Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
To je kao da si rekao da je puno ljudi koji imaju zle misli među Jevrejima, a zapravo ništa to ne znači jer isto tako je i kod svih ostalih ljudi i naroda.

Ne, nije isto kod svih drugih naroda, jer Židovima njihova vjera nalaže da lihvare nežidove (gojime).

Reci ti meni sada, misliš li ti da bi jedino Židovima trebalo dopustiti lihvarenje, jer im tako njihova vjera nalaže?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
E vidiš, ovo je koren antiesmitizma. Izdvajaš jedan narod što je jako pogrešno. Lihvarenja ima svuda i u svim narodima.

Ne izdvajam ih ja, ne dajem ja za pravo Židovima da lihvare sve druge, nego Židovi sami sebe izdvajaju i njihova vjera im kaže da im je obveza lihvariti sve druge. :)

Misliš na Bibliju.

Mislim točno na ono što sam napisao - Židovima njihova vjera, njihove svete knjige, nalažu da lihvare nežidove.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Hoćeš reći da Biblija sa tim(lihvarstvom) nema dodirnih tačaka?

Ja sam rekao što sam htio reći, veliki broj Židova je lihvario najsiromašnije i u najteža vremena. I također sam rekao da Židovi to rade jer im tako nalažu njihova vjera i njihove svete knjige.

A Biblija s lihvarstvom itekako ima veze. Biblija nam kaže da će svi lihvari završiti tamo gdje su "plač i škrgut zubi".
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Zemlje koje su glasale protiv, da pravo na hranu bude jedno od ljudskih prava: SAD i Izrael. Jel neko iznenadjen?

IMG_20220129_180943_543.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Jovane, Slape i ostali, evo nasao sam jedan video koji govori o hitleru antisemitizmu i razlozima za II svetski rat. Takodje sadrzi hitlerove govore prevedeno. Molim sve da pogledaju, pa onda nastavite sa temom, vazno je!

 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ja sam rekao što sam htio reći, veliki broj Židova je lihvario najsiromašnije i u najteža vremena. I također sam rekao da Židovi to rade jer im tako nalažu njihova vjera i njihove svete knjige.

A Biblija s lihvarstvom itekako ima veze. Biblija nam kaže da će svi lihvari završiti tamo gdje su "plač i škrgut zubi".
Ok, a ne kaže li Pismo da Jevrejin može kamatu davati nejevrejinu a Jevrejinu ne?
 
Natrag
Top