Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
PANDEMIJA KORONA VIRUSA, I PAPSKE NAMERE

U pogledu svega onoga sto danas vidimo u desavanjima oko pandemije korona virusa, i izjavama poniklim iz redova Rimokatolicke crkve, i svetske zdravstvene organizacije, kao i iz uvodjenja drasticnih mera kao zastite od virusa - koje uvode pojedine drzave, zelim da dam presek onoga sto razotkriva istinske namere - kako vladara ovoga sveta, tako i Rimokatolicke crkve, u cilju stvaranja novog svetskog antihriscanskog poretka.

Uzimajuci u obzir ove pomenute namere - treba naglasiti sledece.
Korona virus i obavezna vakcinacija - predstavljaju planski stvorena sredstva porobljavanja covecanstva, i uspostavljanja globalne papske vlasti putem uvodjenja obaveznog nedeljnog zakona.

Naime, Korona virus i globalna pandemija - bice iskorisceni kao izgovor za uvodjenje pomenutog nedeljnog zakona, kojima ce vakcinacija i uvodjenje nedelje biti prikazani kao jedini spas covecanstva, sto se u vecoj meri vec danas i cini u pogledu vakcinacije, a uskoro ce u to biti ukljucena i nedelja kao nuzni faktor za spasenje covecanstva.
Oni koji prime vakcinu, a potom i papski nedeljni zakon - automatski ce primiti zig zveri ili antihrista.
sa druge strane, oni koji odbiju da budu vakcinisani i da usvoje nedelju, njima ce biti zabranjeno pravo na zivot i sopstvenu egzistenciju.

Nece moci da kupuju i prodaju, bice stavljani na sudove i u moderne tamnice, a na kraju ce biblijska zver ili papstvo u savezu sa svetovnim vladarima doneti ukaz o smrtnoj kazni za sve neposlusne, jer ce svojom neposlusnoscu biti proglaseni osnovnim krivcima za postojanje bolesti i zla koja pogadjaju covecanstvo, a koja ce se u to vreme neposredno pred Hristov drugi dolazak obilato izliti na bezbozni svet koji prima zig zveri - u vidu sudova Bozjih.

Rec Bozja o tome kaze sledece:

'"I videh drugu zver gde izlazi iz zemlje, i imaše dva roga kao u jagnjeta; i govoraše kao aždaha.

I svu vlast prve zveri činjaše pred njom; i učini da zemlja i koji žive na njoj pokloni se prvoj zveri kojoj se isceli rana smrtna.
I učini čudesa velika, i učini da i oganj silazi s neba na zemlju pred ljudima.
I vara one koji žive na zemlji znacima, koji joj biše dani da čini pred zveri, govoreći onima što žive na zemlji da načine ikonu zveri koja imade ranu smrtnu i osta živa.
I bi joj dano da dade duh ikoni zverinoj, da progovori ikona zverina, i da učini da se pobiju koji se god ne poklone ikoni zverinoj.
I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovim,
Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog.

Ovde je mudrost. Ko ima um neka izračuna broj zveri: jer je broj čovekov i broj njen šest stotina i šezdeset i šest" ( otkrivenje 13. 11 - 18 ).

S obzirom da uskoro dolazi cas kada ce se Gospod sam objaviti celom covecanstvu i pozvati ga na duhovno probudjenje - postoji indicija da se ove gore pomenute namere papstva nece u potpunosti ostvariti , vec da ce ceo svet videti slavu Bozju kada se on objavi i progovori glasom svog Bozanskog autoriteta, i biti pozvan da se obrati, i obavi duhovnu pripremu za Hristov drugi dolazak u slavi, prilikom cega ce se istorija sveta kakvog poznajemo zavrsiti, i verni biti uzeti u oblake, na susret Gospodu na nebo.

Amin!

Nemam reči na ovaj egzamplar budalaština.

Otvori oči čoveče. Subotari, oni izvorni, Hebreji stoje iza ovoga svega.... Kakav papa, kakvi papski planovi.....

Subotari i sunećeni, oni čije nakarade namečete kao obavezu Hristovima stoje iza ove "pandemije"....
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ruzno je protivreciti i svom verskom poglavaru.

