Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Evo da javim obrisao sam čisti Sygic sa SD kartice i ostao je onaj što je mobitel sam instalirao u SD kartica, Android/data/com.sygic.aura/files/Sygic i sve radi bez greške.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
to ja i ne koristim jer kod mene nema vajde od TT mapa samo dolaze u obzir navteq mape
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Ne mogu da instaliran Sygic 15.6.6 da radi sa NQ mapama. Sa TT mapama nema problema, Sygic (posle instalacije) "vidi" TT mape koje sam prethodno ubacio, a može i tako da downloaduje (lifetime licencse) mape koje trebaju.

Sa NQ mapama toga nema. Sygic (posle instalacije) "ne vidi" prethodno ubačene NQ mape, hoće da downloaduje TT Mape, ali ni njih posle "ne vidi".

System je Lollypop, i sve pokušavam na eksternoj SD kartici. Sve opisano što ne radi na verziji 15.6.6 radi ispravno na prethodnoj verziji 15.4.14 i nekim drugim verzijama.

Ima li neko rešenje. Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
ima imaš djelova koji su otišli na uređaj sve obriši sa uređaja što se tiče sygica napravi restart i onda pokreni sygic mora prebaciti on sam cjelu instalaciju na SD karticu u Android i dalje gore sam opisao gdje i onda će raditi samapama i licencama koje ti ručno staviš.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
ima imaš djelova koji su otišli na uređaj sve obriši sa uređaja što se tiče sygica napravi restart i onda pokreni sygic mora prebaciti on sam cjelu instalaciju na SD karticu u Android i dalje gore sam opisao gdje i onda će raditi samapama i licencama koje ti ručno staviš.

Podrazumeva se da pre instalacije i startovanja Sygica sve obrišem i na internoj i eksternoj SD kartici. Pokušao sam da ga startujem sa interne SD kartice. Ne radi ni tako - šaljem sliku iz koje se vidi da je pored NQ mape za Srbiju skinuo i TT mapu za Srbiju. Sve, dakle isto, kao što sam napisao u prethodnoj poruci.

Ako tebi rade NQ mape, pošalji content.info fajl iz maps foldera za NQ mape. Pokušaću da ga startujem sa tim.Screenshot01.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
obriši sve od TT mapa mora biti wcl isto od nt mapa isključi internet dodaj u mapu ovaj content i probaj i da li ti je kad si pokrenuo navigaciju prebacivalo nešto ako je onda otiđi u na SD kartici mapu Android/data/com.sygic.aura/files/Sygic i tu u tom Sygicu mora biti sve isto kao i ovome što je direkt na SD kartici i mora raditi ako proradi onda ovaj Sygic što je direkt na Sd kartici možeš obrisati,ako ne bude radilo ako hoćeš spojit će mo se preko Teamwiewerw i napravit ću ti za kontakt koristi skype a ja sam na skype mirkeclj
 

Prilozi

  • content.zip
    454 bajta · Pregleda: 18
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
obriši sve od TT mapa mora biti wcl isto od nt mapa isključi internet dodaj u mapu ovaj content i probaj i da li ti je kad si pokrenuo navigaciju prebacivalo nešto ako je onda otiđi u na SD kartici mapu Android/data/com.sygic.aura/files/Sygic i tu u tom Sygicu mora biti sve isto kao i ovome što je direkt na SD kartici i mora raditi ako proradi onda ovaj Sygic što je direkt na Sd kartici možeš obrisati,ako ne bude radilo ako hoćeš spojit će mo se preko Teamwiewerw i napravit ću ti za kontakt koristi skype a ja sam na skype mirkeclj


Hvala za content fajl. Isti takav fajl i ja koristim. Probao sam ponovo sa NQ mapama i mništa se ne "prebacuje". Vidi slike dole. Sygic 15.6.6 jednostavno ne vidi NQ mape, niti ih downloaduje. Sa TT mapama sve to radi.

Ponovo sam na internoj SD kartici instalirao Sygic i on je uredno downloadovao android i ostale subfoldere, a zatim i TT mapu Srbije i sve to radi na internoj kartici - vidi sliku scr02. Na slici scr03 možeš videti da je folder Android/data/com.sygic.aura/files/ koji pominješ prazan.

Iz svega zaključujem da je OS na tvom telefonu KitKat, a ne Lollypop,i da to na Lollypop-u radi drugačije.

Pitam zato: da li nekome radi ovaj Sygic 15.6.6. sa NQ mapama na Lollypop operativnom sikstemu??
 

Prilozi

  • scr03.jpg
    scr03.jpg
    9,4 KB · Pregleda: 24
  • scr02.jpg
    scr02.jpg
    16,9 KB · Pregleda: 25
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Pa normalno da radi mape nq ne možeš da skidaš sa navigacijom kao tt, nego ih skineš na komp i onda prebaciš u mobitel a skida se sa mapdownloaderom koji ima u ovoj temi malo ispred.
 
Natrag
Top