Spijuniranje racunara

Član
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruka
24
Mozda gresim ali ako preko starta udjem u All Programs pojavljuje se KGB Spy. I opcija brisanja. Pozz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
1
Zasto mi trazi sifru kad pokrenem iz winRar-a? Ne mogu da otpakujem da bi pokrenuo instalaciju.
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2012
Poruka
11
pozz ja imam problem sa ovim programom drug mi instalirao i kliknuo u samom programu neko oko i sakrila se ikonica i sam program kopam po komp i brisem instaliram ali mikako da se pojavi program.dajte rešenje sta da radim
 

mnn

Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
1
Koliko sam probao sve pronalazi i onesposobljava SpaywareTerminator ,Malwarebaytes...Probao sam Ardamax,Award,Refog...i svi su detektovani.No to nije problem kada je vaš računar u pitanju i kada proveravate manje informatički pismene koji misle da tasterom delete sve nestaje.A mogu reći da je ovakvih dobra većina.
Ima li ko noviju verziju Refoga koja radi ( zbog dodatnih opcija)?
 
Član
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2
Instalirao sam KGB monitoring i radio je super. Proveravam kllinca inace. Takodje sam stavio i sifru ali od danas mi stalno izbacuje da je sifra nije tacna. U cemu je problem? Sinoc sam zadnji put proverio i radilo je super.
 
Član
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2
Imam instaliran KGB monitoring i radio je super do danas. Ali odjednom mi izbacuje da sifra nije ispravna. U cemu je problem?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
linkovi su mrtvi

Zasto ne mogu da skinem program?? moze li neki konkretan link? hvala unapred

da li moze neki konkretan link ili tako nesto,preko ovog sto si okacio ne mogu da skinem...izbacuje kao da ima neka greska. hvala unapred

NIje vise moguce skinuti program?????

Postavljeni novi linkovi.....
 
Natrag
Top