Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Dokaži! Gde je on vlasnik svega toga?





Dokaži, gde je on vlasnik kompanija 90%


To nigde ne postoji, rekoh ti..pričanje napamet. Ja mogu da prihavatim samo konkretne dokaze toga.

Vojo Šešelj jednako udiše zrak kao i ti, znači li to da si ti "pljunuti Vojo"?

Ja sam među prvima ovo uporedio sa prinosom ljudi "bogovima".

Misliš ovako:

1634450648236.png

Vidim, da su u Srbiji neki lekari upravo to počeli i pričati i porediti antivakcinaški narativ sa prinosom. Na žalost, tako je.

Možda su to "lekari subotari"? :)

Nedavno istraživanje o imunitetu i koronavirusu provedeno u Izraelu pokazalo je da osobe koje su prethodno bile zaražene ovim virusom steknu značajno snažniji i dugotrajniji imunitet od onog koji slijedi nakon cijepljenja, donosi israelnationalnews.com.

Za analizu u ovom istraživanju korišteni su anonimni podaci iz Elektronske zdravstvene baze podataka, koja sadrži podatke 2.5 milijuna ljudi u Izraelu, iz perioda od 1. ožujka 2020. godine do 14.kolovoza 2021. godine.

Istraživanje je grupiralo ispitanike u različite kategorije ovisno o statusu cijepljenja i prethodne zaraze, uzimajući u obzir demografske faktore koji uključuju dob, spol, mjesto boravišta, kao i vrijeme zaraze ili cijepljenja.

U prvoj su analizi, koja je usporedila samo prirodni imunitet s onim koji je stečen cijepljenjem među onima koji su se cijepili, a da prethodno nisu bili zaraženi SARS-CoV-2 virusom, proučavali dvije kategorije od 16 215 osoba, jednake dobi, spola, mjesta boravka i vremena zaraze ili cijepljenja.

Ovaj je model pokazao ukupno 256 slučajeva zaraze, od čega je 238 slučajeva bilo „probijajuće zaraze” (zaraza koja se javlja i nakon cijepljenja) cijepljenih koji nisu prije bili zaraženi, dok je 19 slučajeva ponovno zaraženo među onima koji nisu cijepljeni, a prethodno su bili zaraženi. Uz mogućnost i drugih oboljenja, ustanovljeno je da su osobe koje nisu bile prethodno zaražene, a koje su se cijepile, imale 13 puta veću šansu da budu zaraženi nego oni koji su već bili zaraženi.

Od 199 simptomatičnih slučajeva, 191 bio je među cijepljenima, a samo njih 8 među prethodno zaraženima. Uz mogućnost i drugih oboljenja, istraživanje je pokazalo da su cijepljene osobe imale 27 puta veću šansu za simptomatičnu zarazu virusom u usporedbi s onima koji su već bili jednom zaraženi.
-------------------------------
Uz ove činjenice samo članovi "Billove sekte" i bolesnici zagovaraju cijepljenje "Bill-Sor Covid cjepivima".
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Vojo Šešelj jednako udiše zrak kao i ti, znači li to da si ti "pljunuti Vojo"?

O čemu ti. O tvom Hercegovcu! Ja te pitah za podatke za Bila Gejtsa. Ti si toliko puta pisao da je on vlasnik vakcina. Hajde navedi mi te podatke. Zašto sada menjaš temu?

Dakle, ti si tvrdio da je Gejts vlasnik svih vakcina. Ja te pitam da navedeš vlasničku strukturu Fajzera, Modene i sl...gde je Gejts tu upisan kao vlasnik? Gde je dokaz da su vakcine vlasništvo Gejtsa?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
O čemu ti. O tvom Hercegovcu!.

Šešelja si ti spominjao i uveo u priču, a ne ja. Još uvijek si na octu.

Ja te pitah za podatke dza Bila Gejtsa. Ti si toliko puta pisao da je on vlasnik vakcina. Hajde navedi mi te podatke. Zašto sada menjaš temu?

Ja sam pisao da je on kreator zla vezanog uz cjepljenje i cjepiva. Ako nije, obasni zašto se protivio smanjenju cijena cjepivima kako bi ih siromašni lakše dobili? Kakav ti je to filantrop koji se zalaže za skuplje lijekove siromašnima? Dakle, riječ je o "Billu Covidu ljudomrzu", a ne o filantropu.

