Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325

Mislav Kolakušić: Mediji su postali najveći širitelji lažnih vijesti, čine ogromnu štetu društvu​



Mislav Kolakušić: Ili ukinite covid potvrde ili svi na testiranje ili slijedi veliki sukob​




Neboj mose ljudi , zlo ćese kad tad zaustaviti , a tirani i zločinci će tad platiti , i odgovarat za svoja nedjela , sviće završit u zatvoru gamad

1637295883594.png

1637296429662.png
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403

Mislav Kolakušić: Ili ukinite covid potvrde ili svi na testiranje ili slijedi veliki sukob


Ovo su opasne izjave. Ko to ne vidi, ne znam šta vidi. Šta to desničar Kolakušić priziva. Sukob? No, naravno nije on jedini..većina tako govori. Oni bi svi voleli sukobe.

Ali sukobe sa kime? Sa državom? Sa lekarima? Sa sistemom? Zašto? Zato što žele zaštiti građane od virusa i preduzimaju mere. Zaista ne razumem hrišćane koji mogu ovakve pozive, insinuacije na nasilje da podrže.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357

Belgija – najprocjepljenija pokrajina ima najveći broj novozaraženih​


Belgijska pokrajina Zapadna Flandrija ima daleko najveći broj cijepljenih, čak 24 posto više od Bruxellesa. Nije to jedini rekord, Zapadna Flandrija ima i najveći broj zaraženih u Belgiji. Dapače, s 54 hospitalizirane osobe u jednom danu, najprocijepljenija pokrajina je prestigla rekord u hospitalizacijama ove godine iz ožujka.
-----------------------
Mutavci, dođite po svoju treću, četvrtu, petu, šestu, ... dozu "cjepiva ubojice". :bfghb:
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Proslavljao se Sol zaista od VIII veka p.n.e. U III veku p.n.e je dobio dodatak Invicti. To je istorija.

Dokazi mi..

Koje to dokaze iz istorije imas da je pre mitraizma postojao "kult sunca" kod rimljana?

Navedi mi iz istorije i ja cu priznati da si u pravu, samo mi nemoj davati romane tipa Den Braun iz nekih protestantskih kvazi izvora..

U sklopu kojih je slavljen i rođendan. Navedi mi gde se u III veku slaviio rođendan? Koji to pisac potvrđuje?


Pa dođi zato te i pozvah na temu tome namenjenu.

Sta, hoces reci da se nije slavio rodjendan u III veku, pa kako onda tvrdis da je rodjendan pagansko slavlje?

Necu da dodjem na drugu temu.. Tema me uopste ne interesuje, to je skroz nebitna stavka Jovane..

_______________________________________
Evo koliko tacno ima nezeljenih reakcija na Covid vakcinu.. To su zvanicni podaci.

Samo jedan primer je vakcina protiv Rubeola od 1971. do 2021. godine, ona ima tek 2.621 prijavljen slucaj nezeljenih dejstava.. Dok vakcina protiv Covid-a ima za samo godinu dana 2.457.386 prijavljenih slucajeva! A to su samo slucajevi koji su po SZO rigoroznoj kontroli i potvrdjeni! Ne racunamo smrtne slucajve ni nepriznate zalbe..

Dakle, Covid vakcina ima milion puta vise nezeljenih reakcija, nego bilo koja druga vakcina ili lek u proslosti!!!

Screenshot_20211119_113502.jpg
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Dokazi mi..

Koje to dokaze iz istorije imas da je pre mitraizma postojao "kult sunca" kod rimljana?

Navedi mi iz istorije i ja cu priznati da si u pravu, samo mi nemoj davati romane tipa Den Braun iz nekih protestantskih kvazi izvora..
Naravno da je postojao Mire. Pa kako to ne znaš. Rimski istoričari o tome pišu, navešću ti kasnije i koji. Od VIII p. n. e postoji kult sunca(Sol) kod Rimljana...da kako.

Reci ti meni koji paganski narod nije imao kult sunca? Ima li i jedan?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Naravno da je postojao Mire. Pa kako to ne znaš. Rimski istoričari o tome pišu, navešću ti kasnije i koji. Od VIII p. n. e postoji kult sunca(Sol) kod Rimljana...da kako.

Reci ti meni koji paganski narod nije imao kult sunca? Ima li i jedan?

Sve ovo što naprdaš je irelevantno. Kršćani slave Kristovo rođenje 25.12 s početkom trećeg stoljeća, a rimski pogani prvi put nekog Sola (solarnog boga) 25.12. slave 274. godine - Aurelijanov Sol Invictus. :mig:
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357

Gotovo potpuno procijepljeni Gibraltar bilježi drastičan porast zaraza – Vlada prekida božićna slavlja


Ministrica zdravstva, Samantha Sacramento, opisala je povećanje broja slučajeva kao “drastično”, ohrabrujući ljude da se jave kako bi primili dopunsko cjepivo. Vlada je savjetovala građanima da nose maske, izbjegavaju velika okupljanja i drže socijalnu distancu. Također su savjetovali ljudima da se “ponašaju oprezno i razumno”. Naglašavaju javnosti da su “još uvijek u globalnoj pandemiji i da ljudi svakodnevno gube živote diljem svijeta”.

Gibraltar, koji ima nešto više od 30.000 stanovnika, bilježi prosječno 47 slučajeva dnevno tijekom posljednjih sedam dana. Treba istaknuti da je Gibraltar, prema New Yorku Timesu, potpuno procijepljen (>99%), a ‘booster dozu’ primilo je čak 40% stanovništva.
----------------------
Mutavci
, dođite po svoju treću, četvrtu, petu, šestu, ... dozu "cjepiva ubojice". :bfghb:
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325

Strašna svjedočenja o zločinu nad cijepljenima u SAD-u​



Rumble —Otac je ostao bez djece nakon cijepljenja, mnogima je trajno uništeno zdravlje a država SAD pravi kao da ti ljudi ne postoje. O ovome užasu nećete čuti u našim medijima jer vas ti gadovi mame da učinite isto što ovi nesretni ljudi.
 
Natrag
Top