Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
vidio sam ja sve i kažem ti ja imam LG Magna sa lolipopom 5.0.1 i koristim isključivo mape nvteq upali skype i spojit će mo se i sve ću ti pokazati evo i ovako sa slikanjem
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-12-28-20-10-18.png
    Screenshot_2015-12-28-20-10-18.png
    61,7 KB · Pregleda: 47
  • Screenshot_2015-12-28-20-10-47.png
    Screenshot_2015-12-28-20-10-47.png
    125,3 KB · Pregleda: 40
  • Screenshot_2015-12-28-20-10-58.png
    Screenshot_2015-12-28-20-10-58.png
    57,5 KB · Pregleda: 41
  • Screenshot_2015-12-28-20-11-07.png
    Screenshot_2015-12-28-20-11-07.png
    58,5 KB · Pregleda: 38
  • Screenshot_2015-12-28-20-12-23.png
    Screenshot_2015-12-28-20-12-23.png
    101,7 KB · Pregleda: 40
  • Screenshot_2015-12-28-20-12-37.png
    Screenshot_2015-12-28-20-12-37.png
    101,6 KB · Pregleda: 36
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Ne mogu da instaliran Sygic 15.6.6 da radi sa NQ mapama. Sa TT mapama nema problema, Sygic (posle instalacije) "vidi" TT mape koje sam prethodno ubacio, a može i tako da downloaduje (lifetime licencse) mape koje trebaju.

Sa NQ mapama toga nema. Sygic (posle instalacije) "ne vidi" prethodno ubačene NQ mape, hoće da downloaduje TT Mape, ali ni njih posle "ne vidi".

System je Lollypop, i sve pokušavam na eksternoj SD kartici. Sve opisano što ne radi na verziji 15.6.6 radi ispravno na prethodnoj verziji 15.4.14 i nekim drugim verzijama.

Ima li neko rešenje. Hvala unapred.
Riješenje je da ponovo pokušaš dok ne uspiješ
i meni su se dešavale slične stvari,tj.da ne mogu da instaliram neku verziju iako sam je već bio prije instalirao bez problema
Znači sygic nekada tako poludi bez obzira da li je lollypop ili neka druga verzija
Pogledaj con.info prije i poslije instalacije,jer je moguće da napravi novi con.info
Osim toga se meni dešavalo da nakon instalacije sa google play-a napravi folder obb koji se nalazi u Android-data
Ako nađeš na njega obavezno izbriši
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
To definitivno kod mene ne radi tako.

Sygic sa TT mapama, koje sam prethodno skinuo downloaderom za mape, mogu da instaliram (folder Sygic) i na internoj SD karti i na externoj SD karti. Sygic "vidi" te mape i radi OK sa njima. Mogu i da dodam nove mape tako što ću ih iz Sygica downloadovati.

Sa NQ mapama nema toga. Sygic instaliran na internoj ili externoj SD karti "ne vidi" NQ mape (koje sam prethodno skinuo downloaderom). Mogu da downloadujem (iz Sygica) nove mape, ali samo TT mape. Sygic ni te mape "ne vidi", tako da istu mapu mogu da skidam 100 puta.

U Android/data/com.sygic.aura/files folderu i na internoj i na eksternoj SD karti nema ništa - prazan com.sygic.aura folder. Nisam video ni da pravi obb folder.

Sygic (ovaj Sygic i raniji koje sam instalirao) uvek pravi novi content.info kada ima vezu sa internetom preko wifi ili preko data. (Ako nema internet, ne pravi novi content.info.) Ovaj Sygic sa NQ mapama takođe pravi novi content.info, ali za TT (ne za NQ) mape.

Kod mene, dakle, ovaj Sygic "ne vidi" preinstalirane NQ mape, a takođe "ne vidi" content.info prilagođen za NQ mape. Hoće da downloaduje samo TT mape i "pravi" novi content.info za TT mape.

