Snovi

Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
ljepa tema.ne znam.sad sanjam uvjek se trudim da sad sanjam.vjerujem da san nastupa usled nedostatka sjećanja.ali vjerujem da san nije samo to.čini mi se da bar zadnje dve tri godine imam samo noćne more bar je to ono čega se sjećam.
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Jel pamtite svoje snove?Da li su vam se neki snovi ostvarili?

Ne baš potpuno ostvarili,ali recimo da sam vidjela neke predznake za katastrofe koje su me zadesile u životu.

Jedan san mi je bio upozorenje.Sanjala sam bijelu mačku koja je u mom vlasništvu kako je hranim i mazim.Sutradan sam se vraćala iz prodavnice i upravo takva mačka je stajala pored puta!!!!!!!!

U sanovniku je pisalo da bijela mačka predstavlja lažnog prijatelja,a ako je hraniš-da će ti se dobrota vratiti nezahvalnošću!

I stvarno-par sedmica kasnije me je izdala "dobra prijateljica" i dan-danas smo u nategnutim odnosima.Pričamo mi,ali svi su primjetili da nije kao prije,a i neki ljudi iz okoline su se žalili na njenu dvoličnost.Eto.


San sa smrtovnicama ću napisati sutra,ne mogu sada nikako...Detaljan je,a predstavlja direktan znak da sam postupala loše.

Ah,da.Prije neku noć sam imala košmar,ali u zadnje vrijeme sanjam neke nebuloze i smješne snove :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
Sta ste sanjali?

Aj da vas cujem?Btw,ne zanima me da li verujete u to sto sanjate,samo me zanima ima li nesto sto cesto sanjate ili mozete da ispricate neki zanimljiv san koji ste sanjali?

Evo,ja sam bas proslu noc sanjao bizarno "Iskupljenje".Kao dolazim kod nekih ljudi koji mi kazu "Da bi se iskupio,tj ocistio od grehova moras da uradis to i to" yes3 I ja sam to kao uradio sa jos nekima i sve je bilo ok :D Ne znam zasto,ali je ovaj san ostavio utisak na mene,zbog samog rituala iskupljenja,koji je prebizaran,da ne ulazim u detalje...nego da cujem vas...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
ja cesto sanjam kako se ljubim sa nekom devojkom ne znam sta mi je :dntknw: fuuj ... pocinjem da se brinem
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
u najvise slucajeva se ne secam sta sanjam a i kad se setim to su obicno neke gluposti. sanjam neke maceve, konje, zamkove u plamenu, krvave borbe i sve tako neke gluposti. u zadnjih 10 godina ne secam se da sam imao neki normalan san
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
81
ja cesto sanjam kako se ljubim sa nekom devojkom ne znam sta mi je :dntknw: fuuj ... pocinjem da se brinem

Xexexe...ako ako :)

u najvise slucajeva se ne secam sta sanjam a i kad se setim to su obicno neke gluposti. sanjam neke maceve, konje, zamkove u plamenu, krvave borbe i sve tako neke gluposti. u zadnjih 10 godina ne secam se da sam imao neki normalan san

Previse hammerfall-a matori na playlisti,a? ;)
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
U zadnje vrijeme sanjam neke glupe ljude....

Sanjala sam da sam u šemi sa momkom sa kojim u stvarnosti nemam uopšte ni komunikacije,niti mi se sviđa niti išta....:dntknw:
 
Natrag
Top