Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.989
Send To GPS

Ova aplikacija omogucava da izabranu lokaciju u GoogleMaps - Mape - direktno povezete - aktivirate sa mnogim navigacijama a naravno i sa Sygic-om.
Koriscenje je jednostavno - Otvorite GoogleMaps , izaberete na mapi zeljenu destinaciju - izaberete - Deli (Share) a onda klik na ikonicu SendtoGPS.
Klik na Sygic i to je to!!!
Znaci zamjena za problematicni Maps To Sygic.
Zahtijeva Android 3.0 i novije.
Napomena - savjet
Kada se na karti pronade lokacija - prije klika na Deli - iskljuciti WiFi da ne kupi reklamne prozore.
 

Prilozi

  • com.bestapps.sendtogps-2.22.apk.zip
    629,4 KB · Pregleda: 38
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
ovo se zadnje ne da skiniti neka greška se otvara ako može da se popravi
 
Učlanjen(a)
05.04.2010
Poruka
4
Da li radi navigacija na Galaxy S5 Lollipop, prilikom startovanja javi mi gresku "Is is not possible to run Sygic from the SD card because of new write restrictions in Android. ..."
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2011
Poruka
22
Pozdrav drugari...ako neko moze da postavi "content.info za nt.2014.09 i content.info za ta.2014.09".Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Pozdrav drugari...ako neko moze da postavi "content.info za nt.2014.09 i content.info za ta.2014.09".Hvala unapred.

Imas to na strani http://serbianforum.org/threads/sygic-gps-navigacija.387146/page-142
a ako hoces da ti blackbox i HUD rade moraces dole ispod onog teksta dopisati

[PRODUCT]
module=blackbox

[GLOBAL]
modules=softhud


Arture72 mislim da ce ti Sygic raditi na S5 ali samo sa interne memorije,zbog andorida,taj problem se javio jos na KK 4.4 i rjesavao se sa rootom i SD fix,e sad da li to vrijedi i radi i na 5.0 ne znam,jedino da se informises malo vise ili da ti odgovori neko ko je vec imao taj problem.
 
Učlanjen(a)
05.04.2010
Poruka
4
Probao sam sa interne memorije i javlja mi poruku

"Downloading resource file from GooglePlay failed." i izadje.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
190
@nenadsenn
Sve sam ovo za kamere namestio kako si rekao i radi izuzev ovih kamera sto vrebaju na putevima (moguca radarska kontrola). Postoje kao ikonice ali mrtve. Posto cesto putujem Ibarskom magistralom i tamo ih ima cesto na odredjenim mestima i bilo bi jako dobro da ima zvucno obavestenje. Ukoliko moze neka pomoc, bio bih mnogo zahvalan.
 
Natrag
Top