Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
On "pusta" ili "nepusta" bolest u tom smislu sto moze da kazni bolescu ili da zastiti od nje, ali to nema veze sa sposobnostima samog imuniteta!

"pustiti" bolest znači dozvoliti joj da se ispolji. E sada to znači, da bolest je realnost. I njeno ispoljavanje ne može sprečiti prirodni imunitet. Koliko god bio jak. Naravno da mi možemo i trebamo raditi na imunitetu, pa zato i vakcine postoje da mu dodatno pomognu u slučaju teških respiratonih bolesti za koje ne pomaže ni najbolji, ali na kraju krajeva samo Bog može svojom intervencijom sprečiti ispoljavanje bolesti. To je ono što On kaže.

Upravo to je i poenta! Narodi koji ne gaje nacionalnu svest i ponos, oni odgovaraju NWO poretku, dok narodi koji je gaje nisu podobni za novi svetski poredak! Jer globalizam zahteva odricanje od nacionalne svesti i ponosa, i stapanje u jednu istu masineriju! Zato mi i stradamo!

Kazes "oni koji nisu optereceni sobom su uspesniji", pa normalno je da su uspesniji, jer njih nece dirati, nas ce da razbiju i uniste na svaki moguci nacin, jer im ne odgovaramo!

Ne treba biti opterećen, sobom i svojom veličinom. To je pogrešno. Pogrešno na pojedinačnom nivou ali na kolektivnom. Zapravo hrišćanin neće trošiti vreme na samodokazivanju i pokušaju da bude poštovan i cenjen onako kako on misli da treba već će biti okrenut svojim dužnostima, prema drugima i okolini.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ja te pitam da li je po tebi Hitler bio oslobodilac?

Hitler je bio vrlo složena povijesna osoba, a jednako je složena bila situacija onoga vremena, pa Hitlera opisati samo s jednom riječju (je li oslobodilac) na prosto je nemoguće.

Na primjer, pitaš li Njemce o ovome, ogroman broj njih će potvrdno odgovoriti, Hitler je za njih bio osloboditelj. Pitaš li Poljake odgovor je potpuno suprotan. Pitaš li mene kao kršćanina, što ja mislim o Hitleru, ja ću ti odgovoriti da je bio bolesnik jer je, potpuno jednako kao i ti, odbacivao Krista Boga a Euharistiju smatrao kanibalizmom, kao šti i svi vi subotari smatrate.

I još da dodam jednu stvar po kojoj će se vidjeti "da si ti Hitlerov i da je Hitler tvoj". Hitler je baš s tvojim boljševikom i divljakom Staljinom stvorio savez 1939. godine i u savezništvu su bili čitave dvije godine. I još da dodam, tvoj drugi idol J.B. Tito bio je saveznik Hitlerov, jer je Staljinovo savezništvo s Hitlerom uključivalo i obvezivalo sve nacionalne komunističke partije. ;) Prema tome, ti si Jovane i titoist i staljinist i hitlerist.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Pitaš li mene kao kršćanina, što ja mislim o Hitleru, ja ću ti odgovoriti da je bio bolesnik
U kom smislu je po tebi "bolesnik"? Da li zato što je antisemita? Nisam čuo tvoj stav vezan za progon Jevreja od strane Hitelra. Dakle, da li je tebi bolesno kod njega to što je progonio Jevreje ili smatraš da to nije ništa loše? To te pitam.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
U kom smislu je po tebi "bolesnik"?

Ja ti lijepo napisa. Zamoli nekoga tko zna čitati da ti pročita.

Da li zato što je antisemita? Nisam čuo tvoj stav vezan za progon Jevreja od strane Hitelra. Dakle, da li je tebi bolesno kod njega to što je progonio Jevreje ili smatraš da to nije ništa loše? To te pitam.

Naravno da je bolesno progoniti nevine ljude, pa jednako tako i nevine Židove.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ima li nekih koji nisu bili nevini i koje je trebao progoniti?

Sigurno je bilo onih koje je trebalo spriječiti da čine ono što su činili. Je li to trebalo zatvaranjem u logore ili na neki drugi način, možemo diskutirati.

Nego, ako si ti takav protivnik zatvaranja ljudi u konc-logore, zašto si na strani onih koji bi necjepljene trpali u konc-logore. :)
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Sigurno je bilo onih koje je trebalo spriječiti da čine ono što su činili.

Znači Hitler je vodio pravednu borbu protiv nekih? Hitler je zapravio bio upravu.


Je li to trebalo zatvaranjem u logore ili na neki drugi način, možemo diskutirati.

Ti bi isto samo malo drugačije? Ali sve u svemu Hitler je trebao da radi ovo sve..samo ako su u pitanju neprijatelji. I baš ne vidiš nikakvu opasnost ovakvog stava?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Jasno je da ti podržavaš Hitlera jer smatraš da je činio neke dobre stvari. Ali koje? Evo reci koga je to Hitler pravedno progonio kada već hoćeš da razvodnjiš temu antisemitizma, u skladu sa revizionističkim nazorima.

Znači, ko je to pravedno stradao od Hitlera, posebno kod su u pitanju Jevreji..koji su to kako ti kažeš Jevreji koji nisu nedužni i koje je Hitler pravedno makao?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Jasno je da ti podržavaš Hitlera jer smatraš da je činio neke dobre stvari. Ali koje? Evo reci koga je to Hitler pravedno progonio kada već hoćeš da razvodnjiš temu antisemitizma, u skladu sa revizionističkim nazorima.

Zašto si ti protiv revizija? Zašto se ti zalažeš da se laži zacementiraju i da se ne smiju raskrinkavati i uklanjati? Kako te nije sramota ovakvo što zastupati?

Znači, ko je to pravedno stradao od Hitlera, posebno kod su u pitanju Jevreji..koji su to kako ti kažeš Jevreji koji nisu nedužni i koje je Hitler pravedno makao?

Gdje sam ja napisao da ih je "pravadno makao". Srami se. Ja sam čak napisao da možemo diskutirati o tome kako je trebalo spriječiti neke da čine nepodopštine.
 
Natrag
Top