To je iz izvora papskih objava za danasnje vreme.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
PANDEMIJA KORONA VIRUSA, I PAPSKE NAMERE

U pogledu svega onoga sto danas vidimo u desavanjima oko pandemije korona virusa, i izjavama poniklim iz redova Rimokatolicke crkve, i svetske zdravstvene organizacije, kao i iz uvodjenja drasticnih mera kao zastite od virusa - koje uvode pojedine drzave, zelim da dam presek onoga sto razotkriva istinske namere - kako vladara ovoga sveta, tako i Rimokatolicke crkve, u cilju stvaranja novog svetskog antihriscanskog poretka.

Uzimajuci u obzir ove pomenute namere - treba naglasiti sledece.
Korona virus i obavezna vakcinacija - predstavljaju planski stvorena sredstva porobljavanja covecanstva, i uspostavljanja globalne papske vlasti putem uvodjenja obaveznog nedeljnog zakona.

Naime, Korona virus i globalna pandemija - bice iskorisceni kao izgovor za uvodjenje pomenutog nedeljnog zakona, kojima ce vakcinacija i uvodjenje nedelje biti prikazani kao jedini spas covecanstva, sto se u vecoj meri vec danas i cini u pogledu vakcinacije, a uskoro ce u to biti ukljucena i nedelja kao nuzni faktor za spasenje covecanstva.
Oni koji prime vakcinu, a potom i papski nedeljni zakon - automatski ce primiti zig zveri ili antihrista.
sa druge strane, oni koji odbiju da budu vakcinisani i da usvoje nedelju, njima ce biti zabranjeno pravo na zivot i sopstvenu egzistenciju.

Nece moci da kupuju i prodaju, bice stavljani na sudove i u moderne tamnice, a na kraju ce biblijska zver ili papstvo u savezu sa svetovnim vladarima doneti ukaz o smrtnoj kazni za sve neposlusne, jer ce svojom neposlusnoscu biti proglaseni osnovnim krivcima za postojanje bolesti i zla koja pogadjaju covecanstvo, a koja ce se u to vreme neposredno pred Hristov drugi dolazak obilato izlit u vidu sudova Bozjih na bezbozni svet koji prima zig zveri.

Rec Bozja o tome kaze sledece:

'"I videh drugu zver gde izlazi iz zemlje, i imaše dva roga kao u jagnjeta; i govoraše kao aždaha.

I svu vlast prve zveri činjaše pred njom; i učini da zemlja i koji žive na njoj pokloni se prvoj zveri kojoj se isceli rana smrtna.
I učini čudesa velika, i učini da i oganj silazi s neba na zemlju pred ljudima.
I vara one koji žive na zemlji znacima, koji joj biše dani da čini pred zveri, govoreći onima što žive na zemlji da načine ikonu zveri koja imade ranu smrtnu i osta živa.
I bi joj dano da dade duh ikoni zverinoj, da progovori ikona zverina, i da učini da se pobiju koji se god ne poklone ikoni zverinoj.
I učini sve, male i velike, bogate i siromašne, slobodnjake i robove, te im dade žig na desnoj ruci njihovoj ili na čelima njihovim,
Da niko ne može ni kupiti ni prodati, osim ko ima žig, ili ime zveri, ili broj imena njenog.

Ovde je mudrost. Ko ima um neka izračuna broj zveri: jer je broj čovekov i broj njen šest stotina i šezdeset i šest" ( otkrivenje 13. 11 - 18 ).

S obzirom da uskoro dolazi cas kada ce se Gospod sam objaviti celom covecanstvu i pozvati ga na duhovno probudjenje - postoji indicija da se ove gore pomenute namere papstva nece u potpunosti ostvariti , vec da ce ceo svet videti slavu Bozju kada se on objavi i progovori glasom svog Bozanskog autoriteta, i biti pozvan da se obrati, i obavi duhovnu pripremu za Hristov drugi dolazak u slavi, prilikom cega ce se istorija sveta kakvog poznajemo zavrsiti, i verni biti uzeti u oblake, na susret Gospodu na nebo.

Amin!

Zar ti nisi mrtav prema vlastitim proroštvima? Morao si biti, jer po tvojim proroštvima Isus je već došao i Sudnji dan je prošao. Prema tvome pisanju, punom mržnje, čini mi se da se javljaš iz 8. kruga pakla.

