Tehnokratija, NWO, Covid i vera..

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Nakon propasti Drugog carstva u Francuskoj 1870. godine, velika ekonomska moć i uticaj Rotšilda i drugih bankarskih porodica izazvale su niz antisemitskih predrasuda među katoličkim stanovništvom. Kapitalizam je predstavljen kao suprotnost katoličkoj tradiciji, pa su čak i francuski protestanti, Holanđani ili Englezi bili okarakterisani kao “Jevreji”. Rotšildi su, takođe, percipirani kao dvostruki neprijatelji zbog toga što su ujedno i Nemci i Jevreji.

Ovako se stvaraju teorije zavere. Ako su Rotšildi bogati, to odmah znači da su opasni. Pogrešna percepcija stvari.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
A kako je imunitet bio dovoljan busmanima u africi i kroz istoriju svim drugim nacijama??? Zasto je napravljen tako da "uci" ako je neophodno da se Bog "uplice" i potpomaze imunitetu? Pa onda nije ni trebao stvarati imunitet, mogli bismo i bez njega!

Dakle Bog je stvorio imunitet sa razlogom, tako da radi "bez Bozjeg uplitanja"!

Jesi siguran da se Bog nigde ne upliće. Bog nam je u Pismu otkrio kako neke bolesti bivaju sprečene. Ne prirodnim imunitetom već Njegovom intervencijom. Naravno, da imunitet je važan, i da je od Boga. Ali samo oslanjanje na njega nije ono što nam Bog govori. On kaže "neću pustiti" bolesti. One su realnost, i samo Bog može zaštiti u potpunosti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Pa antisemitima svi teraju kontru izgleda a najviše međunarodni sudovi za zločine protiv čovečnosti.

Glavno da medjunarodni sudovi nista ne rade kada se radi o "antisrbizmu" ili "rusofobiji" ili kada se crnci zlostavljaju i nad indijancima vrsi genocid! Ali reaguju onda kada neko pomene jevreje.. To je zato sto te institucije i vode jevreji - satanisti!
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Glavno da medjunarodni sudovi nista ne rade kada se radi o "antisrbizmu" ili "rusofobiji" ili kada se crnci zlostavljaju i nad indijancima vrsi genocid! Ali reaguju onda kada neko pomene jevreje.. To je zato sto te institucije i vode jevreji - satanisti!

Ok, kakve veze imaju kako kažeš Jevreji protiv Srba? Što bi oni podupirali antisrbizam?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Jesi siguran da se Bog nigde ne upliće. Bog nam je u Pismu otkrio kako neke bolesti bivaju sprečene. Ne prirodnim imunitetom već Njegovom intervencijom. Naravno, da imunitet je važan, i da je od Boga. Ali samo oslanjanje na njega nije ono što nam Bog govori. On kaže "neću pustiti" bolesti. One su realnost, i samo Bog može zaštiti u potpunosti.

A cime si ti dokazao da se on "uplice" da bi nam pomogao da pobedimo bolesti?

On se uplice samo onda kada pusta bolest da kazni, ili se uplice da zastitii svoj narod, koji na zalost ne zivi vise po zdravstvenim zakonima..

Bog ne stiti svakog coveka posebno! Nece te zastititi kad dobijes kijavicu, rak i sl.. Jedino ako si izuzetno veran, pa se mozda smiluje!

Znaci, imunitet je nacinjen da funkcionise sam od sebe, bez Bozjeg uplitanja, zato je i sposoban da "uci" i da se sam bori! A kad bi bilo suprotno, kada bi Bog pruzao zastitu svakome coveku posebno, tada imunitet ne bi ni bio potreban!

Sto nas na kraju vodi do zakljucka, da je Bog coveku dao idealan imunitet koji je sposoban da ga zastiti u prirodnim uslovima za koje je namenjen. A kada se covek izmesti iz prirode i zatvori se u "kavez" po vestackim gradovima, takav imunitet vise nema moc da ga zastiti! I tu onda moze biti potrebna i Bozja intervencija ili stimulansi u obliku lekova i vakcina da mu pomognu!

Ok, kakve veze imaju kako kažeš Jevreji protiv Srba? Što bi oni podupirali antisrbizam?

