Sveto Trojstvo

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
I opet ćeš da širiš istinu ljepo od tebe

Stvarno lepo. Nego kako da je lepo, samo postoji jedna mala kvakica. To što će on navodno širiti, a o njemu se radi, jer niti jedan drugi čekalac ovde na forumu to ne radi sem njega, je ono što je on tvrdio, ne mi. Mi smo samo istinom odgovarali na njegove budalaštine.

On je negirao Devičanstvo Bogorodice Blažene Djevice Marije, on je tvrdio da je Isus začet ljudskim putem, a ne mi. On je tvrdio da je Trojstvo omega otpad, a ne mi, on tvrdi da veruje u nekakvo trojstvo (a laže, ne veruje nego nas vuče za nos) a ne mi. On tvrdi da je obrazovan i time se hvali, a ne mi.... Mislim, obrazovan toliko da ne zna razliku između procesa vrenja i procesa varenja (valjda ga je zavela sličnost naziva).... lista je podugačka. Tako da, ako je i mislio da će nas ismejati, a to mu je i namera, takav mu je duh (njegov omiljen argument) ismejaće samo sebe, osim ako to ne kopira i širi dalje kod ljudi istog mentalnog sklopa. Tu onda i može imati uspeha, jer i njima fali po neki kod u CPU....

Da ne dužim. Neka mu se OTAC, SIN i DUH SVETI SMILUJE, pa da mu vrati ono što mu nedostaje.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
, on je tvrdio da je Isus začet ljudskim putem, a ne mi.

Eto koliko lažeš, budi sada pošten pa pokaži gdje sam to tvrdio.

A sa ovim otkrivaš da bi ti volio da sam ja to rekao i da to mislim.

Naarvno da nećeš naći.

Da ne dužim. Neka mu se OTAC, SIN i DUH SVETI SMILUJE, pa da mu vrati ono što mu nedostaje.

A tebe će Bog da kazni za iznošenje laži. Da li sada dok si živ ili po vaskrsnuću ali onom drugom nakon 1000 godina.

On je tvrdio da je Trojstvo omega otpad,

Ne znaš ni šta sam tvrdio.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ne nije iz inata , kako se naljućeni može ponovo naljutit

Ako ti neveruješ u Trojstvo nemoj optuživat druge.
Ako tvoji bogovi izgledaju ovakoPogledajte prilog 112464 samo veruj tkoti brani

Nemoj antonija, nije lepo, sada će opet da kopira i da za pojas zadene. Izgleda da ga njegovi nisu dovoljno tukli biblijom po glavi, a možda su koristili i Clear Word pa je rezultat ovakav kakav je.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nemoj antonija, nije lepo, sada će opet da kopira i da za pojas zadene. Izgleda da ga njegovi nisu dovoljno tukli biblijom po glavi, a možda su koristili i Clear Word pa je rezultat ovakav kakav je.

Selo gori dok se Šone češlja, nešto vam slabo Trojstvo pomaže, na vi nemate Trojstvo imate više bogova za sve vaše potrebe.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sveto Četvorojstvo KC su Trojstvo i Marija.

Tačnije Izida ili Semiramida, ime Marija je samo uvedeno a obožavanje šaganskih boginja je ostalo isto.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Sveto Četvorojstvo KC su Trojstvo i Marija.

Tačnije Izida ili Semiramida, ime Marija je samo uvedeno a obožavanje šaganskih boginja je ostalo isto.
Zar bi Bog odbacijo ,i napustijo ženu koju je odabrao za Majku svog Sina? Zar ju Bog nije volio više od svega? Kako ti možeš vjerovati u to da nas Krist ljubi, ako ne bi On ljubio svim srcem i svoju majku? Ako nije ljubijo svoju majku ( kako ti tvrdiš) ,dali onda ima u Njegovom srcu mjesta za ljubav prema nama ?
Ja štujem Isusovu majku upravo zato jer je Njegova majka, ako je ti neštuješ , nemoje barem ponižavat . Tu što lupetaš bezveze dase mi klanjamo kipu ne drži vodu. Mi ne govorimo daje ona božiza , tonam vi pripisujete, ona nije nikakva božica, niti nije otkupila nas od grijeha (to je Isus učinio)
Mi je štujemo kao majku , štujemo je kao Kraljicu neba, ujedno štujemo Krista koji ju je proslavio u Nebu, ona je nama uzor vjere , a čovek bez vjere je ništa.

Majka Kristova zaslužuje naše poštovanje jedino zato jer čitavim svojim bićem upućuje na Krista
 
Natrag
Top