Stradanje vjernika. Kako da znamo da li su ljudi stradali za Hrista ili nisu?

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Tek ću od vas.

Nemoj samo da sanjas kosmare kako katolici dolaze sa krstovima da ti isteruju besove! Tvoja prorocica je jadna to sanjala..

Zato će vam se uzeti idoli. Zbog poganog jezika

Poganstina je na tvom jeziku!

Sad bi trebalo ja da kazem kako ti 'uzimas moje argumente', a to stalno radis, krades tudje, kao i otac ti djavo i prorocica EGW!

i neka će, e baš se radujem da sve ode u prah

Znamo mi da se ti radujes nasoj propasti, to je tvoje evandjelje! Ti nista drugo i ne umes nego da se radujes zlu! Takvog si duha! I onda kazes 'vi progonjeni'? Malo sutra!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Nemoj samo da sanjas kosmare kako katolici dolaze sa krstovima da ti isteruju besove!

Vi imate košmare od stradanja, što je dokaz da niste stradali za Hrista nego za svoje idole i crkvu.

Poganstina je na tvom jeziku!

Naravno da je za tebe poganština istina Biblije.

Sad bi trebalo ja da kazem kako ti 'uzimas moje argumente', a to stalno radis, krades tudje, kao i otac ti djavo i prorocica EGW!

Imaš arg. ali nemaš dokaze.

Znamo mi da se ti radujes nasoj propasti,

Opet projekcija.

Ti nista drugo i ne umes nego da se radujes zlu! Takvog si duha! I onda kazes 'vi progonjeni'? Malo sutra!

Mi ćemo tek budemo od vas da se ispuni Pismo, a vi što ste bili progonjeni ne znači ništa.

Kuknjava vaša dokazuje da niste stradali za Isusa.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kuknjava tvoja moderatorima dokazuje da ne stradate za Boga rado a tvoja dela i rodovi su nikakvi, ne smes da odes u kinu da propovedas kinezima jer si kukavica, samo lamprdas!

Mire, pa oni su kuknjavom zbog Milerovog laganja i započeli svoju "misiju", tako da se njegovo kukanje smatra delovanjem u korist sekte.

Da ide u Kinu? Zar je neko njega (njih) slao da misionare u Kinu??? Niko njega (njih) nije slao u Kinu, jer da jeste, morali bi da odu, a ne da ovde "fundamentališu" i glumataju apologete. Uostalom sve i da ga je neko slao u Kinu, nije se on samo prepao korona virusa, nego i delovanja Kineskih vlasti, one naime nisu uopšte naivne i mekane prema bilo kome, posebno ne prema sektašima iza kojih stoji SAD. Katolike i Pravoslavce guraju zatvore, ruše crkve, hapse sveštenike, muhamedance "Ujgure" šalju u koncentracione logore na prevaspitavanje i mentalnu indoktrinaciju (možda se toga poplašio).

Uzgred, njih nigde niko i ne progoni.
 
Natrag
Top