Dakle, ti si tvrdio da je Gejts vlasnik svih vakcina.

Lažeš. Citiraj gdje sam ja to tvrdio.

Ja te pitam da navedeš vlasničku strukturu Fajzera, Modene i sl...gde je Gejts tu upisan kao vlasnik? Gde je dokaz da su vakcine vlasništov Gejtsa?

A ja tražim da citiraš gdje sam ja napisao da je Gates vlasnik svih cjepiva.

Ako je 100% vakcinisanih, naravno da će samo vakcinisani završiti u bolnicama i na respiratoru. Ali taj broj će biti mali. Da su svi nevakcinisani, naravno da će samo nevakcinisani ići na respirator i hospitalizacije, ali u mnogo većem broju. To je razlika.

Ako je "pola-pola" (50:50) cijepljenih i necijepljenih, ne bi li u bolnicama trebalo biti puno više necijepljenih? Naravno da bi, kada bi cjepivo bilo djelotvorno, međutim kako cjepivo djeluje kontraproduktivno, u bolnicama je sve više cijepljenih i to nesrazmjerno odnosu cijepljenih i necijepljenih. Dakle, cjepivo je kao da ga je sam đavo napravio.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Šešelja si ti spominjao i uveo u priču, a ne ja. Još uvijek si na octu.



Ja sam pisao da je on kreator zla vezanog uz cjepljenje i cjepiva. Ako nije, obasni zašto se protivio smanjenju cijena cjepivima kako bi ih siromašni lakše dobili? Kakav ti je to filantrop koji se zalaže za skuplje lijekove siromašnima? Dakle, riječ je o "Billu Covidu ljudomrzu", a ne o filantropu.



Lažeš. Citiraj gdje sam ja to tvrdio.



A ja tražim da citiraš gdje sam ja napisao da je Gates vlasnik svih cjepiva.



Ako je "pola-pola" (50:50) cijepljenih i necijepljenih, ne bi li u bolnicama trebalo biti puno više necijepljenih? Naravno da bi, kada bi cjepivo bilo djelotvorno, međutim kako cjepivo djeluje kontraproduktivno, u bolnicama je sve više cijepljenih i to nesrazmjerno odnosu cijepljenih i necijepljenih. Dakle, cjepivo je kao da ga je sam đavo napravio.
Ne pravi se Vojo Šešelj, koliko si puta govorio da su ovo Bilove vakcine. Hajde jednom budu dosledan pa kaži jesu li ili nisu. Ako jesu, pokaži dokaz da je Bil vlasnik ili kompanija ili vakcina. Ako toga nema, priznaj da si pogrešio
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Pa nije virus namlatio novce na beskorisnom i opasnom Billovom cjepivu, nego Bill i njegovi razbojnici.

Posle me pita a gde je rekao da su ovo Bilove vakcine....evo prijatelju. Kažeš "opasno Bilovo cjepivo". Pa te pitam opet, gde je Bil Gejts vlasnik? Ili gde je njegovo vlasništvo nad kompanijama. Hajde to da razjasnimo.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Ne pravi se Vojo Šešelj, koliko si puta govorio da su ovo Bilove vakcine. Hajde jednom budu dosledan pa kaži jesu li iki nisu. Ako jesu, pokaži dokaz da je Bil vlasnik ili kompanija ili vakcina. Ako toga nema, priznaj da si pogrešio

Prvo: Da, ovo su Billova cjepiva. Uostalom ti si sam ovdje u jednom trenutku napisao kako je on suvlasnik neke (ili nekih) tvrtki koji proizvode Covid cjepiva.

Drugo: Zašto se "Bill Covid mrzoljud" protivio pojeftinjenju ovih cjepiva?

Treće: Liječi ti sebe, drugi će se sami snaći.

Posle me pita a gde je rekao da su ovo Bilove vakcine....evo prijatelju. Kažeš "opasno Bilovo cjepivo". Pa te pitam opet, gde je Bil Gejts vlasnik? Ili gde je njegovo vlasništvo nad kompanijama. Hajde to da razjasnimo.

Ja sam rekao da su to Billova cjepiva, i u pravu sam, ali nigdje nisam rekao da su samo njegova. A da sam u pravu, potvrđuješ i ti sam, evo.

