Šta mislite o korisniku iznad?

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Na forumu već postoji tema šta mislite o nick-u i avataru,pa mnogi tu daju neko svoje mišljenje o korisniku koji je pisao pre njih - što je,svakako,promašaj u temi...
Elem,dodjoh na ideju da otvorim ovu temu gde će svako imati priliku da kaže šta misli o korisniku koji je pisao ranije! smile3
Dakle,avatar i nick ovde nisu bitni...nije ni potpis - samo iznesite svoje stečeno mišljenje o osobi iznad vas! :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Evo nesto se hoce da ja budem prvi... Pa
je osoba koja je uvijek spremna za salu, ponekad ozbiljan... ali uglavnom njegovi komentari su nekako na pravom mjestu u pravo vrijeme...
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Mislim da dečkonja poprilično vodi računa o svom izgledu. Ponekad dolazi do izražaja njegov ne*ebavajući stav,ali u suštini je OK lik!
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966

U pocetku mi je bila malo antipaticna, sada kako vreme odmice sve vise mi je simpa ... Ima lep smisao za humor, zna sta zeli i nema "dlaka na jeziku", to je ono sto mi se extra dopada kod zena ....

Sve u svemu, jedna sjajna dama dostojna paznje
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Erika......
Umiljato i simpaticno stvorenje...duhovita i drustvena..obozavam je ..jednom recju..moj favorit u svakom smislu te reci..:yea:
 
Natrag
Top