom invazijom na Dansku i Norvešku 9. travnja 1940. godine.

Kao što je Erwin Sicher s pravom zapazio u "Adventističke publikacije i nacistička iskušenja ", adventisti su na brojne načine zakazali kad je u pitanju njihov odnos prema nacističkom režimu. Već 1928., prije nego što je Adolf Hitler došao na vlast, adventisti su agitirali za snažnog Firera. Članci i članci u adventističkim časopisima napisani su o idealom njemačkim Fireru.

Prvo su adventistički pisci u časopisima pozdravili ponovno rođenje Njemačke, a onda se to ponovilo glasovanjem. Tako je Adventistički grad Friedensau glasovao 99,9 posto za Nazi stranku. .... Istaknuti adventistički pisac i urednik različitih adventističkih crkvenih listova, Kurt Sinz, vidio je u Hitlerovoj snažnoj vladavini djelo koje je osmislio sam Bog. Otto Bronzio otišao je i korak dalje, tvrdeći u službenom adventističkom listu "Der Adventbote", da je "nacionalsocijalistička revolucija nešto najveće od svih vremena, jer je održavanje čistoće naslijeđa temelj njezina etničkog života".
 
Natrag
Top