Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325

Kaotično stanje u Roterdamu – Policija puca po prosvjednicima koji se bore protiv zaključavanja​

1637389488578.png
20.11.21

Nakon što većina zemalja, ubrzano uvodi mjere zaključavanja i obveznog cijepljenja, došlo je do sukoba u nizozemskom gradu Roterdamu, gdje je više prosvjednika ozljeđeno od strane policije.​

Mobilizirana je interventna policija s vodenim topovima. Ispaljeni su pucnji upozorenja, međutim policija izjavljuje: “Postoje ozljede povezane s ispaljenim hicima”, javljaju zapadni mediji. Dakle, ne radi se samo o pucnjima upozorenja, već o nečemu puno gore.

Na slikama koje prenose lokalni mediji vide se policijska vozila koja se velikom brzinom pokušavaju probiti usred zbijene gomile stotina prosvjednika. Prosvjedi protiv korona mjera prešli su u viši stadij, koji granici s kaosom.

Na početku prosvjeda, raspoređena je interventna policija s vodenim topovima, tvrdi Telegraaf. Policije se pravda i smatra da su prosvjedi protiv mjera i djelomičnog zatvaranja, koje traje nekoliko dana, neprijavljeni. Najmanje dva prosvjednika su navodno ozlijeđena u pucnjavi sigurnosnih snaga.

“Prosvjedi koji su počeli sinoć u 20 sati na Coolsingelu prerasli su u sukobe. Na nekoliko mjesta izbili su požari. Policija je ispalila nekoliko hitaca upozorenja”, navodi se u priopćenju policije Rotterdama, te iznova potvrdila da “postoje ozljede povezane s ispaljenim hicima”.


Glavni kolodvor je zatvoren, a željeznički promet zaustavljen. Prema pisanju dnevnika Algemeen Dagblad , “situacija je brzo izmakla kontroli. Napadnut je i novinar mainstream medija, koje prosvjednici optužuju za manipulaciju.

“Granica je dostignuta! Rekao je Gerrit van de Kamp, predsjednik policijskog sindikata ACP-a. “Kolege iz Rotterdama prolaze kroz vrlo teško vrijeme. Toliko su zaglavili da su morali pucati. Ono što se ovdje događa je neopisivo”, čime potvrđuje pucanje po narodu.

Barovi, restorani i trgovine s osnovnim sadržajima, poput supermarketa, zatvaraju se u 20 sati, a trgovine ostalih namirnica u 18 sati. Nizozemci se također pozivaju da u svoje domove ne smještaju više od četiri osobe i da rade na daljinu, “osim ako to stvarno nije moguće”, naznačio je premijer Mark Rutte. Već za vrijeme ovih najava krenuli su prosvjedi.

Zašto se narod buni? Do povećanja pozitivnih slučajeva dolazi unatoč činjenici da je više od 82% Nizozemaca starijih od 12 godina u potpunosti cijepljeno. Nizozemske vlasti najavile su da će kampanja za jačanje cjepiva početi u prosincu. Prosvjednici se pitaju, kako je moguće da visoka procijepljenost, ne donosi rezultate. Ili cjepiva ne funkcioniraju ili vlasti umjetno stvaraju novu krizu, iz njima poznatih razloga.

Vlada je također objavila u petak drugu godinu zaredom zabranu vatrometa koji se tradicionalno ispaljuje povodom Nove godine, a koji obično uzrokuje mnogo ozljeda, kako bi se izbjeglo navodno preopterećenje bolnica preplavljenih epidemijom. “Broj oboljelih od koronavirusa ubrzano raste. Moramo učiniti sve da ublažimo pritisak na zdravstveni sektor, poručio je na Twitteru ministar zdravstva Hugo de Jonge.

Prosvjednici i dalje čekaju objavu valjanih statističkih podataka o preopterećenosti bolnica vezanoj za Covid pacijente, koja je u nekim zemljama vrlo upitna.


 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Naravno da je postojao Mire. Pa kako to ne znaš. Rimski istoričari o tome pišu, navešću ti kasnije i koji. Od VIII p. n. e postoji kult sunca(Sol) kod Rimljana...da kako.

Reci ti meni koji paganski narod nije imao kult sunca? Ima li i jedan?
Ti tvoji istoricari ne valjaju, rimljani nisu imali kult sunca pre Mitraizma, i to govore ozbiljni istoricari, a te koje si ti nakupio su opet indoktrinirani, i ni istoriju za osnovnu skolu ne poznaju, sve americki sistem obrzaovanja, jadan i bedan..

Ajde nadji njihove izjave..

