Spanske serije

Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
83
Da bi nešto ocenili ili kritikovali,treba barem pokušati pogledati.Nakon pokušaja gledanja jedne serije....šta reći....katastrofalna gluma,crno-beli likovi,potenciranje mržnje i osvete....sve u svemu loš uticaj i zaglupljivanje naroda. (...hleba i igara....)
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Ne gledam spanske serije, osim jedne "Pakov svet" po meni mnogo se razlikuje od drugih i dobro mi doce posebno sto se prikazuje nocu.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Ne alergican sam na njih,do sada spanci sada vec i turci,ukusi su razni neka gleda ko sta hoce ali vise nema programa osim B92 koji nema bar 2-3 neke sapunice koje se emituju uvek kada ja odlucim da gledam tv!smile3
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
1
Je l' ima neko titlove za seriju "Un Paso Adelante" ( Korak Napred)... ?! Skinuo sam seriju sa neta, ali ne mogu nigde da nadjem prevod...? :(
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2011
Poruka
1
Moje drage komsije, ne gledam spanske serije ali ovoj ne mogu da odolim, smeh je yagarantovan od prvog do poslednjeg minuta . prikazuje je Studio B
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Do pre par godina sve su bile iste, očajne sapunice. U poslednje vreme imaju i oni dobre serije (mesto sapunica su zauzeli Turci), ali ne gledam.
 
Natrag
Top