Spanske serije

Član
Učlanjen(a)
11.01.2010
Poruka
5
zasto ja imam osecaj da vi ljudi stavljate u isti kos meksicke/kolumbijske/brazilske/argentinske/peruanske/venecuelanske sapunjare i spanske serije koje su inace ODLICNE!!????? dobro npr. ono un paso adelante sranje mi je islo na zivce a najvise ona njihova muzika. fuj. i druga stvar, svi mi mislimo da znamo spanski ali u sustini ga ne znamo jer u sapunjarama stalno vrte jedne te iste fraze pa tako svako od nas zna da izjavi ljubav na spanskom.... i da se pomoli bogu... i slicno.... te serije mogu da se prate zatvorenih ociju a probajte tako nesto sa npr. "komsijama" i videcete koliko u stvari ne znate.
 
Član
Učlanjen(a)
14.06.2009
Poruka
12
Spanske i latinoamericke serije nisu isto. Ne volim spanski jezik a jos manje te stupidne serije koje su cist amaterizam. A Spanske serije ne pratim,jer kopiraju Amere,mada im humor nije los. Ja sam uvek za nase domace pa makar bile i losije od tih latino gluposti!
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
69
naravno da ih gledam......posto zivim u meksiku...........
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Onog lika sto je otkupio "Rosu salvahe"(Divlju ruzu valjda u prevodu) treba osuditi na beskonacnu robiju...on je zacetnik ostalih serija tipa "Kasandra","Ljovisna","Esmeralda"....i ostalih znanih i neznanih do dan danas.

Voleo bih da neko uradi statistiku razvedenih brakova u Srbiji zbog "spanskih" serija od nastanka pa do danas...

Pa "Kasandra" su bile kuhinje,spavace sobe,regali,pesma i cak nalepnice za uskrsnja jaja...katastrofa.
a extra sto su i glavni glumci specijalno zbog toga bili gosti u N.Sadu,Beogradu i Nisu...vrh vrhova sto bi rekle mladje generacije.
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
18
Nedaj boze, ne bi ni sekunde svog zivota dao da gledam taj spanski (latinski) otpad, da imam neku vlast zabranio bi emitovanje toga na tv
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2009
Poruka
144
Pa "Kasandra" su bile kuhinje,spavace sobe,regali,pesma i cak nalepnice za uskrsnja jaja...katastrofa.
a extra sto su i glavni glumci specijalno zbog toga bili gosti u N.Sadu,Beogradu i Nisu...vrh vrhova sto bi rekle mladje generacije.

Babe su pisale peticiju da se Kasandra pusti iz zatvora. Kuka i motika, blokiranje pruga:) Kao ono u Maratoncima - Kako ne shvatate da vi niste vi... Tako i te babe - Kako ne shvataju da Kasandra nije Kasandra... Pa mirišljave sličice, pa salvete, sveske sa likovima iz serije, omotači za sveske,... papiri za burek sa Kasandrinim likom, WC papir sa likom Randua, Dorinda karte za gatanje:)
Što se mene tiče - Slaughteru Nietzsche, Srbija ti kliče!
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
Gledam, ali ne ove meksičke sapunice. ;) Zaista sam gledajući ove serije dobro naučila njihov jezik. Mislim da bih se bez ikakvog problema snašla u Madridu jednog dana.
Odgledala sam: Pakov svet, Seranove... i bila je još jedna serija... nekada se prikazivala na ''Stankom-u'', nmg da se setim kako joj glasi naziv.
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
trenutno gledam seriju El rostro de Anaila ...i serija je super.. nije ni nalik onim dosadasnjim serijama,,, a prva koju sam odgledala je bila Esmeralda i zato mi je najj ..... [ame=http://www.youtube.com/watch?v=NuIMO4mx_F4&feature=related]YouTube - El Rostro de Analia (Entrada de la Telenovela)[/ame] evo link pa ako neko hoce neka pogleda tako pocinje serija XD
 
Natrag
Top