Reci mi samo, jesi'l Jelenu tamo sreo?
Kako mi je i jel se octom još opija
i jel još uvijek subotarima Kristova kopija?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Zar ti nisi mrtav prema vlastitim proroštvima? Morao si biti, jer po tvojim proroštvima Isus je već došao i Sudnji dan je prošao. Prema tvome pisanju, punom mržnje, čini mi se da se javljaš iz 8. kruga pakla.

Reci mi samo, jesi'l Jelenu tamo sreo?
Kako mi je i jel se octom još opija
i jel još uvijek subotarima Kristova kopija?

Nemoj biti iznenađen njegovim pisanjem u kome sipa otrov mržnje (začinjen "ljubavlju"), zar ne znaš da je "uskrsnuo" nakon smrti koju je sebi "prorokovao" (22.10, taj "blagdan" nakota Mileritskoga je prošao, i ništa se dogodilo nije)...

Ps. Ellen im nije Kristova kopija, nego emanacija Duha Svetoga.... a za takva verovanja, koja su Hula Nad Hulama se ne ide u 8 krug, nego u 9, gde se pravi "party" s "bogom" Mileritskim - Satanom...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
"Svetska zdravstvena organizacija(SZO) je upravo krstila(imenovala) najnoviju mutaciju B1.1.529 novim imenom OMRICON.

Omricon je tek 15. slovo Grčkog alfabeta, koje označava grčki o mikron, doslovno znači malo O"

Bio je soj ALFA sada je OMEGA..
IMITIRAJU HRISTA KOJI JE ALFA I OMEGA..


Ali mi smo samo "teoreticari zavere"..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
"Svetska zdravstvena organizacija(SZO) je upravo krstila(imenovala) najnoviju mutaciju B1.1.529 novim imenom OMRICON.

Omricon je tek 15. slovo Grčkog alfabeta, koje označava grčki o mikron, doslovno znači malo O"

Bio je soj ALFA sada je OMEGA..
IMITIRAJU HRISTA KOJI JE ALFA I OMEGA..


Ali mi smo samo "teoreticari zavere"..

A šta drugo očekivati od sinova pogibli, nakota gujinjeg? Šta? Da neće ruglu izvrtati Hrista?

Teoretičari čega? Ahhhahahahahahahahahahaha.... pa ako išta čini, nakot gujinii, to je da se koristi zaverama...

Uostalom, proguglaj malo (još nije sklonjen, mada me ni to sklanjanje ne bi čudilo) o govoru koji je JFK održao upravo povodom "tajnih društava" (održao ga je pred novinarima, nakon kolapsa invazije u Zalivu Svinja)...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
A šta drugo očekivati od sinova pogibli, nakota gujinjeg? Šta? Da neće ruglu izvrtati Hrista?

Teoretičari čega? Ahhhahahahahahahahahahaha.... pa ako išta čini, nakot gujinii, to je da se koristi zaverama...

Uostalom, proguglaj malo (još nije sklonjen, mada me ni to sklanjanje ne bi čudilo) o govoru koji je JFK održao upravo povodom "tajnih društava" (održao ga je pred novinarima, nakon kolapsa invazije u Zalivu Svinja)...

Evo.. To je malo "O", nije kao OMEGA.
IGRAJU SE SA NAMA PO KO ZNA KOJI PUT!

greek-alphabet-500-bc-info-learn-greek-greek-alphabet-greek-free-printable-greek-letters-e1637950580157.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Izvor koji sam citirao kaze:

Ako je najnovija mutirana varijanta B1.1.529, imenovana od strane SZO-a kao malo o, nema razloga za strah, ili ima?!

Ova najnovija varijanta Covid-a je za dan srušila berze, pozatvarala ljude u avionima i uplašila pola sveta..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Izvor koji sam citirao kaze:

Ako je najnovija mutirana varijanta B1.1.529, imenovana od strane SZO-a kao malo o, nema razloga za strah, ili ima?!

Ova najnovija varijanta Covid-a je za dan srušila berze, pozatvarala ljude u avionima i uplašila pola sveta..

A pri tome nas prave magarcima, jer ta najnovija mutirana varijanta se ne može, opet navodno, detektovati testovima.

Dakle, na koji način je ta varijanta uopšte detektovana?

Na stranu to što nas WHO doslovno siluje na stranu ruganje Bogu, ali jedno se iz svega toga vidi,

A to je igranje s ljudima. Psihološko igranje.

