Sveto Trojstvo

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ujedno, postavljao sam klipove o tome šta je i kako Ellen G White verovala o Isusu.

I kušač je citirao tako Bibliju Isusu, kao i ti riječi EGV.

Ne sramotim ja nikoga, ponajmanje Istinsko Pravoverje.

Pravovjerje, a ovamo haos i beznađe.

dovoljno je svakome da bez verovanja da je ona "manje svetlo" uporedi šta veruju ne samo Crkva nego i Sola Scriptura sa njenim tvrdnjama pa da vidi koliko je ona stvarno verovala u istog Hrista kao i oni,

Opet projekcija.

Ujedno, postavljao sam klipove

Jakog arg. da stvarno mi nemamo klipove.

Vi vjerujete u Pedesetotrojstvo, set više bogova.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kad bismo se mi polomili sramoteći ih, ne bismo ih ni blizu osramotili koliko oni sami sebe sramote.

Dovoljan je samo primer onog kvazi doktora, zatim "biseri" ispali ispod suknje "vesnice" pa da svi iole normalni vide o kakvom je kultu reč.

Iskreno, sve sam bliži tome da se ne borim, nego da ih prepustim njihovom "bogu" sotoni koji ih jedva čeka, onako "pravedne", ali ovo postaje lično, a to oni i hoće, da bi se se lukavo, kao i otac im predstavljali kao mučenici. Sreća je njihova da se samo sramote i valjaju u svojim lažima. Da su se sreli licem u lice sa Mojsijem, letelo bi kamenje za ono što je njihova "vesnica" govorila, ovako su samo osramoćeni.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Trojstvo katolika i pravoslavaca je Papa, biskupi i Marija za katolike, za pravoslavce vladika, sveštenik i Marija.
 
Natrag
Top