Nisu to jevreji vec satanisti koji se kriju iza njih! Oni mrze srbe i ruse najvise, zato sto podsticu moral, slobodu, i oni su najveci borci protiv NWO koji pokusavaju da stvore.. Smeju li gejevi npr. da paradiraju po rusiji? A bas su to vrednosti koje satanisti i guraju..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
A cime si ti dokazao da se on "uplice" da bi nam pomogao da pobedimo bolesti?

On kaže. On kaže "neću pustiti"..znači samo Jahve može stati na put. Ne naše telo, naš organizam. To i jeste prava pouka za našu gordost. Zašto? Zato što bi mi pomislili da nam Bog ne treba kada bi postojao savršeni imunitet. Mislili bi, kao što to rade neki ekstremni vegani i alternativici, a da ne pričam homeopate tj. pagani, da naše zdravlje uvek i samo zavisi od nas. To je jedan gordi stav, i zato je dobro za nas da shvatimo da to nije tako. Mi moramo shvatiti da zavisimo na kraju samo od Boga.

Nisu to jevreji vec satanisti koji se kriju iza njih!

Na kraju se to uvek okrene protiv Jevreja jer su ti "satanisti" zapravo jevreji. Ne shvataš kako se ovaj antisemitizam neprimetno provlači kroz religioznu priču, sa religioznim ruhom. A zapravo je otrov.

Oni mrze srbe i ruse najvise, zato sto podsticu moral, slobodu, i oni su najveci borci protiv NWO koji pokusavaju da stvore..

Srba je malo kao i Hrvata i svih nas na Balkanu. Tako da ne brini, ne predstavljaju opasnost ni za koga.

Niti postoji zavera protiv nekih naroda od strane satanista, zle elite ili Jevreja. Nego smo mi opterećeni da smo neki važan faktor u svetu i Evropi. Napredni narodi nisu opterećeni sobom..svojom veličinom. Što je jedan narod manje opterećen sobom to je uspešniji.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Vama, antisemitima? Pa antisemitima svi teraju kontru izgleda a najviše međunarodni sudovi za zločine protiv čovečnosti. Ja samo iznosim činjenice o antisemitizmu. I ne bih voleo da se ovaj formu pretvori u opravdanje antisemitizma.

Ja ti rekoh i ponovit ću. Nema organiziranih antisemita, dakle, nema antisemitizma. S druge strane, vi antikristi ste izuzetno organizirani i ogromne novce trošite na uništavanje svega što je kršćanima sveto - Krist, Kristova crkva, Kristova Euharistija, Kristova Majka, obitelj, brak, čednost, nerođena djeca i ljudska solidarnost. Samo prividno u ovome uspijevate, može to još i dugo trajati, ali završetak vam je tamo gdje će biti 'plač i škrgut zubi'. :)
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
On kaže. On kaže "neću pustiti"..znači samo Jahve može stati na put. Ne naše telo, naš organizam. To i jeste prava pouka za našu gordost.

Jovane, ne bi mu dao adaptivni imunitet koji je sposoban da "uci" i da se sam bori protiv bolesti kada bi on trebao da mu "pomaze"! Jesi li ti svestan toga?

On "pusta" ili "nepusta" bolest u tom smislu sto moze da kazni bolescu ili da zastiti od nje, ali to nema veze sa sposobnostima samog imuniteta!

On je dovoljan u prirodnim uslovima da zastiti od bolesti, jer je za to i predvidjen!

Evo, da li tebe stiti Bog kada dobijes gripu? A sto si se onda vakcinisao ako te stiti? Shvatas li ti apsurd koji ovde zastupas?

Znaci, da te Bog ne stiti!

Mi moramo shvatiti da zavisimo ua kraju samo od Boga.

Opet skreces na manipulaciju!

To da mi zavisimo od Boga i da trebamo zahvaljivati Bogu za sve sto nam je dao je cinjenica, ali to nema veze sa imunitetom kojeg nam je dao, i kojeg je nacinio tako da se "sam bori protiv bolesti"!

Taj imunitet ne bi bio adaptivan i sposoban da "uci" da nije predvidjen da samostalno vrsi svoju funkciju!

Ne bi ni trebalo da Bog stvara imunitet, ako je neophodno i pored toga da Bog pomaze coveku da ostane zdrav! Sta ce mu onda imunitet?

Znaci, Bog nije predvideo da "pomaze covekovom imunitetu", vec da se taj imunitet sam izbori! Takvog ga je nacinio! A iz toga i proizlazi da je on bio nacinjen savrsenim, da zastiti coveka u uslovima u kojima je tada ziveo!

