SF XC za android

Učlanjen(a)
16.03.2012
Poruka
163
Dok je Boki živ , živjet će SF XC
Nadam se da će Boki naći vremena i volje
Valjda nije digao ruke ...
 
Učlanjen(a)
31.07.2014
Poruka
75
LOL, dosta mi je da gledam ova zapomaganja, covek je uzaludno postavljao celu proslu godinu i ne znam sta ste ocekivali da trajno radi lista gde se kaci par stotina?!? to je utopijski projekat. Odvojite par eura mesecno i gledajte bez problema. Ostavite coveka da zivi!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.571
Ajd da napisem malo nesta ;)

Uzimam liste od 500-5000 konekcija u obzir

Neko kao ja ili meni slican mogao bi da preuzme SF XC i da ga odrzava da bi vi imali mogucnost gledanja samo...... taj neko bi morao konstantno da bude prisutan u ovom svemu i da ubacuje kako Vod tako i playlist-e znaci kad stane stavljaj ponovo liste.....

Kako nam je svima poznato ja cu staviti jer nemam problem da nadjem visekonekcijske liste koje posjeduju kako Exyu kanale tako i mnoge druge strane od sporta pa na dalje do Film-a u listama ili zasebno Vod liste kako god ....

Problem je kako vam je svima poznato neko treci ce izvuci listu i postaviti tamo negdje na Forum javno kao sto se do sad i desavalo... to je najveci problem za sve vas koji koristite SF XC ne za mene jer ga ne koristim ;) tj. ne gledam ......

Par primjera
naravno da ih ima sa vise konekcija ... od stranih filmova do domacih itd.....
Jedna od sa velicinom od

Image 1.png
U listi Exyu kanali

Image 2.pngImage 3.pngImage 4.pngImage 5.png
Image 6.png
Image 7.png
Image 8.png
Liste od 800 konekcija su razlicitih servera

Image 9.png
Image 10.png

U jednom postu dozvoljeno je samo 10 slika da se stavi ...

SF XC to je @boki71 njegov projekat mada u sustini nije bitno ko ga odrzava .....

Rado bi vam izasao u susret i obavezao se da odrzavam SF XC ali .... kako ja tako ujedno sumnjam da ce se neko obavezati da to isto odrzava iz svima vama poznatih razloga.....

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
16.03.2012
Poruka
163
Znači SF XC = uništavanje višekonekcijskih listi... Nisu svi dobronamjerni...
Neki jedva čekaju da se okite tuđim perjem tako da izvuku listu i objave...
Bilo je i slučajeva da su neki prodavali player s listama...
A vjerujem da ove forume posjećuju i gazde raznih panela a njima nije u interesu da se nešto gleda besplatno...
Tako da tko god preuzme od Bokia će s vremenom kao i Boki odustati...
 
Natrag
Top