Spijuniranje racunara

Član
Učlanjen(a)
25.07.2013
Poruka
1
da li moram da instaliram i na tudji i na swoj komp ovaj program...i kako da ga pokrenem kada swe to uradim,unapred hvala...
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2011
Poruka
24
Imam instaliran KGB (objavio Boki 71 u poruci br. 5.) koji je bez problema radio vise od 2 meseca. Medjutim, pre nekoliko dana je prestao da radi, tj. ne beleži nijednu aktivnost. Interesuje me razlog i način otklanjanja ovog problema.
Srećnu Novu godinu želim svima na SF-u.
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
23
Dobar program, ali me interesuje dali ove sve podataka ostaje samo na moji racunar, potacno koliko je siguran.. dali sve ova podataka ne ide na klasicna spijunaza na drugom mjesto (server-zloupotrebu)...
Kakve su vase iskustva o koriscenje Refog keyloggera..hvala
 
Učlanjen(a)
09.06.2014
Poruka
1
Da li moze neko da mi pomogne? Instalirala sam ovaj program i radi samo desetak minuta i nakon tog vremena ja ne mogu vise da ga otvorim
 
Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruka
129
Hvala, isprobacu.
Nije lose imati ovaj program, nikad se ne zna kad moze zatrebati.
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Probao sam ovo ako moze pomoc..kako i na koji nacin da ga antivirus ne obrise...kad vidi ovaj mpk file obavezno ga obrise...radi kad se instalira ali cim ga pokrene drugi put antivirus ga obrise...stavljao sam u izuzetke i opet ga obrise...avg2015..kako sacuvati da ga antivirus ne obrise...pozz..
 
Učlanjen(a)
22.02.2015
Poruka
18
Nisam citao temu od pocetka..al jel ima tko "pozitivno" iskustvo s s ardamax keylogger?
 
Natrag
Top