Sveto Trojstvo

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Zar bi Bog odbacijo ,i napustijo ženu koju je odabrao za Majku svog Sina? Zar ju Bog nije volio više od svega? Kako ti možeš vjerovati u to da nas Krist ljubi, ako ne bi On ljubio svim srcem i svoju majku? Ako nije ljubijo svoju majku ( kako ti tvrdiš) ,dali onda ima u Njegovom srcu mjesta za ljubav prema nama ?
Ja štujem Isusovu majku upravo zato jer je Njegova majka, ako je ti neštuješ , nemoje barem ponižavat . Tu što lupetaš bezveze dase mi klanjamo kipu ne drži vodu. Mi ne govorimo daje ona božiza , tonam vi pripisujete, ona nije nikakva božica, niti nije otkupila nas od grijeha (to je Isus učinio)
Mi je štujemo kao majku , štujemo je kao Kraljicu neba, ujedno štujemo Krista koji ju je proslavio u Nebu, ona je nama uzor vjere , a čovek bez vjere je ništa.

Majka Kristova zaslužuje naše poštovanje jedino zato jer čitavim svojim bićem upućuje na Krista

Naravno da je ne bi odbacio, svaka pomisao na to je u najmanju ruku blasfemična, jer Boga predstavlja kao nekoga ko iskorištava ljude. A to ne samo da nije slučaj nego je i u totalnoj suprotnosti sa onim kako Boga opisuje Biblija.

Antonija, ne veruje on da nas Krist ljubi, on veruje da Krist ljubi zakon, i poštovaoce istog, a to nije Hrišćanska ljubav, bezuslovna, nego uslovljavanje i predstavljanje Krista kakav On nije. Teologija im je totalno pogrešna, apostatska.

Uostalom zašto se ti njemu uopšte pravdaš i pojašnjavaš bilo šta. Za njega i njegovu degenerisanu "teologiju" mi smo sinovi i kćeri kurve, a kako je Marija majka Crkve, znači da je ona za njega bludnica. No, u svojoj satanom opsednutoj duši koje i nema, on ne zna da Marija jeste Theotokos - Bogorodica, Majka Crkve i zagovornica naša.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Uostalom zašto se ti njemu uopšte pravdaš i pojašnjavaš bilo šta. Za njega i njegovu degenerisanu "teologiju" mi smo sinovi i kćeri kurve, a kako je Marija majka Crkve, znači da je ona za njega bludnica. No, u svojoj satanom opsednutoj duši koje i nema, on ne zna da Marija jeste Theotokos - Bogorodica, Majka Crkve i zagovornica naša.

Opet kažem, ima adventista koji svašta rade, i oni koji nisu loši ,i pošteni su
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Darth, mozda bi bilo monogo bolje da nam ti kazes u ta ti verujes, ako i bilo u sta verojes, a pitaj druge kako i u sta oni veruju?
Ovako lupas kao Maksim po trnju, bez ikakve svrhe i koristi.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Djela, djela. Samo djela dokazuju ko u kakvog Boga vjeruje.

Koja djela? Tvoj jed i čemer? Tvoj shabat? Jesu li to djela koja dokazuju išta? Nisu.

Ovako lupas kao Maksim po trnju, bez ikakve svrhe i koristi.

Ja sam gospodine već više puta napisao u šta verujem i kako verujem. Nema svrhe da ja vama ponavljam. Uzgred, sve što napisah i postavih, a što vas je izazvalo da me opet vređate, stoji. Uporedite malo šta je vaš sabrat po shabatu Laodikeja (valjda po Laodikejskoj crkvi i Apokalipse, vaše opsesije) napisao i rekao. Pa razmislite malo o tome. Reći da su muslimani, klanjaoci kupler majstora (da kupler majstora i prevaranta) bolji Hrišćani od Hrišćana, je apostaza, jer klanjaoci alaha, koji ako nije Muhamedov alter ego onda je sam Satana, negiraju Božanstvo Isusa. Dakle nikako ne mogu biti bolji Hrišćani od Hrišćana.
Ujedno nije prvi put da vi adventisti reagujete uvređeno kada se negativno pomenu muslimani i njihova "religija", dok kada se pljuje po Hrišćanstvu vi tu ne reagujete uvređeno. Da ne baštinite možda i Ishmaela, navodnog pretka trgovca kamilama onog koji u slobodno vreme beše secikesa, pedofil i krvolok, poznatijeg kao "vesnik" "ponosnog i prevaranta nad prevarantima"? Nije vam Isak dovoljan? Ili možda u navodnim potomcima Ishmaelovim vidite saveznike, braću čak?

Eto "djela" koje vaš brat po shabatu stalno pominje. To su dakle ta vaša djela.

Pa neka su vam. Po njima će vam pravi Bog i suditi.

Dok milioni nevinih žrtava "religije" na čiji pomen u negativnom kontekstu adventisti padaju u sablazan i vređaju se, vrište za pravdom, dotle se oni koji bi da se nazovu Hrišćanima, svete i podržavaju to mučenje, sve tvrdeći da tako treba jer se ne poštuje "biblija" i shabat. Još mučitelje nazivaju pravim Hrišćanima....

Sude, presuđuju, a vlasti za to nemaju. Misle da poznaju karakter Boga, a ne poznaju ni svoj, jer da ga poznaju UPLAŠILI BI SE od samog pogleda u ogledalo.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
U koje vi vjerujete Trojstvo, nebiblijsko da sa puno svetaca, pardon bogova.

A u koje ti Trojstvo onda verujes bas me zanima kada si ga ovde nazvao OMEGA OTPADOM???

Za vas je nebitno da li vjerujete u Trojstvo ili ne kada vam je predstava o Božjem karakteru izokrenuta.

A ti znas karakter Boga, tebi je on "kruti sudija" koji sedi na stolici i samo se nesto zali kezi ruga i upire prstom u ljude. Ti ga savrseno oponasas!
 
Natrag
Top