Gotovo potpuno procijepljeni Gibraltar bilježi drastičan porast zaraza – Vlada prekida božićna slavlja​


Ministrica zdravstva, Samantha Sacramento, opisala je povećanje broja slučajeva kao “drastično”, ohrabrujući ljude da se jave kako bi primili dopunsko cjepivo. Vlada je savjetovala građanima da nose maske, izbjegavaju velika okupljanja i drže socijalnu distancu. Također su savjetovali ljudima da se “ponašaju oprezno i razumno”. Naglašavaju javnosti da su “još uvijek u globalnoj pandemiji i da ljudi svakodnevno gube živote diljem svijeta”.

Gibraltar, koji ima nešto više od 30.000 stanovnika, bilježi prosječno 47 slučajeva dnevno tijekom posljednjih sedam dana. Treba istaknuti da je Gibraltar, prema New Yorku Timesu, potpuno procijepljen (>99%), a ‘booster dozu’ primilo je čak 40% stanovništva.
----------------------
Mutavci
, dođite po svoju treću, četvrtu, petu, šestu, ... dozu "cjepiva ubojice". :bfghb:

Vidi Slape, oni ne znaju da su "testeri", a kada se vakcina ili bilo koji lek testira, uvek imas kontrolnu grupu koja prima "placebo". To sto "vakcinisani" oboljevaju, ne znaci da vakcina nije delotvorna, ali ne znaci ni da jeste! Jer ko je primio "secernu vodicu" taj mora da se razboli.. A zato i ide do. .. 77 doza jer nisu primili pravu stvar!

Oni privikavaju ovce na redovno vakcinisanje.. Ne mozes istovremeno vakcinisati sve pravom dozom, jer kad bi ovi u prvom naletu pomrli, drugi nece hteti da prime.. Zato se daje malo po malo, nekima secerna vodica a nekima prava doza, dok na kraju ne primis onu pravu.. A onda neka ti je Bog u pomoci, jer izaziva nezeljene reakcije i smrt na kraju..

To ko je primio secernu vodicu a ko je primio pravu dozu, znaju samo oni koji to prate..

Pogledaj na sajtu proizvodjaca vakcine, ja sam siguran da ces pronaci podatak, da se daje i "placebo"..
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
A za kult sunca kod pagane, čudi me tvoje prenebregavanje činjenice pa pagani ne poštuju sunce. Svi ga poštuju.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357

Varro, De Lingua, 5.68.;
August, de Civ. Dei, iv. 23

Ovo su dela rimskih pisaca koja ukazuju da se praznik Sol-a slavio od vremena Tita Tacija, tj. od VIII p.n.e. Taj praznik je najstariji praznik u Rimu.

Baš krasno. To je ova knjiga dolje, pa ćeš ti sada iz nje točno citirati gdje u ovoj knjizi piše da su poganski Rimljani u to vrijeme svetkovali bilo što 25.12. Pazi, ja knjigu imam, ne možeš me prevariti.:mig:

1637397941721.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
To će Mire da istraži. I Avgustina. Tražio je, dobio je.

I pitanje je bilo, da li su imali kult sunca. A ne da li je u pitanju 25.decembar. Pitanje je bilo da li je postojao kult sunca-Sol pre Aurelijana. Jeste.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
"Mutavi čovječe", gdje sam ja to tvrdio????

Citiraj sada iz knjige na, koju si se sam pozvao, gdje točno u ovoj knjizi piše da su poganski Rimljani u to vrijeme svetkovali bilo što 25.12. Pazi, ja knjigu imam, ne možeš me prevariti.:mig:
Nisi ti nego Mire. Zato se nemoj onda upitati u razgovor, vidiš kako nije pametno upitati se.

Pusti Mireta sada.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
I pitanje je bilo, da li su imali kult sunca. A ne da li je u pitanju 25.decembar.

Upravo je obrnuto. Jedino bitno pitanje je - je li netko od pogana slavio svoga boga 25.12. i je li ta praksa počela prije ili poslije prakse kršćana, koji Isusovo rođenje slave 25.12. od početka 3. stoljeća (Hipolit Rimski)? Kao što od Hipolita saznajemo od kada kršćani 25.12. slave Isusovo rođenje, tako od profesora Rogera Becka saznajemo kako pogani prvi put uvode praksu da nekog svoga boga slave 25.12., točno 274.godine - sedamdesetak godina nakog što tao dana kršćani slave Isusovo rođenje.

Sada ću ja Jovanu još i "nacrtati" - Jovane, ako ti i tvoj djed imate isto ime, shvati, nije tvoj djed dobio ime po tebi, nego si ti dobio ime po svome djedu. I još ovo shvati - početak 3. stoljeća (Hipolit Rimski) je prije 274. godine.
 
Natrag
Top