Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
U pravu si... Zamolio bih te da mi pošalješ link za bilo koju TeleAtlas mapu Srbije ili za TomTom mape gde je pokrivena Srbija. NavteQ i Contrast mapu Srbije već imam. Hvala!
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.557
U pravu si... Zamolio bih te da mi pošalješ link za bilo koju TeleAtlas mapu Srbije ili za TomTom mape gde je pokrivena Srbija. NavteQ i Contrast mapu Srbije već imam. Hvala!
Oвде је реч о Sygic навигацији, што значи да су мапе другачије "упаковане" у односу на iGO и не можеш их користити за iGO.
Ако, пак, желиш да инсталираш Sygic, имаш све у првом посту!
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
13
Hteo bih da se zahvalim svima na učešću u raspravi, mada svoj problem nisam nasao. Nedavno sam updateovao sistem na kit-kat i kazu da sve sto se instalira na externu karticu neće da radi. Sad ja pokusavam da instaliram na internu ali nikako ne mogu da pogodim putanju (set path) tako da mi SYG Utility vidi foldere u kojima su mape. Skinuo sam sve i uradio kao sto je napisano na prvoj strani,
1- stavio skinuti folder Sygic sa dva foldera na root interne memorije
2- pokrenuo sygic_14.0.0_beta3cr i izasao iz instalacije
3- pokrenuo utility_syg
4- Stavio na manuelno pa promenio putanju na: /Internal storage/Sygic/ pa na: /storage/Internal storage/Sygic/ i neznam sta još, u glavnom kada izadjem iz tog podesavanja imam crtice na mestima gde treba da pise NQ i TT
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.557
Sygic 14.0.1.
screenshot2014-04-09-15-.png

APK можете преузети на првој страни.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.557
Hteo bih da se zahvalim svima na učešću u raspravi, mada svoj problem nisam nasao. Nedavno sam updateovao sistem na kit-kat i kazu da sve sto se instalira na externu karticu neće da radi. Sad ja pokusavam da instaliram na internu ali nikako ne mogu da pogodim putanju (set path) tako da mi SYG Utility vidi foldere u kojima su mape. Skinuo sam sve i uradio kao sto je napisano na prvoj strani,
1- stavio skinuti folder Sygic sa dva foldera na root interne memorije
2- pokrenuo sygic_14.0.0_beta3cr i izasao iz instalacije
3- pokrenuo utility_syg
4- Stavio na manuelno pa promenio putanju na: /Internal storage/Sygic/ pa na: /storage/Internal storage/Sygic/ i neznam sta još, u glavnom kada izadjem iz tog podesavanja imam crtice na mestima gde treba da pise NQ i TT
Важно је да ти у фолдерима стоје датотеке maps у којима пише, за navteq: maps_nq а заtomtom:maps_tt. Такође, на фолдерима за мапе (и мени није хтело да ради) да пише maps_nq, односно, maps_tt.
У Sygic program version (у оквиру utility_syg) штиклирај СТАНДАРД!
У Set SD Card path, путања где се налази фолдер Sygic.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
13
Uspeo sam da nadjem path - za sve korisnike xperie
Internal storage path je: /storage/sdcard0/Sygic
External storage path je: /storage/sdcard1/Sygic
Idemo dalje,
Sada je sve kao sto treba da bude samo što kada odredim mapu (TT ili NQ) iz Utilitija(utility_syg) umesto da pokrene navigaciju dobijam upozorenje da je ¨Downloading resource file from GooglePlay failed¨ (zato što je iskljucen Mobile data i WIfi ) Šta sad da radim? Unapred zahvalan, Radoje.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.557
Uspeo sam da nadjem path - za sve korisnike xperie
Internal storage path je: /storage/sdcard0/Sygic
External storage path je: /storage/sdcard1/Sygic
Idemo dalje,
Sada je sve kao sto treba da bude samo što kada odredim mapu (TT ili NQ) iz Utilitija(utility_syg) umesto da pokrene navigaciju dobijam upozorenje da je ¨Downloading resource file from GooglePlay failed¨ (zato što je iskljucen Mobile data i WIfi ) Šta sad da radim? Unapred zahvalan, Radoje.
Пробај са новопостављеним APK 14.0.1.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.557
Oбриши све и пробај поново?!
 
Natrag
Top