Spanske serije

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pre par godina sam gledao jedno vreme, mesec-dva, neku brazilsku seriju, koja je skoro na Košavi reprizirana pod nazivom Klon. U jednoj od prvih epizoda koje sam gledao pojavio se Ronaldinjo koji je tad bio mlada fudbalska zvezda u usponu...
Koliko sam čuo ova serija je mnogo ozbiljnija od većine južnoameričkih...kloniranje ljudi, drogiranje mladih, ljubav između dve religije
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
51
To je ono kad je svekrvina nećaka ustvari baba od očuhovog ujaka, što automatski znači da je tastov brat naravno šogor od tetkinog bratanca?
 
Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruka
3
gledala sam na pinku ali su postale dosadne...sve isto... jedine serije koje nisu ni nalik ovih sapunicama jesu
LOS SERANNOS I LOS HOMBRES DE PACO!!!!!!
postala sam zavisna od ove druge serije ceo dan sam na kompu i gledam sta ce da bude :D super serija :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
16
Ja sam gledao te serije 90-tih godina,kad su se tek pojavile.Na primjer Kasandru ili Ljovisnu.Ali sada više ne.
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Ja sam ih gledala dok sam bila tamo. Htela ne htela, nema izbora. To se zna, posle dnevnika svi se pakuju pred TV, kao u bioskopu...:D
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
30
Samo Komsije na b92, radnim danom od 15:00 i 23:30 repriza, serija je fenomenalna, nema ni mrvu podudarnosti sa "onim" spanskim serijama, a i humor im pun pogodak. Svidece se svakom :)
 
Natrag
Top