Hajde kažeš ove "Bilove"(mada nisu Bilove jer on mislim da ima udela samo oko Fajzera, i to nije on sam fininsijer..ali ok) ne valjaju.

Sada se poklopi ušima, i odgovori na ona tri gornja pitanja.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Prvo: Da, ovo su Billova cjepiva.

Dokaži. Nisi dokazao.

i odgovori na ona tri gornja pitanja.


Kada sam rekao da Gejts ima udela...da ima u Fajzeru..tj. dao je 70 miliona dolara, samo deo novca neophodnog za pravljenje vakcina (ali on nije pravio, nije jedini ulagač..itd...)...te nije vlasnik. Ti tvrdiš da je vlasnik..jer kažeš Bilova cjepiva. Nisi dokazao da je on vlasnik. Velike su tvoje reči "Bilova cjepiva". Da bi tako hrabru tvrdnju potkrepio moraš pokazati da je on vlasnik. Ako nije tvoje reči su samo "valika" propaganda.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Dokaži. Nisi dokazao.

Ja tebi vjerujem, a ti si sam rekao da je suvlasnik tvrtke koja proizvodi cjepiva.

Kada sam rekao da Gejts ima udela...da ima u Fajzeru..tj. dao je 70 miliona dolara, samo deo novca neophodnog za pravljenje vakcina

Odlično. I ne pitaj više odakle mi to da su to i "Billova cjepiva". Evo, čuo od tebe.

Ti tvrdiš da je vlasnik..jer kažeš Bilova cjepiva.

I ti to tvrdiš. Kažeš da ima udjel u Fajzeru.

Nisi dokazao da je on vlasnik.

Ne moram ni dokazivati, ti si dokazao.

A sada odgovori: Zašto se "Bill Covid mrzoljud" protivio pojeftinjenju ovih cjepiva?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.394
Ja tebi vjerujem, a ti si sam rekao da je suvlasnik tvrtke koja proizvodi cjepiva.

Ne suvlasnik, iskrivio moje reči, već da ima ulaganja(udela). Da ima ulagnja od 70 miliona dolara. I ništa više. Nije vlasnik..niti su vakcine "njegove"

Odlično. I ne pitaj više odakle mi to da su to i "Billova cjepiva". Evo, čuo od tebe.

Jel ti slušaš sebe? Tvoja tvrdnja da su "Bilova" cjepiva znači da je on jedini vlasnik i ulagač..a to nije. Znači, nisi upravu.

Pazi kada koristiš izraze jer taj vaš "desničarsko-demagoški" ima za cilj da obmane javnost. Od jednog nebitnog i sporednog događaja vi pravilte konstrukcije koje nepostoje.

Dakle, Bil Gejts ne poseduje vakcine, već vakcine su medicinski tretman, napravljene od strane stručnjaka i lekara.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Ne suvlasnik, iskrivio moje reči, već da ima ulaganja(udela). Da ima ulagnja od 70 miliona dolara. I ništa više. Nije vlasnik..niti su vakcine "njegove"

Znaš li ti o čemu govoriš? Ima udjel, a nije suvlasnik!?!?!? To je isto kao da kažeš kako netko ima bujnu kosu, a da je ćelav. :)

Jel ti slušaš sebe? Tvoja tvrdnja da su "Bilova" cjepiva znači da je on jedini vlasnik i ulagač..a to nije. Znači, nisi upravu.

Gdje sam ja napisao da je on jedini vlasnik? Ali vlasnik je, to tvrdiš i ti.

Pazi kada koristiš izraze jer taj vaš "desničarsko-demagoški" ima za cilj da obmane javnost.

A ti pred javnošću praviš budalu od sebe. Kažeš da je Gates jedan od vlasnika, a nakon toga ponavljaš da nije vlasnik.

Od jednog nebitnog i sporednog događaja vi pravilte konstrukcije koje nepostoje.

Zato odgovori na ono što postoji. Zašto se "Bill Covid mrzoljud" protivio pojeftinjenju ovih cjepiva?

Dakle, Bil Gejts ne poseduje vakcine, već vakcine su medicinski tretman, napravljene od strane stručnjaka i lekara.

"Suha pamet".
 
Natrag
Top