SF XC za android

Učlanjen(a)
02.11.2019
Poruka
31
Ma ovo je bukvalno savrseno, nema se sta dodati ni oduzeti... Samo jedan predlog, mozda ne bi bilo lose da se napravi neka vrsta zastite, ogranicenja, da se ne bi ova aplikacija prosirila po Facebook grupama gde dzabalebarosi jedva cekaju da se okite tudjim perijem :D
 

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Hahah, već su i stranci počeli da se javljaju sa lošim prevodiocem teksta oko problema sa aplikacijom...cccc :beee:
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Да, весеље ће кратко да траје.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
20.02.2021
Poruka
36
ima kretena koji pokusavaju da restrimuju poput ovog.......

Kod:
http://144.91.76.193:25461/c/
neki ljudi su stvarno stoka,mislim da je krajnje vrijeme da ako možete nešto napravite da ne pukne sve
ako to znači da samo korisnici foruma sa određenim stažom i brojem postova imaju pristup neka,ja npr. ne zadovoljam te uvjete ali barem će netko moći koristiti aplikaciju a ovako bojim se uskoro nitko
 
Učlanjen(a)
07.04.2020
Poruka
22
Svaka cast opet,a ove goveda da se malo dovedu u red,inace ce gledati patku a to ne onu zutu.
 
Učlanjen(a)
28.02.2021
Poruka
2
Imam problem svaki film krene malo i zsteka pa se vrati opet na pocetak. Zna li neko sta bi moglo biti? Kanali rade perfektno.
 
Učlanjen(a)
07.10.2019
Poruka
65
I filmovi rade perfektno... Kod mene rade od pocetka do kraja bez vracanja... sve normalno.

Ako ti pomogne probaj ovo... udji u Settings pa zatim u Player a onda oznaci za VOD i Series na VLC Player.

Kod mene tako radi bez problema.
 
Natrag
Top