Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Па укључи, скинуће што му треба и крај. Ако те опет буде зезала инсталација, пробај са старом:
http://www.upl.me/tAZfh4
 
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
19
Meni je isto skinulo resurse kroz app ( nista preko Play Store ) i sve radi nakon toga
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
mapdownloader14_0_0_(20140407).7z

Kod:
http://www.upl.me/2LyPey

Koja verzija je za 14.0.1 ?

zadnja je bila 80
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.995
Zaista nemam toliko entuzijazma da čitam 500 i kusur poruka radi instalacije jedne aplikacije. Molim zato razumljiv odgovor za sledeće:

U 1. Poruci piše "Скините mapdownloader 14.0.0 у коме су вам мапе navteq 2013.09 и tomtom 2014.03. ..."

Taj mapdwnloader, koliko ja vidim, ne skida navedene mape, već Teleatlas mape ("...ta 2014.03"). U čemu je stvar? Zašto citirana instrukcija i dalje stoji, ako ne služi ničemu i ako stvara konfuziju?

Mapdownloader.jpg

Malo se potrudi, pa onda kritikuj.
Dole pri dnu kada kliknes na + ispred Truck otvara se lista zemalja za nt.2013.09
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Zaista nemam toliko entuzijazma da čitam 500 i kusur poruka radi instalacije jedne aplikacije. Molim zato razumljiv odgovor za sledeće:

U 1. Poruci piše "Скините mapdownloader 14.0.0 у коме су вам мапе navteq 2013.09 и tomtom 2014.03. ..."

Taj mapdwnloader, koliko ja vidim, ne skida navedene mape, već Teleatlas mape ("...ta 2014.03"). U čemu je stvar? Zašto citirana instrukcija i dalje stoji, ako ne služi ničemu i ako stvara konfuziju?
Не мораш ништа читати али ни писати нешто што није коректно!
Да си одвојио времена за преглед mapdownloader-а колико за писање поста који је некоректан, видео би при дну:

truck-1.png
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
14.0.2 final
14. apr. 2014

1. Folder Sygic kopirati na root SD
2. Dodati mape, ...
3. Instalirati APK

TnX arimi

@ RonTeo
1. nema trial mapa. Takve mape ne postoje ni na jednoj navigaciji. Samo su aplikacije trial.
2. nisu ubogaljene jer TomTom nema 3D zgrade za Srbiju a HERE ima. Izmi 3D fajlove i ubaci u TomTom mapu.

3. Svaka mapa ima svoj WCL folder i content.info fajl ako ih pomesas, Sygic puca. Ti si ih pomesao. Citaj i koristi Google vise.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Ove TT mape (2014.03) koje se skidaju preko Downloadera su definitivno trial sto se i vidi tokom downloudovanja..pise lepo, pored toga su ubogaljene bar za Srbiju..npr. nema znamenitih zgrada u Beogradu, za ostale gradove neznam a i ne interesuje me, dok su one 2013.09 koje su postovane uz Sygic 13.4.2 su O.K. Pa moje pitanje je: Da li je neko uporedjivao te dve mape i imali tu nekih bitnih razlika. Dalje u prvom postu stoji da se mogu neki files iz Navteq ubaciti u tu trial mapu ali kod mene (LG Optimus L7 II) obara Sygic program.
Moram da se osvrnem da prethodni post i na tu kritiku. Dozvolicete, kome bi normalnom palo na pamet da pod "Truck" trazi Navteq mape? Zar se nije moglo ukazati na to u postu za download Map Downloadera? ...Moglo je, nego se nije htelo.
Више пута је речено, а стоји и у првом посту, шта треба пребацити из Navteq мапа у tomtom. Бар се потруди да прочиташ пре него кренеш да критикујеш!
У крајњем случају имаш опцију да ти поставиш боље линкове од нас много који се максимално трудимо да учинимо овај форум корисним!
 
Natrag
Top