Mislim da tu nema pomoći, možda jedino da se čačka po android subfolderu u folderu Sygic.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.995
@lavaback
Probaj da nikakve mape ne skidas putem WiFi-a.
Napravi foldere za NT i TT mape i u njih ubaci content.info koje skines downloaderom.
Ako ti se u bilo kom od foldera sa mapama pojavi ili vec imas fajl - content.lic - brisi ga. On ti generalno aplikaciju "pretvara" u - trial.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
KKoji si ti APK skinio ako je iz trgovine onda ti neče raditi mislim hoće sa TT mapama ali sa NQ neće zato skini crackani APK
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
@lavaback
Probaj da nikakve mape ne skidas putem WiFi-a.
Napravi foldere za NT i TT mape i u njih ubaci content.info koje skines downloaderom.
Ako ti se u bilo kom od foldera sa mapama pojavi ili vec imas fajl - content.lic - brisi ga. On ti generalno aplikaciju "pretvara" u - trial.

Hvala za odgovor. Tako uvek i radim. Uvek brišem i .lyc i footprint fajlove, a i settings2.dat fajl iz android subfoldera. NQ i TT mape menjam prema potrebi, tako što aktuelne mape preimenujem u maps folder. Do sada sam 15.6.6 verziju probao sa content.info fajlovima koje šaljem. Ako ima neki peti content.info koji bi radio. molim te pošalji ga.
 

Prilozi

  • SygTrucks-content.txt
    520 bajta · Pregleda: 11
  • Syg1566content.txt
    799 bajta · Pregleda: 11
  • Syg201506-content.txt
    378 bajta · Pregleda: 7
  • Syg-Taxi-content.txt
    360 bajta · Pregleda: 7
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
KKoji si ti APK skinio ako je iz trgovine onda ti neče raditi mislim hoće sa TT mapama ali sa NQ neće zato skini crackani APK
Ja sam instalirao aplikaciju sa google play-a
aplikacija je skinula sve potrebne stvari
Uključio sam gps i aplikacija je utvrdila moj položaj
Nakon toga sam je deinstalirao,obrisao content.lic i ponovo instalirao sa krekovanim apk.fajlom
Kada sam se uvjerio da je sve o.k,folder Maps preimenujem u maps_tt,i napravim još folder maps gdje ubacujem sve
što je vezano za navteq mape
Kod mene je ovako:
con.info+con.licence navteq mape
Kod:
http://www.mediafire.com/download/t0j95qiatx8pedt/con_info_i_lic.rar
con.info+con.lic tom tom mape
Kod:
http://www.mediafire.com/download/eohaxen015yodrv/con_info__con_lic.rar
veličina wcl foldera kod tt mapa je oko 35 mb,a kod navteqa oko 96 mb
Razlozi zašto ponekad moram instalirati sa google play-a su upravo ovakve prirode
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.995
Hvala za odgovor. Tako uvek i radim. Uvek brišem i .lyc i footprint fajlove, a i settings2.dat fajl iz android subfoldera. NQ i TT mape menjam prema potrebi, tako što aktuelne mape preimenujem u maps folder. Do sada sam 15.6.6 verziju probao sa content.info fajlovima koje šaljem. Ako ima neki peti content.info koji bi radio. molim te pošalji ga.

Evo ti content.info za NT i TT mape-
 

Prilozi

  • content_TT2015.09.zip
    401 bajta · Pregleda: 19
  • content_NT2015.12.zip
    425 bajta · Pregleda: 13
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Evo ti content.info za NT i TT mape-

Ovo je skoro OK, sa content. info fajlovima koje si poslao. Kažem "skoro" jer:

1. Ako posle instalacije Sygic startujem sa NQ mapama (i bez WiFi) on "vidi" mape koje imam i radi OK sa njima. Ako uključim WiFi on skine neki svoj content.info, zameni postojeći content info i ne ide dalje dok ne skinem i neku mapu - to bude TT (a ne NQ) mapa. Posle toga "vidi" NQ mape i radi OK kao i pre, ali ne vidi TT mapu koju je malopre skinuo. NQ mape rade i dalje OK, mada su u content.info (koji je napravio) nabrojane samo TT mape. Nije mi dakle jasno kako NQ mape "rade" i dalje, ako su u content.info samo TT mape. Weird!

1. Ako Sygic startujem sa TT mapama, on ne ide dalje dok ne ujključim WiFi. Tada skine svoj content. info i ne ide dalje dok ne skinem neku TT mapu. Posle toga "vidi" i tu mapu koju sam skinuo i ostale TT koje su već bile u folderu maps pre startovanja. Dalje radi OK.
 
Natrag
Top