"Tada će vas predavati na muke i ubijati vas zbog imena moga." - Tko su velikani vjere?

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.587
Pogledaj svoj prvi post na ovoj temi koji si napisao,pa ce ti biti jasno kako si izneo puno uvreda i lazi na moj racun i racun JS,a ja prelazim preko toga ,al badava.
Ti kao urednik treba da se drzis teme ,a ako imas nesto privatno onda privatna prepiska ,
Poenta je da svaki razgovor bude racionalan i u skladu sa temom,pa se zato drzi teme i kao veliki pravoslavac pisi sta ti kao pravoslavac mislis o idolopoklonstvu ili o ovoj recenici iz
Исус син Навинов 24:14
„Зато се бојте Јехове и служите му беспрекорно и верно. Уклоните богове којима су ваши преци служили с друге стране Еуфрата и у Египту, и служите Јехови.15 Ако не желите да служите Јехови, изаберите данас коме ћете служити, боговима којима су служили ваши преци с друге стране Еуфрата или боговима Амореја у чијој земљи живите. А ја и мој дом служићемо Јехови.“
Мој први пост, реплика упућена на твој пост:
Јесте да је пост из фебруара 2022 али да демантујем неистину! У Русији, на почетку СВО није било било какве мобилизације. Мобилизација је била тек крајем септембра 2022. То је уједно била једина мобилизација на територији Руске федерације, и то ограниченог обима!
Ово је чисто да се демантује цитирани текст, што се тиче Русије!
Иначе, Јеховини сведоци и слични, у Русији су проглашени за секте и стављени ван закона! Да ли се то некоме свиђа или не, то у опште није релевантно!
Сад ми наведи где сам те и чиме увредио, конкретно и без демагогије?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Мој први пост, реплика упућена на твој пост:

Сад ми наведи где сам те и чиме увредио, конкретно и без демагогије?
za urednika SF.jpg
Znas li samo kolko je u Beograd doslo i Rusa i Ukrajinaca da ne bi ucestvovali u ratu?,a kamoli po drugim zemljama?U Ukrajini hvataju ljude po ulici da bi ih slali u rat,i nemoj da trazim novinske clanke o mobilizaciji u Rusiji ,a sta mislis otkud tolko Rusa u Beogradu? Druga je prica sada sto ogromna vecina Rusa ide u dobrovoljce kad ih je napao nato pakt,kao Hitler 1941 itd itd

I sta pises? bukvalno si sutirao JS koji su ti dosli na vrata,a za sledeci put si im obecao motku,pa mozda posle i kamu? :)
Sprovode psihicko nasilje? Zasto lazes?Pa da je to istina sad bi svi bili JS.
Voleo bi da se JS zabrane u Srbiji kao i u Rusiji? Da znas kakvu torturu imaju u zatvoru nikad tako nesto ne bi ni pomislio da kazes,to je sloboda misljenja, pa ti bi i samog Isusa Hrista strpao u zatvor i ubio.Zar se ne secas da je Isus Hrist zapovedio svojim ucenicima da propovedaju dva po dva po kucama?
Pa da je Srbija banana drzava?
Pogledaj samo kolko lazes i mrzis i JS i Srbiju,za tebe je moja drzava banana republika jer svako ima slobodu misljenja,ali izgleda da ti volis vise vojne hunte kao siptarsku na Kosovu?

Jel tako treba da pise i da se ponasa neko kao urednik SF foruma?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.587
Pogledajte prilog 170357
Znas li samo kolko je u Beograd doslo i Rusa i Ukrajinaca da ne bi ucestvovali u ratu?,a kamoli po drugim zemljama?U Ukrajini hvataju ljude po ulici da bi ih slali u rat,i nemoj da trazim novinske clanke o mobilizaciji u Rusiji ,a sta mislis otkud tolko Rusa u Beogradu? Druga je prica sada sto ogromna vecina Rusa ide u dobrovoljce kad ih je napao nato pakt,kao Hitler 1941 itd itd

I sta pises? bukvalno si sutirao JS koji su ti dosli na vrata,a za sledeci put si im obecao motku,pa mozda posle i kamu? :)
Sprovode psihicko nasilje? Zasto lazes?Pa da je to istina sad bi svi bili JS.
Voleo bi da se JS zabrane u Srbiji kao i u Rusiji? Da znas kakvu torturu imaju u zatvoru nikad tako nesto ne bi ni pomislio da kazes,to je sloboda misljenja, pa ti bi i samog Isusa Hrista strpao u zatvor i ubio.Zar se ne secas da je Isus Hrist zapovedio svojim ucenicima da propovedaju dva po dva po kucama?
Pa da je Srbija banana drzava?
Pogledaj samo kolko lazes i mrzis i JS i Srbiju,za tebe je moja drzava banana republika jer svako ima slobodu misljenja,ali izgleda da ti volis vise vojne hunte kao siptarsku na Kosovu?

Jel tako treba da pise i da se ponasa neko kao urednik SF foruma?
Одмах да ти ставим до знања, ја сам држављанин Русије и живим у Русији и немој мени писати о догађајима у Русији!
Али да то прескочимо. Где су увреде које сам теби упутио?
Наводиш да сам те увредио а не наводиш како, чиме?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.432
Одмах да ти ставим до знања, ја сам држављанин Русије и живим у Русији и немој мени писати о догађајима у Русији!
Али да то прескочимо. Где су увреде које сам теби упутио?
Наводиш да сам те увредио а не наводиш како, чиме?
Drago mi je da si drzavljanin Rusije,i ja volim Rusiju.

Odgovorio sam ti na 2 tvoja clanka iz tvog istoimenog posta i na moj i na miretov u kom si ispljuvao JS. i jasno naznacio crvenom olovkom sta ti sve zameram.

