Spijuniranje racunara

Član
Učlanjen(a)
16.11.2012
Poruka
4
da li boki71 mozes da mi kazes nesto o hard disk-u i ovom program da mozda ovak program lose utice na hard. plasim se da ga instaliram :(
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
da li boki71 mozes da mi kazes nesto o hard disk-u i ovom program da mozda ovak program lose utice na hard. plasim se da ga instaliram :(

U principu program ne steti hardu nimalo.....program kao i svaki drugi osim sto je nevidljiv (registrovana verzija) vec samo ima jedan otvoreni proces dok je aktiviran...klasican Keyloager.....Ocitava sve sto se kuca na tastaturi (kao i zvezdice kod raznoraznih sifri za logovanja) a moze se i podesiti da slika desktop neprimetno u pozadini na vremenski interval koji sam odredis.....ima jos puno funkcija te mogao bi se vratiti na sami pocetak teme i procitati mogucnosti ovog alata........
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruka
3
pozdrav svima.
instalirao sam ovaj sftver super je ,medjutim racunar mi izbacuje karticu da je instaliran stetan softver.
sta da radim .pozdrav.
inace radim sa win.7 na lap topu acer.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
pozdrav svima.
instalirao sam ovaj sftver super je ,medjutim racunar mi izbacuje karticu da je instaliran stetan softver.
sta da radim .pozdrav.
inace radim sa win.7 na lap topu acer.

Svaki Keyloager je u principu po svom sastavu i instaliranju kljuceva u registriu ,,navodno,, stetan softver iz poznatih razloga cemu on sluzi i koja mu je svrha.....Medjutim ja ga imam dve godine u raznoraznim verzijama i stete naravno nemam nikakve ....Na tebi je dalje dali ces ga zadrzati ili ukloniti.....
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2013
Poruka
1
ja sam instalirao sve po uputstvu,registrovao ali ne dozvoljava mi update tako da ne mogu koristiti program dok ga ne aktualizujem pa mi Boki objasni molim te kako da dodjem do aktuelne verzije.Hvala
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja sam instalirao sve po uputstvu,registrovao ali ne dozvoljava mi update tako da ne mogu koristiti program dok ga ne aktualizujem pa mi Boki objasni molim te kako da dodjem do aktuelne verzije.Hvala

instaliraj verziju iz posta broj 6 ove teme .....tamo imas serijal.....

GF67yr.png
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2013
Poruka
2
Sve je ovo full ali nigde nema link za download ovog programa ili se vaaram.Molim vas dajte mi link?Hvala :D
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2013
Poruka
2
Ljudi sve je ovo dobro i radi ali kako da upalim ovaj program kad iskljucim kompijuter?Ja uradim shift+ctrl+alt+k ali mi ne reaguje,a ne mogu da nadjem ikonu jer je nevidljiv.Molim vas nek mi neko da brz odgovor?Hvala :D
 
Natrag
Top