Covek danas ne zivi u skladu sa prirodom i normalno je da taj imunitet vise ne vrsi svoju funkciju! A upravo tu cinjenicu ti zloupotrebljavas, kada tvrdis da je on "nesavrsen", i to je manipulacija!


Na kraju se to uvek okrene protiv Jevreja jer su ti "satansiti" zapravo jevreji. Ne shvataš kako se ovaj antisemitizam neprimetno provlači kroz religioznu priču, sa religioznim ruhom. A zapravo je otrov.

Opet izvrces! A kada kazu da su srbi teroristi, jer su eto neki pojedinci cinili zlocine? Znaci nema veze kad se radi o srbima ili rusima, nije zabranjeno tako govoriti, ali je opasan takav narativ kada se radi o jevrejima!

Bas lepo!

Srba je malo kao i Hrvata i svih nas na Balkanu. Tako da ne brini, ne predstavljaju opasnost.

Mi smo za njih "mali rusi", i zato moraju da nas ugnjetavaju, jako im smetamo..

Napredni narodi nisu opterećeni sobom..svojom veličinom. Što ej jedan narod manje opterećeni sobom to je uspešniji.

Upravo to je i poenta! Narodi koji ne gaje nacionalnu svest i ponos, oni odgovaraju NWO poretku, dok narodi koji je gaje nisu podobni za novi svetski poredak! Jer globalizam zahteva odricanje od nacionalne svesti i ponosa, i stapanje u jednu istu masineriju! Zato mi i stradamo!

Kazes "oni koji nisu optereceni sobom su uspesniji", pa normalno je da su uspesniji, jer njih nece dirati, nas ce da razbiju i uniste na svaki moguci nacin, jer im ne odgovaramo!

Hrvati su opet drugo, oni iako imaju nacionalni ponos, oni su podlozni, spremni su da slusaju naredbe okupatora radi svoje koristi, a srbi to nisu, oni teraju inat! I radije ce pomreti nego da pristanu na ponizavanje! Srbi su umislili da su veci i od NATO-a i od amerike, da su rodjeni da vode svet! Tako smo se i hitleru suprotstavili, dok su drugi lizali okupatorsku cizmu!

Upravo zato ne mogu ocima da nas vide i gledaju, jer iako smo mali, mi predstavljamo ogromnu opasnost!

Oni hoce da vode svet, a mi isto zelimo da vodimo svet! Svugde smo se trpali, UN smo osnovali, pokret nesvrstanih, SZO smo osnovali.. To je dok smo bili jaki, a sada su nas unistili, jer im smetamo.. Mi smo zeleli mir, moral, prosperitet, slobodu, ljudska prava.. A oni to uopste ne zele, i zato moraju da nas uniste! To je borba dobra i zla!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346

“Kanada je do nedavno slovila za otvorenu zemlju u kojoj je jako lijepo živjeti. Nakon dvije godine medijskog pranja mozgova stanje je užasavajuće.


Prema velikoj nacionalnoj anketi, nesnošljivost u Kanadi prema građanima koji se nisu cijepili je jako narasla. To je vjerojatno posljedica dvogodišnjeg političkog i medijskog demoniziranja osoba koje nisu primile cjepivo protiv COVID-19.

Iako je potpuno jasno da cijepljeni omikron šire praktično jednako kao i necijepljeni, ipak:

– 27% Kanađana podržava zatvorsku kaznu za one koji se nisu cijepili
– 37% Kanađana bi uskratilo necijepljenima pristup sustavu javnog zdravstva
– 54% Kanađana neće suosjećati ako se necijepljena osoba razboli, ili umre
– 61% Kanađana ne bi necijepljenima priznalo troškove liječenja iz zdravstvenog osiguranja
– 66% Kanađana bi sve starije od 5 godina prisililo na cijepljenje
– 77% kanađana ne bi necijepljenima dopustilo pristup javnim prostorima

To su oni isti ljudi koji su prije dvije godine slobodu, toleranciju i inkluzivnost isticali kao najveće vrijednosti. Sada ih je 27% spremno svoje susjede doslovno poslati u koncentracijske logore, samo zato što nisu bili “dobri građani” i nisu poslušali naredbu da se moraju cijepiti.
 
Natrag
Top