Šta mislite o korisniku iznad?

Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
The Message : sanjalica,idealista,covek sa mnogo potencijala,neko ko mnogo obecava,i cije vreme tek dolazi,trenutno ga neke stvari opterecuju ali ce naci resenje,neko na koga se moze osloniti u zivotu,intuitivno prepoznaje dobre i lose ljude,nesebican,uvek spreman pomoci,da bi mu bio prijatelj moras imati slicne osobine ili izazvati njegovo divljenje,prijateljima oprasta mnogo toga ali granice postoje,posto sam kratko ovdje sa malo informacija,toliko za sad....
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Meni Neda Ukraden definitivno ima najupečatljiviji nick...:)
Mislim da je uvek zainteresovana za diskusiju bilo koje vrste....
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
5
ne gi poznajem
surprised.gif
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Podseca me na vrstu masine za sivenje - "singerica". Nisam bas upoznat sa njegovim/njenim "slucajem" .... :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
Meni Dum deluje kao veoma obrazovana osoba,nacitana,takticna,odmerena,sa velikim smislom za humor,u drustvu je veoma cenjena,neko cije se misljenje uvazava i u vecini slucajeva je presudno,lepotu duha smo upoznali kroz postove,s lakocom nametne svoje misljenje i cesto imamo osecaj da je bas to sto smo i sami mislili reci,vizionar i lider.Tako ako budemo birali lidera,kao sad u Crnoj Gori ja glasam za Dum....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Meni Dum deluje kao veoma obrazovana osoba,nacitana,takticna,odmerena,sa velikim smislom za humor,u drustvu je veoma cenjena,neko cije se misljenje uvazava i u vecini slucajeva je presudno,lepotu duha smo upoznali kroz postove,s lakocom nametne svoje misljenje i cesto imamo osecaj da je bas to sto smo i sami mislili reci,vizionar i lider.Tako ako budemo birali lidera,kao sad u Crnoj Gori ja glasam za Dum....

Samo malo, ovde se nešto ne uklapa...kada kažeš Dum, misliš na Dumspirospero? Jedino nju zovemo Dum :dntknw: :mrgreen:

A o tebi, ok si, sve više pišeš, voliš da pišeš, to je dobro, da ti se komentari ne svode na par reči i smajli. Svakom forumu su ovakvi članovi potrebni i dragoceni yes3
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Meni Dum deluje kao veoma obrazovana osoba,nacitana,takticna,odmerena,sa velikim smislom za humor,u drustvu je veoma cenjena,neko cije se misljenje uvazava i u vecini slucajeva je presudno,lepotu duha smo upoznali kroz postove,s lakocom nametne svoje misljenje i cesto imamo osecaj da je bas to sto smo i sami mislili reci,vizionar i lider.Tako ako budemo birali lidera,kao sad u Crnoj Gori ja glasam za Dum....
Jao Nedo, al' si me nakitilaaa....:blush: :)

Samo malo, ovde se nešto ne uklapa...kada kažeš Dum, misliš na Dumspirospero? Jedino nju zovemo Dum :dntknw: :mrgreen:
Šta reći...Uvek se nešto buni i ljubomoran je na ''tuđi'' uspeh...:mrgreen: He, he...

Death, odličan za diskusiju i ima smisla za humor....Ponekad me ''iznevira'', ali :lol:
Posvetila sam mu jednu strofu moje najnovije pesme na Zextri...:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Evo ja ću da malo bolje upoznam nove nove članove foruma, sa našom forumašicom Dum:

Čvrsta u teranju svog inata. :D Ima je na svakom delu foruma, i ja nju predlažem za forumskog vodiča. Ljubitelj turbo folk muzike i veliki poštovalac lika i dela Saše Popovića. :D Obožava emisije poput veliki brat, gledaj majku biraj ćerku, Farma. :D Gradi neki sopstveni svet na forumu, u kome je ona gospodar a mi njene sluge. :D Vrlo često ulazi u konflikte sa ostalim forumašima, a ne propusta priliku i da ih omaložava. :D Nemam baš reči hvale, za ovu forumašicu. :blum3:
 
Natrag
Top