Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
Ti si tvrdio da je korisno i dobro uskratiti ljudima ustavno pravo slobodnog izbora i ljudima "nametnuti cijepljenje",

To je sve po zakonu.
Pa te pitam, zar nije, upravo iz ove tvoje pozicije, u općem zdravstvenom interesu čitavog svijeta da se cjepivima smanji cijena kako bi što veći broj ljudi bio cijepljen.

Nemci su rekli, nije stvar u patnentima već u proceduri, teškoj i skupoj. Kada bi se ona rasteretila vakcine bi bile jeftinije. Eto da se krene ipak od realnih i mogućih stvari. A ne od presedana da patenti nisu zaštićeni.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
To je sve po i prisilno ih se .

Zašto ti preferiraš zakon koji ljudima oduzima slobodu izbora - cijepljenje ne cijepljenje, a protiviš se zakonu koju zadire u pravo vlasništva zbog zdrvalja čitavog čovječanstva!?!?!? Kakva si ti komunjara, kad imaš ovakve stavove. Još gore, kakav si ti čovjek, kad ti je profit kapitalista iznad zdravlja svih ljudi.

Nemci su rekli, nije stvar u patnentima već u proceduri, teškoj i skupoj. Kada bi se ona rasteretila vakcine bi bile jeftinije. Eto da se krene ipak od realnih i mogućih stvari. A ne od presedana da patenti nisu zaštićeni.

A zašto ti je prihvatljiv presedan kojim se ljudima oduzima njihovo pravo slobodnog izbora i prisilno ih se cijepi, a gadi ti se presedan kojim se privremeno derogiraju autorska prava zbog zdravlja čitavog čovječanstva. Kakav si to ti čovjek? Može li se čovjekom uopće nazvati netko tko sa zalaže za ovo za što se ti zalažaš?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
Kakva si ti komunjara, kad imaš ovakve stavove. Još gore, kakav si ti čovjek, kad ti je profit kapitalista iznad zdravlja svih ljudi.

De ostavi se politike, šta je mešaš. Jesi li ti kod Kolakušića portparol? Mani se politike. Pričamo ovde o nauci i zdravstvu.

Zašto ti preferiraš zakon koji ljudima oduzima slobodu izbora - cijepljenje ne cijepljenje

Zakon daje pravo na nametnutu imunizaciju. Evo i deca se moraju imunizovati vakcinama i to je sve sasvim normalno.

a protiviš se zakonu koju zadire u pravo vlasništva zbog zdrvalja čitavog čovječanstva

Zato što je to protivno zakonu.

A zašto ti je prihvatljiv presedan kojim se ljudima oduzima njihovo pravo slobodnog izbora i prisilno ih se cijepi

Nije presedan već po zakonu. I to ne poznaješ dovoljno.

a gadi ti se presedan kojim se privremeno derogiraju autorska prava zbog zdravlja čitavog čovječanstva.

To je protivzakonito. Nemci su lepo objanili. Hoćeš reći da su i oni protiv čovečanstva?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
A zašto ti je prihvatljiv presedan kojim se ljudima oduzima njihovo pravo slobodnog izbora i prisilno ih se cijepi, a gadi ti se presedan kojim se privremeno derogiraju autorska prava zbog zdravlja čitavog čovječanstva. Kakav si to ti čovjek? Može li se čovjekom uopće nazvati netko tko sa zalaže za ovo za što se ti zalažaš?

To je protivzakonito. Nemci su lepo objanili. Hoćeš reći da su i oni protiv čovečanstva?

A zašto je onda Bill Covid odustao od protivljenja, i pristao na tu protuzakonitost?

P.S. Kakva si ti komunjara, kad imaš ovakve stavove. Još gore, kakav si ti čovjek, kad ti je profit kapitalista iznad zdravlja svih ljudi? ;)
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
Nije ni sprovedeno. Čovek je samo ukazao zašto to nije dobro. Ali još nije sprovedeno niti će, činimi se.

Ali to je veliki greh za Gejtsa...što poštuje zakon

Ne. Njegov veliki grijeh je što se protivio pojeftinjenju cjepiva da ga ne bi dobili siromašni. "Što onim najmanjim niste učinili, meni niste učinili". Što će tvoj Bill Covid ljudomrz reći Isusu kad ga stjera na lijevu stranu i ovo mu kaže?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
Ne. Njegov veliki grijeh je što se protivio pojeftinjenju cjepiva da ga ne bi dobili siromašni.

Znači greh mu je što je branio zakon. A bezakonje(kršenje zakona) je sasvim ok. To je "Robin Hud" pravda o kojoj govoriš. Ali to nije i Božija pravda.

Seti se 10-te zapovesti: "ne poželi tuđe"...privatna svojina i pravo na nju je Biblijski princip. Nismo pozvani da rteramo ljude da krše ovaj princip u ime neke preavde.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.394
Znači greh mu je što je branio zakon. A bezakonje(kršenje zakona) je sasvim ok. To je "Robin Hud" pravda o kojoj govoriš. Ali to nije i Božija pravda.

