Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ispravka 2 vakcinisanih od 3, oba dvoje na bolnickom lecenju. Kolega mi se vakcinisao jos letos, nismo ni znali, mora na kiseonik..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ispravka 2 vakcinisanih od 3, oba dvoje na bolnickom lecenju. Kolega mi se vakcinisao jos letos, nismo ni znali, mora na kiseonik..

Moja veoma bliska prijateljica, vakcinisana, sve tri doze, majka joj vakcinisana takođe, obe dobile Covid, 15 dana temperature s oscilacijama, sada jedva stoji... Prijatelj, vakcinisan s židovskom prevarom "Pfeizer", dobio Covid i jedva se izvukao, Drugi prijatelj, sveštenik, tri puta imao Covid uprkos vakcinaciji.... od iste, propadaju mu zubi...

Hoćeš dalje?

Primera je bezbroj...

A ovo, iako nemam navike da citiram Sveto Pismo, posebno ne proroke se odnosi na ove koji ovo zlo i ovu manipulaciju zagovaraju i brane:

Prorok Jeremija svima opakima, ne samo njima: iglomanskim vucibatinama
5:28
Ugojili su se, sjaje se; da, nisu se obazirali na djela opakih. Nisu sudili prema slučaju, slučaju sirotoga, a ipak uspijevaju; i nisu pravdu potrebitima prosudili.
6:15
Jesu li se posramili kad su počinili gnjusobu? Ne, nisu se nimalo posramili niti su se zacrvenjeli. Stoga će popadati među one što padaju, srušit će se u vrijeme u koje ih pohodim”, govori GOSPOD.
10:8
Nego su svi oni okrutni i ludi; to deblo je nauk isprazni.
10:14
Svaki je čovjek otupio u znanju svome, svaki se ljevač zastidio izrezbarenog lika; jer je obmana lijevani kip njegov i u njima nema daha.
10:15
Oni su ispraznost i djelo pogrešno; propast će u vrijeme pohođenja svoga.
10:21
Jer pastiri su postali okrutni i GOSPODA nisu tražili; stoga neće napredovati i sva će se stada njihova raspršiti.
16:8
,,Ne ulazi ni u kuću gozbe da s njima sjedneš da bi jeo i pio.”
16:18
I prvo ću im dvostruko naplatiti nepravdu njihovu i grijeh njihov, zato što su zemlju moju oskvrnuli, baštinu su moju napunili mrtvim tijelima svojih odvratnosti i gnjusobama.”
17:10
Ja, GOSPOD, istražujem srce i ja ispitujem bubrege, baš da bih dao svakome prema putevima njegovim, i prema plodu djela njegovih.
22:13
Jao onome koji gradi kuću svoju na nepravdi, i odaje svoje na krivdi; koji iskorištava bližnjega svoga da služi bez plaće i ne daje mu ništa za njegov posao;
22:19
Bit će pokopan pogrebom magarca, odvučen i bačen izvan vrata jeruzalemskih.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Moja veoma bliska prijateljica, vakcinisana, sve tri doze, majka joj vakcinisana takođe, obe dobile Covid, 15 dana temperature s oscilacijama, sada jedva stoji... Prijatelj, vakcinisan s židovskom prevarom "Pfeizer", dobio Covid i jedva se izvukao, Drugi prijatelj, sveštenik, tri puta imao Covid uprkos vakcinaciji.... od iste, propadaju mu zubi...

Hoćeš dalje?

Primera je bezbroj...

Pametnom je ovo dosta..

Pitanje je samo zasto bivaju zivotno ugrozeni ako vakcina deluje? To ne bi smelo da se desava.. Ocigledno vakcina ne deluje nista!

Nisam pomenuo jos jednu zenu, evo vakcinisana je 3. dozom pre koji dan i sad se kaje, nije joj dobro, jedva radi.. Doktorica joj kaze, i ja sam ranije sve nagovarala da se vakcinisu, a sada se kajem, kamo srece da nisam ni ja primila..
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
VAŽNO!!!

Cijepljeni Pfizerom već nakon tri mjeseca imaju povećani rizik zaraze – nova studija na 80.000 ljudi​

Nova studija pokazuje da cijepljeni Pfizerom imaju već nakom tri mjeseca povećani rizik zaraze. To otkriva nova studija iz Izraela obavljena na 80.000 na ljudi i objavljena u časopisu British Medical Jorunal.

Ljudi koji su primili cjepivo Pfizer izloženi su povećanom riziku da se zaraze virusom već tri mjeseca nakon drugog uboda. Tu činjenicu otkriva nova studija, piše irski independent.ie
Cjepivo Pfizer bilo je glavno cjepivo koje se davalo ljudima i u Irskoj.

Nova studija iz Izraela objavljena je u British Medical Journalu. U njoj je sudjelovalo više od 80.000 ljudi. Ta studija pokazuje da je rizik od infekcije bio gotovo dva i pol puta veći već nakon 90 do 119 dana.
------------------------
A ja lijepo, i ovdje, ljude upozoravao da je ovo cjepivo "genocid cjepivo". Ja lijepo govorio da je ovo cjepivo za mutave.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
VAŽNO!!!

Ta studija pokazuje da je rizik od infekcije bio gotovo dva i pol puta veći već nakon 90 do 119 dana.
------------------------
A ja lijepo, i ovdje, ljude upozoravao da je ovo cjepivo "genocid cjepivo". Ja lijepo govorio da je ovo cjepivo za mutave.

Bill Covid Gates: S cjepivima ćemo smanjiti populaciju na zemlji 10-15%.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Miroljub je strpljivo cekao dok ga je doktor vredjao, a onda... umro sam sam od smeha :roll:

 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Miroljub je strpljivo cekao dok ga je doktor vredjao, a onda... umro sam sam od smeha :roll:


Čak i kada je smešan, otrov Mileritski ne menja se, ostaje šta jeste: Otrov....

Ps. Koji doktor je "vređao" "Mojsija"? Kon? Ako li je on, kako li se samo usudio da "vređa" otelotvorenje "zakonodavca".... :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Čak i kada je smešan, otrov Mileritski ne menja se, ostaje šta jeste: Otrov....

Ps. Koji doktor je "vređao" "Mojsija"? Kon? Ako li je on, kako li se samo usudio da "vređa" otelotvorenje "zakonodavca".... :roll:

Morao sam jedno 5 puta da vratim da se smejem.. Sad ko je tu "strucnjak", obojica su ocigledno.. Dacic je dobro upitao "sta ste vi oftamolog, da.. Pa kakve to veze ima sa kovidom?" :)

Gledao sam na Pinku to prošle nedelje. Smešni su obojica

Jako :)
 
Natrag
Top