Jer mediji, ta gamad sotonska, vrište: "KUKU; LELE; SVI ĆE POMREMO", a sotona čeka i šapuće (sada već urla) ne, nećete da pomrete, samo se bockajte svakodnevno, samo verujte da postoji N polova i rodova, samo se odajte nemoralu, ma sve činite kako vam je volja, a boc, boc će vas učiniti besmrtnim, časna titova pionirska.....

I mnogi će mu poverovati. Nataknuće nove brnjice na lice, bockaće se više puta na dan, samo da bi mogli da se švrćakuju po in mestima, samo da ne umru....

Nažalost, prevareni su, zavedeni...

Jer svi ćemo umreti. Svi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Dakle, na koji način je ta varijanta uopšte detektovana?

Pronasli su je izgleda u grckom alfabetu..

A to je igranje s ljudima. Psihološko igranje.

O psiholoskom efektu da ne pricam..

Trenutno kod mene 3 osobe imaju kovid..

Dvojica kolega su mi na bolovanju pozitivini.

Prvi je lose, zarazio je majku koja izlazi uskoro iz bolnice ima oko 80 god, a on mora na kiseonik ima oko 50..

Drugi kolega je zakacio verovatno od njega, zarazio je i zenu, on ima 70-ak god.. Oseca se bolje mada ga sve boli, nema temperaturu.. Doktor kaze da se cuje nesto na plucima, pa ce morati to da snimi.. Zena mu je lose, verovatno ima temp., ali nadam se da ce se izvuci..

Obojica su se razboleli pre dve nedelje. Prvi se razboleo za vikend, pa drugi 5 dana posle..

Treca osoba je vakcinisana, dobila je kovid uprkos tome, i ima fleku na plucima, ko zna sta ce biti s njom, ne nazire se da ce na posao ni za mesec dana.. Toliko o vakcini i njenoj DELOTVORNOSTI!

Jos jedna bivsa koleginica je zavrsila na respiratoru, zena ima oko 50 godina, nikad bolovala nije, od nicega, i zato niko ne bi rekao da joj se to moze dogoditi.. Muz joj isto dobio kovid (zarazili se jedno od drugog), ali on se izvukao, sad ima problema sa srcem. Za nju su male sanse da se izvuce..

Trenutno imam posla preko glave i sve radim sam jer su mi obojica kolega na bolovanju..

Ovo govorim cisto zbog informacija, da bismo razumeli nacin prenosenja i sta se tu tacno desava..

Meni ovo uopste ne lici na virus iskreno, premda se nekako prenosi, to ne dokazuje da je virus.. Vec sam pricao da sam jeo iz istog tanjira, grlio se i ljubio sa zarazenom osobom i nista..

Radim u velikom kolektivu, osim ovih troje, ostali radnici su dobro.. Naravno bilo je bolesnih i od obicne prehlade i sl..

Jer mediji, ta gamad sotonska, vrište: "KUKU; LELE; SVI ĆE POMREMO", a sotona čeka i šapuće (sada već urla) ne, nećete da pomrete, samo se bockajte svakodnevno

Nista od toga, eno zena kod nas vakcinisana, a sad ima fleku na plucima! Nece ni za mesec dana na posao, ako se uopste vrati..

Sva ta prica da vakcina deluje tako da dobijes lakse simptome je suplja ko saksija, ako pogledamo iz licnog iskustva i iz statistike onih koji zavrsavaju u bolnici!

Sad ce malo da ih drma OMEGA soj, dzabe su krecili, opet ce da ih zatvore zajedno sa nama..

I nikako da bude jasno svima, da je cilj svega - urusavanje sistema, banaka i preduzeca, tako da kasnije mogu da uvedu RESET - ukinu papirni novac, uvedu "obavezni nacionalni dohodak" i svima oduzmu privatnu imovinu! Posle toga ljudi postaju robovi, pa mogu i da ih zigosu!

U Srbiji je pre neki dan donet zakon, prema kojem drzava moze da oduzima imovinu bez pitanja, menjaju ustav i organizuju referendum, gde ne treba vise od 50% da izadje, pa kakav je to referendum..

Najavljuje se i blokada puteva zbog te odluke, ali mislim da nece biti nista od toga, vecina sedi kod kuce jer su slepi, uplaseni i hipnotisani..
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top