Stradanje vjernika. Kako da znamo da li su ljudi stradali za Hrista ili nisu?

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Da nije, ne bi prijavljivao i govorio da smo te uvredili, nisi spreman podneti patnju za Bozju rec! Suvise si ponosan kad neko udari na tvoju licnost, to pokazuje da te vodi ego a ne Sveti Duh!

Kukaju za uzimanje hramova (idola) a ovamo kao stradali za Hrista. Da ste stradali za Hrista ne bi sada kukali u CG, a kukate što ste stradali.

Naravno stradali ste za svoj gordi Ego.

Vi dana jednog niste stradali osim verbalno kao ti ovde, i za to kukas!

Da si ti u pravu onda ne bi bila opcija report.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Kukaju za uzimanje hramova (idola) a ovamo kao stradali za Hrista. Da ste stradali za Hrista ne bi sada kukali u CG, a kukate što ste stradali
Da ti stradas za Hrista ne bi ovde kukao moderatorima i zalio se na vredjanje! Ne bi prijavljivao nase postove da nam brisu nego bi hvalio Boga sto stradas! Znaci da ne stradas za njega, a ne strada ni tvoja HAC jer ste vi i Trojstvo usvojili samo da vas ne bi zvali kultom i sektom!

Ni sektom necete da se nazovete u ime Hristovo, a hocete da primite hvalu od sveta, pa se prilagodjavate! Tako i ti novac ocekujes od svog boga - sotone!!!

Da si ti u pravu onda ne bi bila opcija report.
Opcija report nije za Hriscane koji bi da stradju za Hrista!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Da ti stradas za Hrista ne bi ovde kukao moderatorima

zato ovde imamo opciju report kao i na celom forumu.

i zalio se na vredjanje!

Naravno tvom srcu je bitno što sam se ja žalio, a ne što si ti vređao.

Ne bi prijavljivao nase postove da nam brisu nego bi hvalio Boga sto stradas!

I opet sam i opet ću.

Znaci da ne stradas za njega, a ne strada ni tvoja HAC jer ste vi i Trojstvo usvojili samo da vas ne bi zvali kultom i sektom!

Mi ćemo tek da stradamo od vas takvih kao ti.

Ni sektom necete da se nazovete u ime Hristovo, a hocete da primite hvalu od sveta, pa se prilagodjavate!

Pa mi i nismo sekta, nego vi. Jesmo od vas što je dobro, a vi ste sekta od Biblije i Boga.

Opcija report nije za Hriscane koji bi da stradju za Hrista!

To ti rekao.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
zato ovde imamo opciju report kao i na celom forumu.
Jedno je sto postoji opcija a sasvim drugo je podmuklo koristiti opciju da se resis oponenata kao sto ti radis!

Naravno tvom srcu je bitno što sam se ja žalio, a ne što si ti vređao.
Ti si vredjao sve redom ne samo mene. A ja sam rekao da si to ti, i citirao bibliju koja takve kao ti opisuje pogrdnim imenima! Ako tebi smeta biblijski ukor to je tvoj problem, a to prijavljivati je neposteno, jer ti neprestano koristis pogrdne izraze iz biblije za nas, svi vi nazivajuci crkvu "kurvom"! I onda ti smeta kad se vas nazove pravim imwlenom, ili kad Taramana kaze za vasu prorocicu da je "vestica" pa prijavljujete to, a vi papu zovete "djavolom"!

I opet sam i opet ću.
Samo ti prijavljuj, nista ti ne vredi ,neces nas oterati niti pobediti. Samo sebe kompromitujes!

Mi ćemo tek da stradamo od vas takvih kao ti.

Bojim se da vec ne sanjas kosmare, kako ti katolici sa krstevima isteruju besove!

Pa mi i nismo sekta, nego vi
Dokaz da vi ne zelite da stradate za Hrista! Sta ti smeta naziv sekta ako je Hristos rekao da ce vas zvati "pogrdnim imenima njega radi?"

Ali vi ne stradate zbog njega, zato se i bunite kad vas zovu sekta!

A ti sto kazes sve nebuloze!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ti si vredjao sve redom ne samo mene. A ja sam rekao da si to ti, i citirao bibliju koja takve kao ti opisuje pogrdnim imenima! Ako tebi smeta biblijski ukor to je tvoj problem, a to prijavljivati je neposteno, jer ti neprestano koristis pogrdne izraze iz biblije za nas, svi vi nazivajuci crkvu "kurvom"! I onda ti smeta kad se vas nazove pravim imwlenom, ili kad Taramana kaze za vasu prorocicu da je "vestica" pa prijavljujete to, a vi papu zovete "djavolom"!

ja koliko vidim samo ti vređaš, čak ni Slap ne vređa direktno, on je katolik pa je lukaviji.

Naravno da ću da nazovem kurvom kada to i jeste. Da niej Taramane vi bi išli njegovim putem. Ali on vas je otreznio što se kaže.

Ali ste u srcu isti kao i on koji je imao eksploziju besa.

Samo se suzdržavate jer ste na forumu.

Samo ti prijavljuj, nista ti ne vredi ,neces nas oterati niti pobediti.

TO je vaš motiv a ne moj.

Bojim se da vec ne sanjas kosmare, kako ti katolici sa krstevima isteruju besove!

ne trebam da sanjam to će da bude. Produkt lažne religije koja manipuliše svojim vernicima. Vi Kainovi sinovi će te pokazati svoje lice kada bude vreme za to.

Već ste ga pokazivali.

Dokaz da vi ne zelite da stradate za Hrista!

Pa mi ne kukamo imao snimak kada nam prevrćete tezge a ljudi se smeju, tako nećemo ni za ubijanje koje ćete nam raditi.

Vi Kainovi sinovi.

Sta ti smeta naziv sekta ako je Hristos rekao da ce vas zvati "pogrdnim imenima njega radi?"

Čuj da mi smeta, pa meni je drago smo sekta od vas.

Ali vi ne stradate zbog njega, zato se i bunite kad vas zovu sekta!

Ko se buni nema ništa bolje nego biti sekta od vas.

A ti sto kazes sve nebuloze!

zato ja danas osnivam grupu a ne vi.
 
Natrag
Top