Stara licna karta

Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
309
Čitajući ove redove o identifikacionim brojevima i novom poretku,normalnom čoveku se diže koas na glavi..šta reći na sve ovo..po mom mišljenju da je ovom pitanju malo dato prostora u medijima..da se crkva nije dovoljno nametnula..i da celo ovo pitanje nije predstavljeno onako kako zaslužuje sa jedne strane a sa druge izaći sa konkretnim predlozima u rešavanju ovog problema...viđenje crkve kako da se prevaziđe ili kako da se reši taj problem ili da kolektivno cela država šrajkuje glađu...nije mi jasno...interesuje me vaše viđenje mogućnosti ne prihvatanja pasoša..ličnih karata..kartica..i dalji život..?wacko2:dntknw:
Ne postoji ama bas ni jedan nacin da se resi ovaj 'problem', koji je Biblija predvidela, i koji se mora ispuniti....
A o novom svetskom poretku i tome slicno imas masu korisnih emisija na internet koje bi mogla da pogledas....
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
Ne postoji ama bas ni jedan nacin da se resi ovaj 'problem', koji je Biblija predvidela, i koji se mora ispuniti....
A o novom svetskom poretku i tome slicno imas masu korisnih emisija na internet koje bi mogla da pogledas....
Hvala ti Jevrejin-e ali prosto nisam navikla da se prepustim životnoj kolotečini...ako se toliko viče ne prihvatiti ne lične karte..pa prosto svim tim vikačima postavljam pitanje kako??da idemo u brda svi?ili kako....??pogledaću te emisije ali se bojim da ću biti smućenija i uplašenija posle toga...
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
309
Hvala ti Jevrejin-e ali prosto nisam navikla da se prepustim životnoj kolotečini...ako se toliko viče ne prihvatiti ne lične karte..pa prosto svim tim vikačima postavljam pitanje kako??da idemo u brda svi?ili kako....??pogledaću te emisije ali se bojim da ću biti smućenija i uplašenija posle toga...
:) Nema razloga za strah! :roll:
Istina, to vreme je sve blize....potrebno je da se osposobljavamo za zivot u prirodi, da bi lakse sve to podneli....jer cim pocnu ucene, da se nemoze kupiti ni prodati, ko nema cip, licnu kartu ili bilo sta tome slicno, potrebno je da se izolujemo iz sistema i da samostalno zivimo......na veliku zalost malo ljudi pridaje tome znacaj....pa ce mnogi biti nespremni...
Sto se tice raznih emisija i dokumentaraca o tome....skoro sam pogledao digitalni andjeo 3, mislim da se tu digla prevelika panika, pa ti nebih preporucio njega da gledas da se ne plasis bez potrebe! smile3
Moj ti je predlog za pocetak da pogledas emisiju o 'zigu zveri' sa Miroljubom Petrovicem, gde je sve lepo objasnio....YouTube - Znaci sudnjeg dana 2 - Zig zvjeri 1.flv imas 4 dela.
Imas dobar dokumentarac Skrivena vlada ili Shadow Government....imas link za download na ovom forumu http://serbianforum.org/dokumentarni-filmovi/83975-shadow-government-2010-alex-jones.html Pa bi bilo lepo da ga odgledas. ;)

 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2010
Poruka
95
Ја сам извадио нову личну карту без чипа... Сматрам да није добро то што сам им дао своје биометријске податке, али од раније имају наше отиске прста, сада је додата и слика лица...

Верујем да је ово увод у жигосање, а то није тешко видети... Надам се да нисам погрешио узимањем ове личне карте... Чуди ме једино што црква још није донела одлуку у вези тога... Мора се одлучити јесу ли штетне или не...

Што се тиче личне карте без чипа, мислим да није лош избор, што никако не могу да кажем за пасош који може да се чита са даљине...

Одлазак у природу ће бити неизбежан уколико дочекамо то време...
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
309
Ја сам извадио нову личну карту без чипа... Сматрам да није добро то што сам им дао своје биометријске податке, али од раније имају наше отиске прста, сада је додата и слика лица...

Верујем да је ово увод у жигосање, а то није тешко видети... Надам се да нисам погрешио узимањем ове личне карте... Чуди ме једино што црква још није донела одлуку у вези тога... Мора се одлучити јесу ли штетне или не...

Што се тиче личне карте без чипа, мислим да није лош избор, што никако не могу да кажем за пасош који може да се чита са даљине...

Одлазак у природу ће бити неизбежан уколико дочекамо то време...
Ma nema cega da se plasis, ti u svakom trenutku mozes da ih odbacis i da odes da zivis u prirodi nezavisno od sistema. Oni ce posle izvesnog vremena poceti da ucenjuju, i to bi mogao da bude neki znak za odbacivanje tih dokumenata i samostalan zivot u prirodi.
 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2010
Poruka
95
Али ја кажем често и да не верујем у Бога мене би овај почетак увођења апсолутне контроле бринуо, а многи се и верници не обазиру на потенцијалну опасност...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ja mislim da moze da se dobije nova licna krata bez cipa.

Jos uvek imam staru LK i kad budem morala da vadim novu trazicu bez cipa.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Da, još uvek može da se dobije lična karta bez čipa, t.j., prilikom ''vađenja''l.k., pitaju te, da li želiš l.k.sa čipom ili bez čipa...

Toliko ima strahova u svetu, da je postalo besmisleno opterećivati se svim i svačim. Imam sve moguće kreditne kartice godinama, razne kartice za identifikaciju...''najnoviji pasoš'', jer često putujem i nemam nameru da se bilo čega odreknem, razmišljajući da će nešto loše moći da mi se desi...

Ja tako ne živim...Prosto, živim bez predrasuda i prilagođavam se društvu u kojem se nalazim...
Ljudi nestaju sa ulice sa sve dokumentima (bez obzira, da li su ''čipovana ili ne), nema pravila...Ništa nije sigurno...Samim tim što se svi nalazimo trenutno na netu, takođe predtsavlja ''potencijalnu'' opasnost...

I ne bih povezivala čipovanu ličnu kartu sa religiom, već sa zakonom...ako je neko zloupotrebi i ostaneš bez svog identiteta, odgovaraćeš policiji, a ne Bogu, njemu ćeš moći samo da se pomoliš za pomoć, ako budeš imao dovoljno vremena...:vorred:

Ne možemo se odupreti nečemu, što nam je nametnuto...ma koliko opasno bilo, život je pun iskušenja
zato ga i ''proživljavamo''...
 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2010
Poruka
95
Добро, али мораш имати на уму да кад једног дана не дај Боже дођемо у прилику да хоће да нам уграде чип у десну руку или чело или други вид обележавања, да је то чисто испуњење Јовановог Откровења из Светог Писма...

Па онда на основу критичког размишљања донесеш одлуку... Ово са документима је само увод. Следи вероватно обједињавање свих исправа у једну, а затим ...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
A šta mislite ako se uz pomoć nanotehnologije i mikroćipova ljudi uskoro budu liječili od svih bolesti - na način da više neće biti potrebne mučne operacije i dugotrajno uzimanje lijekova sa svim nuzpojavama, nego, sa tako ugrađenim mikroćipom, odete odgovarajućem stručnjaku - ljekaru, a on vam otkloni tegobe u roku od nekoliko sekundi?
 
Natrag
Top