Spanske serije

Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
fuja zakonom zabranit..evo radnje svih španskih sapunica..lik troši curu 2 godine poslije toga sazna da mu je sestra...nakon kraćeg oporavka nadje drugu za koju se nakon 50 epizoda ispostavi da mu je rodica..nakon 50 epizoda ova što mu je sestra hoda sa starijim muškarcem koji je troši i naravno sazna da joj je to otac..u medjuvremenu nakon raskida sa sestrom i rodicom pomenuti lik uspješno zavodi stariju ženu za koju nakon nekog vremena saznaje da mu je majka..sreća je da se razdvojena familija skupila pa makar i na takav način..sve je ostalo u familiji i svak svakog jebe..ljepota
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Ja to ne gledam....moja mama gleda,i tamo jedino sto valja jesu glumice :D :D ko bombonice su :p
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Gledate li spanske serije? :);)

Šta je vrhunac španske serije?kada Huan sazna da je sam sebi majka!!!! :rofl2::rofl:

Gledala sam ih,kada sam bila (manje) dijete,sada ne,nerviraju me jer su sve iste,osim serije Rubi koja je izuzetak jer je rađena po knjizi a glavni lik je negativac :assassin:

Voljela sam jednu brazilsku seriju "Kuća 7 žena" jer uopšte nije bila rađena po konceptu ostalih,i nedavno sam pročitala roman po kojem je snimljena i super je :)

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Pre par godina sam gledao jedno vreme, mesec-dva, neku brazilsku seriju, koja je skoro na Košavi reprizirana pod nazivom Klon. U jednoj od prvih epizoda koje sam gledao pojavio se Ronaldinjo koji je tad bio mlada fudbalska zvezda u usponu...
Koliko sam čuo ova serija je mnogo ozbiljnija od većine južnoameričkih...kloniranje ljudi, drogiranje mladih, ljubav između dve religije

E i ja sam je gledala prije 5-6 godina i serija je fantastična,nije kao ostale :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
Kada vidis jednu takvu seriju,video si ih sve.To i Pink ne gledamwacko2
 
Član
Učlanjen(a)
14.07.2010
Poruka
3
Ja isto gledam serije na pinku.Poceo sam da gledam od 4 razreda sada mi je 14 i stvarno su mi super pogotovo glumice.Serije koje sam gledao su:Bestije,Marina,Oluju,Rebelde,Madre Luna,Seme Strasti,Slatka Tajna,Prokleta lepota,Cuidado con el angel,Sortilegio,Mañana es para siempre,Mi pecado i sada gledam Valentinu.Najdraze glumice su mi:Maite Peroni,Lucero,Gabriela Spanic,Gabi Espino itd.A najdrazi glumci:Fernando Colunga,Williem Levy i David Zapeda:???::???:
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
306
Jednu jedinu seriju,koju je verovatno vecina od vas gledala -Kasandra-
 
Član
Učlanjen(a)
17.08.2009
Poruka
78
Obavestenje:

o-clone-21.jpg


Od petka 12.11.2010.godine,pocinjem sa uploadom serije O Clone,koja ce biti titlovana na srpski jezik,snimana sa jedne lokalne televizije od 8-200 ... Na zalost nema se par epizoda izmedju ali to nece biti problem ja se nadam,radim na tome da prevedem ono sto fali ali molicu za strpljenje...Molim sve zainteresovane za upload ove serije da se jave na PP samo sa porukom O Clone +1... To je samo radi moje statistike vredi li se truditi... Toliko...
 
Natrag
Top