Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
Znači, patenti su određeni zakonom. Ne može se to menjati kako se kome svidi.

Ali može zakonodavac, država. Zakonodavac zakone donosi i mijenja. Tako je to bilo i u Americi. I Američka država je imala nakanu cjepiva učiniti jeftinijim i dostupna siromašnima, ali se uzjogunio Bill Covid ljudomrz. ;)

P.S. Baš ti je junačina Bill. Samo mi još nisi odgovorio zašto se on uopće u ovo petlja ako cjepiva nisu njegova.

P.S.S. I nisi mi odgovorio, kako to da ti, notorni komunjara, na pijedestal božanstva stavljaš privlatno vlasništvo i profit kapitalista????? :)
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
Ne može ovo da se menja bez velikih posledica. Sutra će neko drugi da traži izuzeće za sebe, pa neko treći za sebe. To ne može tako jednostavno.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
P.S. Baš ti je junačina Bill. Samo mi još nisi odgovorio zašto se on uopće u ovo petlja ako cjepiva nisu njegova.

Ne možeš prepostavku da postaviš kao smernicu za odgovor. Nemamo takve dokaze, i zato je izlišno zaključivati zaverološki. Pretpostavka(omiljeni zaverološki alat) je u ozbiljnim razmatranjima isključena. Samo činjenice.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
Ne možeš prepostavku da postaviš kao smernicu za odgovor. Nemamo takve dokaze, i zato je izlišno zaključivati zaverološki. Pretpostavka(omiljeni zaverološki alat) je u ozbiljnim razmatranjima isključena. Samo činjenice.

Tako je, samo činjenice. Bill Covid je protestirao protiv pojeftinjenja cjepiva kako bi se i siromašni mogli cijepiti, to je činjenica a ne pretpostavka. Baš ti je junačina Bill Covid.

P.S.S. I nisi mi odgovorio, kako to da ti, notorni komunjara, na pijedestal božanstva stavljaš privlatno vlasništvo i profit kapitalista????? :)
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
Činjenica je da po zakonu o patentima, ne može se ukoniti pravo na patent. To su činjence.

To je laž, vlast može sve. Vlast može i Ustav promijeniti, a kamoli da ne može neke zakone potpuno ili privremeno ukinuti.

Ne znam zašto ti voliš sve što je protiv zakona?

Ja ne volim ljudomrze, kakav je tvoj Bill Covid.

P.S.S. I nisi mi odgovorio, kako to da ti, notorni komunjara, na pijedestal božanstva stavljaš privlatno vlasništvo i profit kapitalista????? :)
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
Može ali zašto bi radila ovako glupu stvar. Ovo je veoma glupo, i veoma opasno. Rekoh, napraviće se konfuzija, ko sme, kada itd...da ne pričam da će ljudi izgubiti poverenje u zaštitu patenata. Ne sagledava razmere.

Znači može država sve, ali nije sve korisno i dobro. Ovo što ti zagovaraš je poziv na bezakonje.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
Može ali zašto bi radila ovako glupu stvar. Ovo je veoma glupo, i veoma opasno. Rekoh, napraviće se konfuzija, ko sme, kada itd...da ne pričam da će ljudi izgubiti poverenje u zaštitu patenata. Ne sagledava razmere.

Ponudi se ti za savjetnika Američkom predsjedniku, i spasi ga tako od pravljenja gluposti i konfuzije. ;)

Znači može država sve, ali nije sve korisno i dobro. Ovo što ti zagovaraš je poziv na bezakonje.

Ti si tvrdio da je korisno i dobro uskratiti ljudima ustavno pravo slobodnog izbora i ljudima "nametnuti cijepljenje", kada je to u općem zdravstvenom interesu čitave nacije. Pa te pitam, zar nije, upravo iz ove tvoje pozicije, u općem zdravstvenom interesu čitavog svijeta da se cjepivima smanji cijena kako bi što veći broj ljudi bio cijepljen. Kakav si ti uopće čovjek, koji bi u istoj situaciji (pandemije) derogirao ljudska prava i čovjekovu slobodu izbora, ali bi zabranio diranje u "privatno vlasništvo" (patente), pa neka umiru siromašni jer im cjepiva zbog više cijene nisu dostupna. Još gore, može li se uopće čovjekom zvati netko tko ovako rezonira i nastupa - oduzimaj ljudima njihove slobode, ali ne diraj u privatno vlasništvo?!?!?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Još gore, može li se uopće čovjekom zvati netko tko ovako rezonira i nastupa - oduzimaj ljudima njihove slobode, ali ne diraj u privatno vlasništvo?!?!?

Teško, no i to je samo još jedan od vidova onoga čemu smo svedoci. Stvaranju novog "čovjeka" djeteta liberal kapitalizma kome je privatno vlasništvo sancta sactorum, i kultur marksizma....

Ps. Oba su "sustava" i etike plod Protestantizma....

Dakle....
 
Natrag
Top