Spijuniranje racunara

Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
Najbolje bi bilo da ko god instalira ovaj program da iskljuci antivirus kao ja,iskljucio ga pre nego sam instalirao ovaj program i nije mi zastekao sad radi kao svicarski sat:)))pokusajte i vi
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Ja sam koristio nekoliko ovakvih programa. Ovaj REFOG mi je najbolji i koristim ga na kućnom računaru, a drugi AWARD keylogger koristim na detetovom i podešen mi je da mi šalje izveštaje na mail koji gledam preko mobilnog kada nisam kod kuće.
U svakom slučaju, ne koristim ovo ni za kakvo hakovanje nikoga drugog i za ovo mi je jedino bilo i potrebno.

Postoji ovde jedan drugi problem. Verzija EMPLOYEE 4.2.1 mi ne radi uopšte sa slanjem mail-a na Gmail i Yahoo jer ne poseduje opciju za enkripciju SSL, pa sam morao da otvorim novi mail na AOL koji ovo ne traži. Drugo, verzija 4.2.1 koju ste ovde okačili ne registruje mi uopšte keystroke, iliti ono što se kuca na tastaturi, što je ustvari najbitnije. Kada to ne registruje, onda mi to i ne šalje na mail.
Imate li neku noviju verziju, recimo serija 5 ili 6? Ovu verziju 5 koju je okačio jedan član na strani 3 više ne postoji, tj. uklonjna je sa datog linka. Ako je neko skinuo dok je još bila tu, može li mi poslati ključ na PP, a ja ću se već snaći da je negde nađem kao TRIAL.
Inače, imam iskustva oko podešavanja, pa pitajte nešto ako vas zanima, pokušaću da pomognem.

Hvala puno.

Verzija REFOG 4.2.1 Emplyee kod mene radi i detektuje kucane znakove na tastaturi (keystroke). Ne bih znao u čemu je problem. On to automatski radi, jedino se moze "stiklirati" da u tom izvestaju pokazuje izbrisane znakove i one koji se ne "stampaju".
Tacno je da nece da salje izvestaje na gmail i slicno. Medjutim, prihvata preko naloga zvanicnog provajdera, npr "Oriontelekom", a onda se sa naloga Gmail podesi preusmeravanje poste, tako da svi izvestaji sa zvanicnog naloga idu na Gmail.
Sve ovo funkcionise besprekorno.
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
5
REFOG v.4.2.1

Malo mi je čudno što beleži posećene sajtove, clipboard sadržaj i computer activity, a kucanje i screenshot-ve ne beleži. Imam antivirus AVG koji je prijavio virus pri instalaciji ali sam u njemu posle toga naknadno uključio da dozvoli rad sa ovim programom i sad se startuje normalno. Delivery funkcija takođe radi bez problema, ali dobijam samo ono što je ubeleženo gore pomenuto. Pokušaću da ga deinstaliram i instaliram ponovo sa potpuno isključenim AVG-om. To ako nije, onda ne znam šta je. Inače, imam Win XP SP3.
Ne bih uzimao druge logger-e jer su puni virusa i mnogi ne rade kako treba, pa bih zato zadržao ovaj i zato mi je stalo da ga osposobim da radi.
Inače, primetio sam da na slabijim mašinama ume jako da koči kompletan rad računara. Ako vam se ovo dešava da znate zašto je.

Da li neko zna zašto UPDATE programa neće da radi?
 
Učlanjen(a)
19.10.2011
Poruka
3
MPK.exe su inace keylogery!!! Uzimaju vam vase sifre podatke bankovne racune. zato ga svaki dobar antivirus prijavi! :) preporuka je da se ne instalira ali ima programa koji antivir prijavi kao keyloger a da nisu oni koji se mogu zloupotrebiti. mada svako ide na svoj rizik! :):stupid:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
5
Instalirao sam verziju 4.2.2 i sada registruje keystroke i screenshot-ove, ali ne registruje websites visited. Konfigurisao sam e-mail slanje i ono takođe radi besprekorno. E pa mora nešto da ne radi. Update programa obavezno isključite, jer ako se program ažurira više vam ne važi registracija već prelazite u TRIAL koji traje 3 dana.
Bezveze je što nema funkciju da beleži screenshotove samo kada se klikne mišem kao što imaju neki drugi kejlogeri, nego automatski pravi slike na vremenski period koji sami zadate, a može se podesiti na najmanje vreme od 1 min, što je takođe bezveze. Za taj 1 minut mogu se otvoriti i zatvoriti nekoliko strana a da kejloger to ne snimi.
I naročito je bezveze što šalje e-mail non stop na zadati vremenski interval, imalo ili nemalo šta da se šalje, tako da ako se ne radi ništa na kontrolisanom računaru, sa njega stiže gomila praznih izveštaja.
Zato kod AWARD-a ima opcija: dont send log file when computer is in idle ili make screenshot only when mouse clicked.
Ali zato opet AWARD ima glupost jer šalje log fajl u retkom formatu MS MHTML koji ne može da se očitava na mobilnim telefonima, već samo na kompu i to jedino u IE. Zato sam ga i deinstalirao i prešao na REFOG.
Baš bezveze, to ti je kao ono, imaš konzervu ali nemaš ključ za otvaranje. Posle nađeš ključ ali si izgubio konzervu.
I dalje sam u potrazi za nekim logerom koji ima sve ove funkcije zajedno...
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Ne znam, kod mene ovaj program radi besprekorno. Imam ga instaliran na Windows 7, tako da ne znam kako se ponaša na XP platformi.

