Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Krivo, nije riječ o inaćenju. Ovdje se radi o tome da ljudi odbijaju institucionalni nasrtaj na integritet svoga zdravog razuma. Ljudi koji razuma (zdravog) nemaju, ne mogu ovo ni razumijeti pa zato i ti ne razumiješ.

Nove okolnosti zahtevaju nova pravila. Njega niko ne tera ni na šta osim da formalno odgovori na pitanje. Inaćenje jeste jer ako mu je stalo da donira krv neće mu biti potrebno da ovako reaguje. Što se ne kaže koliko je ljudi popunilo taj formular već se izabere jedan koji naravno ne želi?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349

Nove okolnosti zahtevaju nova pravila. Njega niko ne tera ni na šta osim da formalno odgovori na pitanje. Inaćenje jeste jer ako mu je stalo da donira krv neće mu biti potrebno da ovako reaguje. Što se ne kaže koliko je ljudi popunilo taj formular već se izabere jedan koji naravno ne želi?

Rekoh ja da ti to ne možeš razumijeti. Riječ je o nasrtaju na čovjekov zdrav razum, a ti takav nasrtaj ne možeš iskusiti. Ti se na ovo ne možeš buniti i ne buniš se, jednako kao što potpuno gluh čovjek ne može čuti buku susjeda, i ne buni se na buku koju mu susjedi stvaraju .

P.S. Inače, ona tvoja opservacija kako je onu priču o Škotu prenio list koji ima konzervatističku pozadinu, zaista je imbecilna. To je isto kao da odbijaš prihvatiti rezultat utakmice ili meteorološku prognozu za sutra, jer ih je objavio "konzervativni list". Ali ništa čudno, ovo je sudbina svih vas koji ste se "s razumom pozdravili".
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Rekoh ja da ti to ne možeš razumijeti. Riječ je o nasrtaju na čovjekov zdrav razum,


U čemu je dotični ugrožen?

Inače, ona tvoja opservacija kako je onu priču o Škotu prenio list koji ima konzervatističku pozadinu, zaista je imbecilna

Važno je i ko prenosi jer time što prenosi nosi i poruku za svoje. A koji su "njihovi"? Pa desničari kao i ti.

Ali reci u čemu je ovaj čovek ugrožen? Da li je ičim direktno ugrožen zato što je dobio ovakvo pitanje? Šta se njemu tačno ugrožava? Upravo u ovom je suština, da desnica stalno podgreva atmosferu straha da bi mobilisala mase za svoje ciljeve. Rezultat toga jeste potreba da ozakone svoje ideje i nametnu ih.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
U čemu je dotični ugrožen?

Nasrnuto je na čovjekov zdrav razum. 'Sori', ne možeš ti to razumijeti.

Važno je i ko prenosi jer time što prenosi nosi i poruku za svoje. A koji su "njihovi"? Pa desničari kao i ti.

Pa nisu desničari gubavci, ni krvoloci. Vi boljševici pak jeste, najstrašniji krvoloci - Lenjin, Staljin, Tito, Maozedong, Pol Pot, Kim Ilsung, Mengist Haile Mariam. Dakle, ako je koga zabranjivati i "držati na lancu", onda ste to vi komunjare.

Ali reci u čemu je ovaj čovek ugrožen? Da li je ičim direktno ugrožen zato što je dobio ovakvo pitanje? Šta se njemu tačno ugrožava? Upravo u ovom je suština, da desnica stalno podgreva atmosferu straha da bi mobilisala mase za svoje ciljeve. Rezultat toga jeste potreba da ozakone svoje ideje i nametnu ih.

Ljudi kažu - "blago budalama", ali neimanje razuma je zaista teška bolest. Slijepac samo ne vidi, gluh samo ne čuje, sakat samo teže hoda, dok 'bezrazuman' čovjek nije sposoban za ništa.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Nasrnuto je na čovjekov zdrav razum. 'Sori', ne možeš ti to razumijeti.

Jesu li njegova prava ugrožena ičim? Hajde konkretno?

I nisi mi odgovorio koliko je njih popunilo i nije videlo ništa što ih ugrožava? Ali jedan vam je bitan da biste širili strah i paniku. Živite od straha i panike i naravno izmišljenih zavera.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Jesu li njegova prava ugrožena ičim? Hajde konkretno?

Ni potpuno gluhom čovjeku nisu ugrožena prava ako mu susjedi stvaraju buku od 90db. A naravno da su ovome čovjeku ugrožena prava, isto kao što bi bila ugrožena prava i onom gluhom čovjeku kada bi mu se sluh vratio.

I nisi mi odgovorio koliko je njih popunilo i nije videlo ništa što ih ugrožava?

To je potpuno nebitno. I to što nisu reagirali uopće ne znači da im to ne smeta. Ljudi su u pravilu lijeni i komotni, postalo im je teško čak i vode tražiti kad su žedni.

Ali jedan vam je bitan da biste širili strah i paniku. Živite od straha i panike i naravno izmišljenih zavera.

Iskreno, nimalo se ne bojim vas ovakvih luđaka. Ipak, kad malo bolje razmislim jeza me prođe, pomislim - Bože, ako netko može biti takav luđak, da muškarca pita je li trudan, je li moguće da u tom luđaštvu potpuno izgubi kontrolu i da nožem raspori prvog čovjeka kojeg na ulici sretne.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.399
Pa da, kada te neko pita u čemu je konkretno ovaj gospodin ugrožen, odgovora nema,već samo parole, parole,etiketiranje,skretanje sa teme...i ništa konkretno. Znači nemaš smislen odgovor već si samo preneo Narod Hr i ništa drugo ne znaš više?

Dakle, u čemu je ugroženo pravo ovog čoveka?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Znači nemaš smislen odgovor već si samo preneo Narod Hr i ništa drugo ne znaš više?

Ne, nego ti nemaš razum da bi odgovor razumio. :)

Dakle, u čemu je ugroženo pravo ovog čoveka?

Ako Bog da, pa te razum pohodi, shvatit ćeš.

Nego, Jovane, preskočio si ovo:

Iz 44,24: Ovako govori Jahve, otkupitelj tvoj i tvorac tvoj od utrobe: "Ja sam Jahve koji sam sve stvorio, ....

Pitam, Jovane, zar te nije nimalo sram da zagovaraš ubijanje onih koje je Bog stvorio na svoju sliku, još u majčinoj utrobi?
 
Natrag
Top