SF XC za android

Učlanjen(a)
10.03.2021
Poruka
14
javite kada stane neki od panela da vratimo onu domacu listu koja bila u prvom.......
:mig: .mi to iskreno slabije i pratimo ko ce sve da povata to.....sf_xc,Sf_xcvip,sf_emu,Sfvip player,sf kodi18 ,sf kodi 19 .......treba sve to ispratiti....
:beee::beee:
Sve radi ok, ali ne bih imao ništa protiv da vratite onu domaću listu. :D
 
Učlanjen(a)
18.01.2010
Poruka
28
Nemam ništa protiv da se vrati lista naših kanala, ali bih zamolio da se sa ove sadašnje liste SF_XC sačuva i prebaci među strane (SF_W) grupa kanala |CA| Canada Français

Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
9
Nemam ništa protiv da se vrati lista naših kanala, ali bih zamolio da se sa ove sadašnje liste SF_XC sačuva i prebaci među strane (SF_W) grupa kanala |CA| Canada Français

Hvala
Odgovoricu ti ja da to ne ide baš tako. Ovo su sve različiti serveri i ne prebacuju se kanali između njih.

Hvala administratorima na programu i trudu, svaka čast. Ja ne koristim, jer nemam potrebu, ali sam probao i player je vrh odrađen
 
Učlanjen(a)
09.03.2021
Poruka
22
Sve je kompletno super uradjeno. Svaka im dala. Hvala.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
16.03.2012
Poruka
163
Svako bi rado da se vrati ona prva lista koja je specijalizirana za exyu s domaćim kanalima ali očito to nekome(oni koji zarađuju na tome) smeta da se daje besplatno pa dobro da imaju ikakvi kanali...
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Има ваљда опција за претрагу?!

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
06.03.2021
Poruka
19
Једно питање зашто РТРС најлешће кочи, има ли то везе са гледаношћу канала?
 
Natrag
Top