Seti se 10-te zapovesti: "ne poželi tuđe"...privatna svojina i pravo na nju je Biblijski princip. Nismo pozvani da rteramo ljude da krše ovaj princip u ime neke preavde.

Bože sačuvaj.

Još samo kaži ovdje ljudima zašto si ti tako zaluđen Billom Covidom?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.321
Bože sačuvaj.

Još samo kaži ovdje ljudima zašto si ti tako zaluđen Billom Covidom?

Hoce posto poto da dokaze da je on u pravu a ti nisi. Jos gore, on nije sposoban ni sam sebi priznati da nije u pravu. A to se zove - "kognitivni poremecaj". Od toga vecina ljudi ovde pati.. Meni je zao zbog toga.. Morbidno je i pravdati nekoga ko pravdanje ne zasluzuje uopste, kao sto je osoba Bill Gates, i onda to jos pravdati biblijom ili 10. zapovescu, kao sto on radi..

Da se covek ne odrekne svog prava na profit, i ne pristane na pojeftinjenje da bi covecanstvu pomogao, moze samo mrzitelj ljudi! To si dobro rekao..

On se poziva na neka "zakonska prava" i teskoce da se to izvede, ali kada se radi o ovakvoj vanrednoj situaciji zakon i prava patenta vise ne vaze, pogotovo ako se primeni "vanredno pravo", a to je u slucajevima vise sile, tada se i privatno vlasnistvo i privatna imovina moze konfiskovati!

Naci cu u zavodu od Bill i Melinde Gates patent na koronu (NE COVID, sto fact chekeri manipulisu da je neko tvrdio da on ima patent na COVID, vec on ima na MODIFIKOVAN KORONA VIRUS), trenutno ne mogu naci, jer sta god da ukucam izadje mi FACT CHECK idiotizam, a znam da sam procitao u zavodu za patente (Bill je naslovljen kao vlasnik tog patenta) i sad ne mogu da nadjem gde sam to procitao, adresu i screenshoot sam izbrisao. A sankcionisali su citav internet, toliko je ovo bolesno sta nam rade!

Fondacija Gejts ne može imati jer oni nisu institucijcija koja se bavi naučnim istraživanjima niti je akreditovana za to. To može samo institucija koja je specijalizovana za to. Gejts Fondacija nije naučna, medicinska već dobrotvorna institucija. Nije mi jasno samo kako možeš napraviti ovakav previd.

Moze svako imati patent, ne mora to biti naucna i akreditovana ustanova! Ja mogu registrovati patent premda nisam naucnik! Odakle ti to uopste da samo akreditovani naucnici i institucije mogu posedovati patent? Ja sam nasao u zavodu za patente i jasno pise BILL AND MELINDA GATES PATENT broj patenta, naziv MODIFIKOVAN KORONA VIRUS itd..

Nego sad ne znam gde i u kom zavodu sam to procitao! Toliko ste zasuli net sa FACT CHECK idiotizmima i sve cenzurisali, da ja prakticno ne mogu vise nista da nadjem! Vi ste bukvalno manijaci, eto da se ne izrazim jos gore..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.465
On se poziva na neka "zakonska prava" i teskoce da se to izvede, ali kada se radi o ovakvoj vanrednoj situaciji zakon i prava patenta vise ne vaze, pogotovo ako se primeni "vanredno pravo", a to je u slucajevima vise sile, tada se i privatno vlasnistvo i privatna imovina moze konfiskovati!

A što tako za vakcinu ne gledate, kada insistirate na proceduri od 3 godine...i suvoj formi. Tada mora sve "po propisu". A ovamo može da se krši zakon. Vidiš kako ne gledate podjednako već samo da bi osudili Gejtsa. Da stvar bude još gora po vas..ovde navodno se zalažete za te iste vakcine da pojeftine da bi dali narodu a ovamo imate o tim istim vakcinama jako loše mišljenje..pa pravo licemerje. Nema šta. Mada Gejts nije vlasnik ni proizvođač vakcina, on govori u ime patenata za vakcinu a ne u svoje ime. Opet druga greška.

No, ponoviću. Patenti su zakonom uređeni. Postoji drugi način da vakcine pojeftine. A to je da se smanji procedura za njihovu distribuciju.

Naci cu u zavodu od Bill i Melinde Gates patent na koronu (NE COVID, sto fact chekeri manipulisu da je neko tvrdio da on ima patent na COVID, vec on ima na MODIFIKOVAN KORONA VIRUS), trenutno ne mogu naci, jer sta god da ukucam izadje mi FACT CHECK idiotizam, a znam da sam procitao u zavodu za patente (Bill je naslovljen kao vlasnik tog patenta)

Pa to si negde usput počitao, neki lažni izveštaj, verovatno. I sada kada treba da nađeš, to ne postoji. Naravno, da Gejts nema patent na koronu. Jer on se ne bavi proizvodnjom i plasmanom vakcina. Ako finansira nekada to je drugo. Daje donaciju, finansijsku inekciju, al idaju i drugi. Nije samo on. No, to nije patent, Mire.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top