Prema
Matej, glava 25
40 I odgovarajući car reći će im: Zaista vam kažem: kad učiniste jednom od ove moje najmanje braće, meni učiniste.
Time u odgovoru o JS Miretu otkrio si se i meni itd itd...

Sireci mrznju prema JS pokazujes mrznju i prema meni, da sam ti ja dosao na vrata ,mozda bi na mene posao sa cetnickom kamom?

Ali kad vec rece da si gradjanin Rusije,ko zapali kucu Dejanu Bericu?,jel Rusi ili neko od nasih izdajnika?
Zelim ti prijatan dan,odoh da radim pametne stvari :)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.587
Drago mi je da si drzavljanin Rusije,i ja volim Rusiju.

Odgovorio sam ti na 2 tvoja clanka iz tvog istoimenog posta i na moj i na miretov u kom si ispljuvao JS. i jasno naznacio crvenom olovkom sta ti sve zameram.

Prema
Matej, glava 25
40 I odgovarajući car reći će im: Zaista vam kažem: kad učiniste jednom od ove moje najmanje braće, meni učiniste.
Time u odgovoru o JS Miretu otkrio si se i meni itd itd...

Sireci mrznju prema JS pokazujes mrznju i prema meni, da sam ti ja dosao na vrata ,mozda bi na mene posao sa cetnickom kamom?

Ali kad vec rece da si gradjanin Rusije,ko zapali kucu Dejanu Bericu?,jel Rusi ili neko od nasih izdajnika?
Zelim ti prijatan dan,odoh da radim pametne stvari :)
Рекао сам ти без демагогије. Где сам тебе увредио? Оптужио си ме да те вређам и онда ми цитираш пост, реплику, која није теби упућена. Само настављаш да лажеш и тролујеш.
Видиш, то ти нећу толерисати, имају то на уму.
Не подносим лажи и манипулације!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.282
DA ,JESTE ISTI!

Salis se?

Zar ne vidis da na pravoslavnim slikama sveci drze srednji i domali prst spojen sa palcem, a satanisti ne spajaju ta dva prsta, vec su odvojeni, tako da prednji i zadnji formiraju rogove a palac predstavlja vile koje drzi sotona?

2capture-20191012-222221_orig.png


Illuminati-celebs.jpg


Lepo sam objasnio da SIMBOL NIJE ISTI!

satanisti preuzimaju simbole i menjaju ih prema svojim potrebama! To su ucinili sa svim simbolima iz Hriscanstva, ukljucujuci i sa krstem, kojeg okrecu naopacke!

Mozes li da zamislis Isusa i njegove ucenike kako koriste te grcke znakove???
Da nije ap.Petar za zivota pokazivao neki znak prstom Isus kad ste ga postavili ?

Pitanje je besmisleno! Pitas me da li je Isus pokazivao gestikulacije rukom? Mozda jeste mozda nije..

A zasto se ti rukujes, sta predstavlja rukovanje? Da li se Isus rukovao?

Obicaj rukovanja je postojao u staroj grckoj jos od 5. veka p.n.e. Na ovoj slici se rukuju boginja Hera i Atena --->

rukovanjedelskisv.jpg


Znaci, sam obicaj vuce poreklo iz religiozne prakse! Ljudi su praktikovali rukovanje, oponasajuci bogove !

Znaci, od sad cu tvrditi da si satanista, jer se i ti rukujes, i sva tvoja braca u zajednici!

Dakle, vi ste tipicni satanisti, slika je dokaz da oponasate paganske bogove!

Eto, mogu i ja kao ti da napadam!

A ti nisi odgovorio na pitanje, odakle vam oni simboli na knjizi vaseg osnivaca! Izbegavas jer znas, da vam je osnivac mason 33. reda!

Vi ste prepuni masonskih znakova, sta vise, casopisi su vam prepuni skrivenih satanistickih simbola..

Ali, napad je najbolja odbrana, jel da?

Premda ovo sve znas, pravis se neobavesten ko Kostunica, i tendenciozno napadas tudju veru, pokazujuci nepostovanje..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.282
da sam ti ja dosao na vrata ,mozda bi na mene posao sa cetnickom kamom?

Vidi se iz napisanog da i ti imas predrasude prema pravoslavnima, cim pominjes "cetnike". Ostrascen si, pa ne mozes realno da sagledas cinjence. Dakle, nisi nista bolji od onih koje kritikujes.

A da bi te neko saslusao ili oterao motkom, to zavisi od tvog nastupa..

Tvoj nastup je krajnje ocajan, i ne bi me cudilo da naidjes na probleme..

Pravi Pravoslavac te ne bi oterao (nasilno reagovao), ali cak i da meni dodjes sa ovakvim lazima, i pravis se lud na objasnjenje koje sam dao, zatvorio bih vrata i zamolio te da vise ne dolazis.

Ako namerno ignorises moje odgovore, nemas sta vise da trazis u mojoj kuci!

Moja kuca je otvorena samo za one koji su spremni da preispitaju svoju veru. Ako ti ne zelis da preispitas svoja uverenja, a trazis od mene da ja svoju veru preispitujem, onda je tvoja namera neiskrena. Ti si samo "trgovac recju" i promoter Jehovinih Svedoka..

Takvih je 90% vasih vernika. Niti ih interesuje sta govori osoba kod koje su dosli, niti slusaju njihova objasnjenja, vec samo gledaju da ispune kvotu..

Zato ja uvek pitam: "Da li ste spremni da preispitate veru Jehovinih Svedoka ili je samo namecete? Da li dozvoljavate da ja vas obratim?". Ne mozes da ocekujes da ja preispitam svoju veru a ti svoju neces! To nije posteno, i nije pristojno!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top