I naročito je bezveze što šalje e-mail non stop na zadati vremenski interval, imalo ili nemalo šta da se šalje, tako da ako se ne radi ništa na kontrolisanom računaru, sa njega stiže gomila praznih izveštaja.

Što se tiče definisanja vremena isporuke na mejl, nebitno je da li ce vam slati mejl na svakih 5 ili 15 minuta. Ukoliko se šalje na kraćem vremenskom intervalu, tada će i sadržaj majla biti kraći, a ako se šalje na dužem vremenskom intervalu, tada će i sadržaj mejla biti veći (jer se nakupilo više informacija za tih 15 minuta), tako da je činjenica da on šalje podatke o svemu što se dešavalo.
Normalno je da će da šalje i prazne izveštaje ukoliko nije bilo aktivnosti na računaru, ja u tome ne vidim problem.

Bezveze je što nema funkciju da beleži screenshotove samo kada se klikne mišem kao što imaju neki drugi kejlogeri, nego automatski pravi slike na vremenski period koji sami zadate, a može se podesiti na najmanje vreme od 1 min, što je takođe bezveze. Za taj 1 minut mogu se otvoriti i zatvoriti nekoliko strana a da kejloger to ne snimi.

Druga stvar odnosi se na pitanje otvaranja prozora (screenshot). Ako bolje pogledaš, videćeš da ima opcija da snimi "screenshot" svaki put kada se otvori novi prozor, a ne samo po definisanom vremenskom intervalu.
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
5
Upravo tako što se tiče vremena slanja mejlova. Problem nastaje na većim intervalima kada se nakupi puno slika i fajl postane veliki pa se dugo šalje, naročito ako je upload protok mali.
Kažem, loše je rešeno to što šalje i prazne mejlove jer treba puno vremena pregledati i odvojiti korisne od beskorisnih mejlova. Drugo, konekcija i slanje ide non-stop, pa je upload bespotrebno zagušen i dosta usporava ostali rad na netu. Ovo kažem iz prostog razloga što sam imao AWARD keylogger koji je slao izveštaje samo kada nešto ubeleži sa neta. Pri radu u wordu, igranju igrica ili neaktivnosti na kompjuteru nije slao ništa, što je po meni mnogo bolja opcija. Ja ovako sada dobijam 50 mejlova praznih i 10 do 20 sa ubeleženim informacijama. Nije problem, ali je bespotrebno i pomalo konfuzno.

Sledeće...Da, postoji opcija da snimi ekran kada se otvori novi prozor, ali to kod mene ne funkcioniše u ovoj verziji 4.2.2. Čekirano je, ali ništa ne beleži. Takođe ne funkcioniše ni beleženje posećenih web stranica ni aktivnosti na kompu (kad je upaljen,kad ugašen), a takođe je sve to čekirano.Znači radi samo keystroke i screenshoot na 1 min. Zašto, ne znam? Tako mi sada slika ekran na svaki minut, što je mnogo i promaknu mi mnoge strane koje su otvorene i zatvorene u okviru toga minuta. Recimo, opet kod tog AWARD-a je bilo moguće podesiti snimanje ekrana i u sekundama i meni je stojalo na 15 sec što je dovoljno da ubeleži sve i plus opcija kada se klikne mišem - on uradi snimak. Zašto je ovo korisno? Pa kada neko samo surfuje i ne kuca ništa, nemoguće je videti sadržaj web strane koja je brzo isključena, recimo njegovog mejla koji je stigao od nekog i koga je on otvorio i držao otvorenog manje od 1 minut. Takvi mejlovi ti promaknu i ne znaš da su uopšte i stigli i da su otvarani. U tome je problem sa REFOG-om. Kada bi mi radila opcija snimanja ekrana po otvaranju nove stranice, opet ne bih imao uvid u ovakve mejlove jer,recimo Gmail ili Yahoo pri otvaranju sadržaja mejla ne otvaraju i novu stranu, već samo poruku u okviru predviđenim za to u sastavu te iste stranice, tako da sadržaj otvorenog mejla ti vrlo lako promakne i ne snimi se.

Mrzi me sada opet da tražim neku drugu verziju i isprobavam je, jer ova 4.2.2 očigledno radi samo delimično na mom računaru. U pitanju je takođe WIN 7 32-bit SP1.
Nisi mi samo rekao koja verzija REFOG-a kod tebe radi kompletno i bez problema?
Pozzz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.04.2012
Poruka
3
Valcro kako si uspio ubaciti druge browsere naprimer firefox da budu u website visited. Da li neko zna odgovor na ovo pitanje.
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2012
Poruka
3
Da li neko zna zasto mi bitdefender antivirus deletuje kgb.exe file kao virus name genpack:backdoor.rbot.yef?
Onda naravno program vise ne radi.
 
Natrag
Top